adikady
zambet peste zambet si lumea va deveni mai buna..
adikady
zambet peste zambet si lumea va deveni mai buna..
adikady
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Sunt curios sa vad viziunea voastra despre viata.
 
AcasaPortalCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectareblogblog2fantasty forumworldmimi_blogfizicanew site
adikady iubire universală.doc24 sept-imprimanta.docdiana.dochttp://www.storage.to/get/kNp3pW3K/diana.doc
„fiinţă cu chip de înger si trup de femeie,nu te transforma într-un vampir,nu rănui acest vis care a devenit realitate...''
BUNA DIMINEATA SOARE,NU UITA CA TE IUBESC....
http://www.scribd.com/doc/23941850/buna-dimineata-soare
am decis sa creez un id pentru forum,cei care vor sa ma contacteze in legatura cu forumul,sau vor sa afle ultimele stiri/subiecte: adikady_forum@yahoo.com
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Ultimele subiecte
» Crizatii.net
prezicerea viitorului! EmptySam Ian 01, 2011 7:57 pm Scris de dsKed cristy

» revista literara visul-revista online de promovare a talentelor.
prezicerea viitorului! EmptyVin Oct 08, 2010 10:01 pm Scris de adikady

» poezii personale
prezicerea viitorului! EmptyJoi Sept 23, 2010 5:53 pm Scris de adikady

» Povestea Muzei mele
prezicerea viitorului! EmptyDum Aug 22, 2010 3:50 am Scris de LUMINITA AMON

» ce este copilaria?
prezicerea viitorului! EmptyVin Aug 20, 2010 9:14 pm Scris de adikady

» cand inima plange...
prezicerea viitorului! EmptyLun Aug 16, 2010 7:30 pm Scris de adikady

» OCHIUL DE LUMINA
prezicerea viitorului! EmptyMar Aug 10, 2010 3:04 am Scris de adikady

» Crezul unui invingator...
prezicerea viitorului! EmptyDum Aug 08, 2010 8:56 pm Scris de adikady

» M
prezicerea viitorului! EmptyVin Aug 06, 2010 5:55 am Scris de LUMINITA AMON

Top postatori
adikady
prezicerea viitorului! Vote_lcapprezicerea viitorului! Voting_barprezicerea viitorului! Vote_rcap 
LUMINITA AMON
prezicerea viitorului! Vote_lcapprezicerea viitorului! Voting_barprezicerea viitorului! Vote_rcap 
zero kiryu
prezicerea viitorului! Vote_lcapprezicerea viitorului! Voting_barprezicerea viitorului! Vote_rcap 
Perfect Sylar
prezicerea viitorului! Vote_lcapprezicerea viitorului! Voting_barprezicerea viitorului! Vote_rcap 
Toporisca
prezicerea viitorului! Vote_lcapprezicerea viitorului! Voting_barprezicerea viitorului! Vote_rcap 
vladimir
prezicerea viitorului! Vote_lcapprezicerea viitorului! Voting_barprezicerea viitorului! Vote_rcap 
Kristal
prezicerea viitorului! Vote_lcapprezicerea viitorului! Voting_barprezicerea viitorului! Vote_rcap 
Bia
prezicerea viitorului! Vote_lcapprezicerea viitorului! Voting_barprezicerea viitorului! Vote_rcap 
Mm <3D.Love
prezicerea viitorului! Vote_lcapprezicerea viitorului! Voting_barprezicerea viitorului! Vote_rcap 
mihaela
prezicerea viitorului! Vote_lcapprezicerea viitorului! Voting_barprezicerea viitorului! Vote_rcap 
Galerie
prezicerea viitorului! Empty
Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare
ajutor!pt o revista..
prezicerea viitorului! EmptyVin Oct 02, 2009 10:13 pm Scris de adikady
salut..am nevoie de ajutorul vostru...sper sa ma puteti ajuta..uitati cum sta treaba:doresc sa public si eu cevain revista scolii:poezie sau proza,sub pseudonimul de adikady,dar nu stiu ce sa trimit spre publicare..asadar am nevoie de voi pentru a ma ajuta in urmatorul lucru:"in caz ca exista pe forum,sau ati citit aici ceva care v-=a placut foarte mult,sau care merita publicat intr-o …

[ Lectura completa ]
Comentarii: 0
alchimie sentimentala..
prezicerea viitorului! EmptyDum Sept 13, 2009 2:35 am Scris de adikady
mesajul îngerilor către pământeni
„fiinţă cu chip de înger si trup de femeie,nu te transforma într-un vampir,nu rănui acest vis care a devenit realitate....”

cuvânt înainte-liniştea e îngrozitoare atunci când cuvântul e de aur

toti traim pe aceeasi planeta si putem intelege.
cuvantul pe care noi il rostim este o minune a lui Dumnezeu.de aceea cred ca …

[ Lectura completa ]
Comentarii: 6
despre blog
prezicerea viitorului! EmptyMar Iun 30, 2009 5:23 pm Scris de adikady
Very Happy prin acest blog vreau sa va transmit un mesaj pretios:de fiecare data cand va simtiti singuri ,cand credeti ca cineva va invins,sa va amintiti de puterea pe care o aveti sunny .atunci sa va ridicati si sa luptati.sa nu va dati niciodata batuti,pentru ca pana la urma veti invinge...viata..este misterul cel mai frumos din acest univers..iubirea este forta care o intretine,iar eu imi doresc sa …

[ Lectura completa ]
Comentarii: 0
Forum
Sondaj
preferi sa injuri sau sa vorbesti frumos?
 1sa injur
 2.sa vorbesc frumos
Vezi rezultatele
Statistici
Avem 94 membri înregistrați
Cel mai nou utilizator înregistrat este: jakelin

Membrii nostri au postat un numar de 1476 mesaje în 379 subiecte
Parteneri
forum gratuit

Cuvinte-cheie
omul
Bookmarking social
Bookmarking social reddit      

Pastrati adresa adikady pe site-ul dvs. de bookmarking social

Pastrati adresa adikady pe site-ul dvs. de bookmarking social

 

 prezicerea viitorului!

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
adikady
Admin
Admin
adikady


Numarul mesajelor : 795
Puncte : 10219
Data de inscriere : 30/06/2009
Varsta : 31

Foaie de personaj
joc: forum

prezicerea viitorului! Empty
MesajSubiect: prezicerea viitorului!   prezicerea viitorului! EmptyLun Aug 10, 2009 8:08 pm

aici va rog sa va uneti imaginatia la incercare..sa posati subiecte care au legatura cu ceea ce se va intampla in viitor..cautam un nostradamus!asa ca asteptam cateva preziceri(din orice domeniu)despre viitor.pentru ca prezicerea sa fie mai interesanta v-as ruga sa postati si data in care s-ar petrece acel eveniment!
Sus In jos
https://adikady.forumgratuit.ro
Perfect Sylar
Admin
Admin



Numarul mesajelor : 109
Puncte : 5567
Data de inscriere : 28/07/2009
Varsta : 32
Localizare : Slobozia jud.Ialomita

prezicerea viitorului! Empty
MesajSubiect: Re: prezicerea viitorului!   prezicerea viitorului! EmptyMar Aug 11, 2009 4:32 pm

Eu ajung presedintele Americii apoi incep un razboi mondial,al 3-lea la numar.Lumea cade la picioarele mele si cei patru cavaleri ai apoclipsei se vor arata : boli,molime,moartea si razboiul.Cand voi fi pe punctul de a distruge tot si a castiga,cand oamenii isi pierd in ultima farma din credinta lor,cand eu scuip pe zeul lor,apar din ceruri ingerii condusi de arhanghelii Gavirl si Mihai si eu chem demonii din adnacuri contra lor.Voi pierde lupta si voi ajunge sa fiu inchis in iad,deoarece chiar si Lucifer insasi ii va fi teama de mine.


Mai vreti un viitor ?
Sus In jos
zero kiryu
Admin
Admin
zero kiryu


Numarul mesajelor : 135
Puncte : 6497
Data de inscriere : 30/06/2009
Varsta : 27
Localizare : mures

Foaie de personaj
joc: experienta

prezicerea viitorului! Empty
MesajSubiect: Re: prezicerea viitorului!   prezicerea viitorului! EmptyMar Aug 11, 2009 10:30 pm

eee..razvane..te pui tu in locul bestiei...chiar ai vrea sa fi tu bestia?? ..nu te cred..mi=ai dezvaluit acum ca faci parte din categoria oximoronului uman..bine.
va suparati daca continaua viitorul care a fost inceput de cel dinaintea noastra?? daca are cineva de comentat continuarea postyulu..va rog sa=l stergetzi..
asa..pey tu esti inchis in iad..in acelasi timp eu.care multumesc lui Dmnezeu ..iau asupra mea o noua religea..hotarasc sa devin '' martor al lui Iehova''....ciudata religie..dar incepe sa=mi placa..asa..deci si se iveste o inmormantare ciudata..moare un martor..in timpul inmormanatari..un marotr isi duce la bun sfarsit liturghia despre Dumnezeu si despre fFiul Sau Iisus ..he..he..ce mai imaginatie am..deci..in timpul in care se lasa in pamant sicriul impreuna cu decedatul..cateva doamne..si domnisoare de orice varsta insotesc inmormantarea cu cantece..mey..si ce se intampla..?? deodata se aud batai puternice in pamant..se ridica sicriul..si ce sa vezi..??..decedatul..mai bine zis fostul decedat invie..si spune cu glas tare si raspicat: ''Acum a venit mantuirea , puterea si imparatia Dumnezeului nostru , si stapanirea Hristosului Lui ; pentruca parasul fratilor nostri , care zi si noapte ii para inaintea Dumnezeului nostru , a fost aruncat jos ''

asa si..sa continue urmatorul user..facem un viitor comun..dar totusi diferit...succes..la viitorul nostru:::***---
Sus In jos
adikady
Admin
Admin
adikady


Numarul mesajelor : 795
Puncte : 10219
Data de inscriere : 30/06/2009
Varsta : 31

Foaie de personaj
joc: forum

prezicerea viitorului! Empty
MesajSubiect: Re: prezicerea viitorului!   prezicerea viitorului! EmptyMier Aug 12, 2009 5:08 pm

mantuirea...se pare ca inaintea sfarsitului civilizatia,omenirea avea nevoie de mantuire..
sfarsitul va veni cu siguranta,dar noi nu vom sti niciodata cand va veni,deoarece vom disparea inaintea sfarsitului.ne vom duce cu totii pe taramurile inalte ale universului.
sfarsitul il cream chiar noi in aceste momente,deoarece am inceput sa o luam pe o cale gresita..suntem nimic in acest univers..nu suntem demni de lumina acestor stele care ne inconjoara...si,desi o spun foarte greu,uneori este bine ca vine acest sfarsit...dispare omenirea,dar protejam universul de mintile virusate ale pamantenilor...
urmatorul user este rugat sa continue....
Sus In jos
https://adikady.forumgratuit.ro
LUMINITA AMON
membri
membri



Numarul mesajelor : 276
Puncte : 5723
Data de inscriere : 13/07/2009
Varsta : 36

prezicerea viitorului! Empty
MesajSubiect: Re: prezicerea viitorului!   prezicerea viitorului! EmptyJoi Aug 13, 2009 7:20 pm

I love you Traim in MOMENTE de CONTINUI si DRAMATICE schimbari pe pamint si la nivel UNIVERSAL,o asa numiata "A CINCEA DIMENSIUNE" are loc exact in in aceste momente...vibratiile Tuturor fiintelor sufera transformari si bineinteles si pamintul si alti astri ceresti;aceste schimbari sint resimtite mai mult sau mai putin constient de catre noi toti...,si marea majoritate fac eforturi de adaptare,o parte reusesc o parte au dificultati,neputindu-se adapata...cert este ca au loc fenomene diverse ,doveditoare a acestor schimbari ..,precum (Quantum Fizica).Noi toti putem sustine in mod pozitiv aceste transformari unindu-ne Lumina si actionind in folosul Iubirii,prin propria acceptanta a transformarii individuale si actionarea in mod conform cu propriul Talent sau cum zice PAULO COELHO ,propria LEGENDA! I love you


Iubire si Lumina

Luminita I love you
Sus In jos
Continut sponsorizat





prezicerea viitorului! Empty
MesajSubiect: Re: prezicerea viitorului!   prezicerea viitorului! Empty

Sus In jos
 
prezicerea viitorului!
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
adikady :: jocuri :: jocuri-
Mergi direct la: