adikady
zambet peste zambet si lumea va deveni mai buna..
adikady
zambet peste zambet si lumea va deveni mai buna..
adikady
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Sunt curios sa vad viziunea voastra despre viata.
 
AcasaPortalCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectareblogblog2fantasty forumworldmimi_blogfizicanew site
adikady iubire universală.doc24 sept-imprimanta.docdiana.dochttp://www.storage.to/get/kNp3pW3K/diana.doc
„fiinţă cu chip de înger si trup de femeie,nu te transforma într-un vampir,nu rănui acest vis care a devenit realitate...''
BUNA DIMINEATA SOARE,NU UITA CA TE IUBESC....
http://www.scribd.com/doc/23941850/buna-dimineata-soare
am decis sa creez un id pentru forum,cei care vor sa ma contacteze in legatura cu forumul,sau vor sa afle ultimele stiri/subiecte: adikady_forum@yahoo.com
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Ultimele subiecte
» Crizatii.net
ce nu suporta un baiat la o fata?fizic si moral... EmptySam Ian 01, 2011 7:57 pm Scris de dsKed cristy

» revista literara visul-revista online de promovare a talentelor.
ce nu suporta un baiat la o fata?fizic si moral... EmptyVin Oct 08, 2010 10:01 pm Scris de adikady

» poezii personale
ce nu suporta un baiat la o fata?fizic si moral... EmptyJoi Sept 23, 2010 5:53 pm Scris de adikady

» Povestea Muzei mele
ce nu suporta un baiat la o fata?fizic si moral... EmptyDum Aug 22, 2010 3:50 am Scris de LUMINITA AMON

» ce este copilaria?
ce nu suporta un baiat la o fata?fizic si moral... EmptyVin Aug 20, 2010 9:14 pm Scris de adikady

» cand inima plange...
ce nu suporta un baiat la o fata?fizic si moral... EmptyLun Aug 16, 2010 7:30 pm Scris de adikady

» OCHIUL DE LUMINA
ce nu suporta un baiat la o fata?fizic si moral... EmptyMar Aug 10, 2010 3:04 am Scris de adikady

» Crezul unui invingator...
ce nu suporta un baiat la o fata?fizic si moral... EmptyDum Aug 08, 2010 8:56 pm Scris de adikady

» M
ce nu suporta un baiat la o fata?fizic si moral... EmptyVin Aug 06, 2010 5:55 am Scris de LUMINITA AMON

Top postatori
adikady
ce nu suporta un baiat la o fata?fizic si moral... Vote_lcapce nu suporta un baiat la o fata?fizic si moral... Voting_barce nu suporta un baiat la o fata?fizic si moral... Vote_rcap 
LUMINITA AMON
ce nu suporta un baiat la o fata?fizic si moral... Vote_lcapce nu suporta un baiat la o fata?fizic si moral... Voting_barce nu suporta un baiat la o fata?fizic si moral... Vote_rcap 
zero kiryu
ce nu suporta un baiat la o fata?fizic si moral... Vote_lcapce nu suporta un baiat la o fata?fizic si moral... Voting_barce nu suporta un baiat la o fata?fizic si moral... Vote_rcap 
Perfect Sylar
ce nu suporta un baiat la o fata?fizic si moral... Vote_lcapce nu suporta un baiat la o fata?fizic si moral... Voting_barce nu suporta un baiat la o fata?fizic si moral... Vote_rcap 
Toporisca
ce nu suporta un baiat la o fata?fizic si moral... Vote_lcapce nu suporta un baiat la o fata?fizic si moral... Voting_barce nu suporta un baiat la o fata?fizic si moral... Vote_rcap 
vladimir
ce nu suporta un baiat la o fata?fizic si moral... Vote_lcapce nu suporta un baiat la o fata?fizic si moral... Voting_barce nu suporta un baiat la o fata?fizic si moral... Vote_rcap 
Kristal
ce nu suporta un baiat la o fata?fizic si moral... Vote_lcapce nu suporta un baiat la o fata?fizic si moral... Voting_barce nu suporta un baiat la o fata?fizic si moral... Vote_rcap 
Bia
ce nu suporta un baiat la o fata?fizic si moral... Vote_lcapce nu suporta un baiat la o fata?fizic si moral... Voting_barce nu suporta un baiat la o fata?fizic si moral... Vote_rcap 
Mm <3D.Love
ce nu suporta un baiat la o fata?fizic si moral... Vote_lcapce nu suporta un baiat la o fata?fizic si moral... Voting_barce nu suporta un baiat la o fata?fizic si moral... Vote_rcap 
mihaela
ce nu suporta un baiat la o fata?fizic si moral... Vote_lcapce nu suporta un baiat la o fata?fizic si moral... Voting_barce nu suporta un baiat la o fata?fizic si moral... Vote_rcap 
Galerie
ce nu suporta un baiat la o fata?fizic si moral... Empty
Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare
ajutor!pt o revista..
ce nu suporta un baiat la o fata?fizic si moral... EmptyVin Oct 02, 2009 10:13 pm Scris de adikady
salut..am nevoie de ajutorul vostru...sper sa ma puteti ajuta..uitati cum sta treaba:doresc sa public si eu cevain revista scolii:poezie sau proza,sub pseudonimul de adikady,dar nu stiu ce sa trimit spre publicare..asadar am nevoie de voi pentru a ma ajuta in urmatorul lucru:"in caz ca exista pe forum,sau ati citit aici ceva care v-=a placut foarte mult,sau care merita publicat intr-o …

[ Lectura completa ]
Comentarii: 0
alchimie sentimentala..
ce nu suporta un baiat la o fata?fizic si moral... EmptyDum Sept 13, 2009 2:35 am Scris de adikady
mesajul îngerilor către pământeni
„fiinţă cu chip de înger si trup de femeie,nu te transforma într-un vampir,nu rănui acest vis care a devenit realitate....”

cuvânt înainte-liniştea e îngrozitoare atunci când cuvântul e de aur

toti traim pe aceeasi planeta si putem intelege.
cuvantul pe care noi il rostim este o minune a lui Dumnezeu.de aceea cred ca …

[ Lectura completa ]
Comentarii: 6
despre blog
ce nu suporta un baiat la o fata?fizic si moral... EmptyMar Iun 30, 2009 5:23 pm Scris de adikady
Very Happy prin acest blog vreau sa va transmit un mesaj pretios:de fiecare data cand va simtiti singuri ,cand credeti ca cineva va invins,sa va amintiti de puterea pe care o aveti sunny .atunci sa va ridicati si sa luptati.sa nu va dati niciodata batuti,pentru ca pana la urma veti invinge...viata..este misterul cel mai frumos din acest univers..iubirea este forta care o intretine,iar eu imi doresc sa …

[ Lectura completa ]
Comentarii: 0
Forum
Sondaj
preferi sa injuri sau sa vorbesti frumos?
 1sa injur
 2.sa vorbesc frumos
Vezi rezultatele
Statistici
Avem 94 membri înregistrați
Cel mai nou utilizator înregistrat este: jakelin

Membrii nostri au postat un numar de 1476 mesaje în 379 subiecte
Parteneri
forum gratuit

Cuvinte-cheie
omul
Bookmarking social
Bookmarking social reddit      

Pastrati adresa adikady pe site-ul dvs. de bookmarking social

Pastrati adresa adikady pe site-ul dvs. de bookmarking social

 

 ce nu suporta un baiat la o fata?fizic si moral...

In jos 
5 participanți
AutorMesaj
adikady
Admin
Admin
adikady


Numarul mesajelor : 795
Puncte : 10219
Data de inscriere : 30/06/2009
Varsta : 31

Foaie de personaj
joc: forum

ce nu suporta un baiat la o fata?fizic si moral... Empty
MesajSubiect: ce nu suporta un baiat la o fata?fizic si moral...   ce nu suporta un baiat la o fata?fizic si moral... EmptyMar Aug 11, 2009 5:34 pm

dupa cum spune si titlul va rog pe voi,fetele,sa incercati sa raspunde-ti la aceasta intrebare.
Sus In jos
https://adikady.forumgratuit.ro
Bia

Bia


Numarul mesajelor : 17
Puncte : 5419
Data de inscriere : 10/08/2009
Varsta : 31

ce nu suporta un baiat la o fata?fizic si moral... Empty
MesajSubiect: Re: ce nu suporta un baiat la o fata?fizic si moral...   ce nu suporta un baiat la o fata?fizic si moral... EmptyMar Aug 11, 2009 10:15 pm

intai de toate nu toti baietii sunt la fel; sunt unele lucruri pe care un baiat le suporta, altul nu
dar in mare parte, eu cred ca ar fi cam asa:

fizic:
-sa nu fie nici foarte grasa, dar nici foarte slaba
-ca fata sa fie mai inalta decat el

moral:
-sa fie rautacioasa la adresa prietenilor lui
-sa il controleze incontinuu
-sa nu aiba incredere in el
-sa se supere din orice
-sa fie geloasa
-sa flirteze cu alti baieti
-sa il faca de ras
-sa ii interzica anumite lucruri


momentan doar la atat m-am gandit, dar daca imi voi mai aminti voi mai scrie
oricum, daca iubesti cu adevarat o persoana o accepti asa cum e, si atunci toate problemele vor disparea, atata timp cat exista comunicare
Sus In jos
http://www.fantasy-world.clicboard.com
Perfect Sylar
Admin
Admin



Numarul mesajelor : 109
Puncte : 5567
Data de inscriere : 28/07/2009
Varsta : 32
Localizare : Slobozia jud.Ialomita

ce nu suporta un baiat la o fata?fizic si moral... Empty
MesajSubiect: Re: ce nu suporta un baiat la o fata?fizic si moral...   ce nu suporta un baiat la o fata?fizic si moral... EmptyMier Aug 12, 2009 12:53 am

Citat :
Bia :
-sa nu fie nici foarte grasa, dar nici foarte slaba
Cea mai naspa chestie,poti ajunge chiar la o cearta care sa dureze o saptamana daca faci greseala asta enorma.
Citat :
momentan doar la atat m-am gandit, dar daca imi voi mai aminti voi mai scrie
oricum, daca iubesti cu adevarat o persoana o accepti asa cum e, si atunci toate problemele vor disparea, atata timp cat exista comunicare
Da,dar persoana aceia nu intelege ca mie imi place de ea chiar daca are 54 de kg.Dar ea nu,ca-i dracu negru si nu intelege .

Scuze.
Sus In jos
Bia

Bia


Numarul mesajelor : 17
Puncte : 5419
Data de inscriere : 10/08/2009
Varsta : 31

ce nu suporta un baiat la o fata?fizic si moral... Empty
MesajSubiect: Re: ce nu suporta un baiat la o fata?fizic si moral...   ce nu suporta un baiat la o fata?fizic si moral... EmptyMier Aug 12, 2009 1:41 am

Citat :
Da,dar persoana aceia nu intelege ca mie imi place de ea chiar daca are 54 de kg.Dar ea nu,ca-i dracu negru si nu intelege .


te-ai intrebat daca acea ea te place cu adevarat sau e doar un motiv ?
Sus In jos
http://www.fantasy-world.clicboard.com
Perfect Sylar
Admin
Admin



Numarul mesajelor : 109
Puncte : 5567
Data de inscriere : 28/07/2009
Varsta : 32
Localizare : Slobozia jud.Ialomita

ce nu suporta un baiat la o fata?fizic si moral... Empty
MesajSubiect: Re: ce nu suporta un baiat la o fata?fizic si moral...   ce nu suporta un baiat la o fata?fizic si moral... EmptyMier Aug 12, 2009 2:40 pm

[quote]te-ai intrebat daca acea ea te place cu adevarat sau e doar un motiv ?[quote]
Nu,nu ma mai iubeste.Povestea e veche sa incheiat,dar am dat-o ca exp.
Sus In jos
adikady
Admin
Admin
adikady


Numarul mesajelor : 795
Puncte : 10219
Data de inscriere : 30/06/2009
Varsta : 31

Foaie de personaj
joc: forum

ce nu suporta un baiat la o fata?fizic si moral... Empty
MesajSubiect: Re: ce nu suporta un baiat la o fata?fizic si moral...   ce nu suporta un baiat la o fata?fizic si moral... EmptyVin Aug 14, 2009 2:18 am

dar oare cine s-a gandit macar o data in viata lui sentimentala ca unele defecte sunt provocate chiar de el...sau ea,..dupa caz?
eu cred ca dragostea poate trece peste orice bariera..inaltime,greutate,aspect fizic...dar problema este intotdeauna la inceput,deoarece ne-am obisnuit sa privim,sper sa nu fie adevarat,numai persoanele frumoase.ce parere aveti?
Sus In jos
https://adikady.forumgratuit.ro
Bia

Bia


Numarul mesajelor : 17
Puncte : 5419
Data de inscriere : 10/08/2009
Varsta : 31

ce nu suporta un baiat la o fata?fizic si moral... Empty
MesajSubiect: Re: ce nu suporta un baiat la o fata?fizic si moral...   ce nu suporta un baiat la o fata?fizic si moral... EmptyVin Aug 14, 2009 5:02 pm

uhm...nu stiu ce sa zic
alegem persoanele de care ne place, pt ca atunci cand te indragostesti de cineva, nu`i mai vezi defectele
astfel ca poate tie se pare cea mai frumoasa persoana si poate altora nu li se pare chiar atat de frumoasa; si aici depinde de gusturile fiecaruia
Sus In jos
http://www.fantasy-world.clicboard.com
LUMINITA AMON
membri
membri



Numarul mesajelor : 276
Puncte : 5723
Data de inscriere : 13/07/2009
Varsta : 36

ce nu suporta un baiat la o fata?fizic si moral... Empty
MesajSubiect: Re: ce nu suporta un baiat la o fata?fizic si moral...   ce nu suporta un baiat la o fata?fizic si moral... EmptyVin Aug 14, 2009 10:21 pm

I love you

Da Dragostea e oarba...,cel putin asa se spune! pentru ca ne indragostim de suflet nu de aspectul fizic al cuiva;probabil ca barbatilor le trebuie mai mult sau mai putin si ceva frumos 'la sexul frumos'!

dar sincera sa fiu nu m-am indragostit niciodata de barbati cu adevarat frumosi1 ciudat dar astia nu ma atrag daca sint perfecti fizic! in schimb imi plac particularitatile,la persoanele de sex opus! din pacate am facut o descoperire foarte negativa la fostul meu sot care se pare ca cum sapte ani se indragostise mai mult de sexapilul meu si fizicul meu (aveam vreo 62 kg) si aratam destul de bine la 29 de ani,eu in schimb indragostindu-ma de "LUMINA LUI" ! pale

iubire si lumina

luminita I love you
Sus In jos
adikady
Admin
Admin
adikady


Numarul mesajelor : 795
Puncte : 10219
Data de inscriere : 30/06/2009
Varsta : 31

Foaie de personaj
joc: forum

ce nu suporta un baiat la o fata?fizic si moral... Empty
MesajSubiect: Re: ce nu suporta un baiat la o fata?fizic si moral...   ce nu suporta un baiat la o fata?fizic si moral... EmptyLun Aug 17, 2009 5:57 pm

in general ne uitam fiecare dupa persoane frumoase.in majoritatea cazurilor dorim sa fim cu aceste persoane minunate...insa,raman uimit de aceasta viata atunci cand imi dau seama ca exista persoane urate dsar frumoase in exterior...
sincer,mie imi plac toate persoanele:fetele frumoase,fetele inteligente,fetele misterioase...
ce nu suport eu la o fata:minciuna,tradarea,si mai ales nepasarea sau tacerea atunci cand vorbesti cu ea..
Sus In jos
https://adikady.forumgratuit.ro
Kristal
moderator
moderator
Kristal


Numarul mesajelor : 29
Puncte : 5406
Data de inscriere : 02/09/2009

Foaie de personaj
joc: experienta

ce nu suporta un baiat la o fata?fizic si moral... Empty
MesajSubiect: Re: ce nu suporta un baiat la o fata?fizic si moral...   ce nu suporta un baiat la o fata?fizic si moral... EmptyJoi Sept 03, 2009 7:09 pm

Ce nu suporta un baiat la o fata? (fizic si moral)
Pai cred ca la intrebarea asta ar trebui sa raspunda si baietii nu numai fetele.
Fizic:
Aici sunt de acord cu Bia, fata trebuie sa arate intr-un fel bine , nu trebuie as fie nici prea grasa ,nici prea slaba. Deasemenea fata ar trebui sa fie si ingrijita.

Moral- pai aici depinde, printre primele locuri cred ca ar fi:
1.fata nu ar trebui sa fie mincinoasa
2.infidela
3.suparacioasa
4.nepasatoare
Cat despre gelozie, despre chiesti asta cred ca e o sabia cu 2 taisuri:
Partea bune e ca, daca fata e geloasa asta inseamna ca tine cu adevarat la persoana respectiva.
Partea rea, fata poate deveni stresanta , nelasandul sa mai vorbeasca sau sa se uite la alte fete... aici lucrurile se complica
Sus In jos
Bia

Bia


Numarul mesajelor : 17
Puncte : 5419
Data de inscriere : 10/08/2009
Varsta : 31

ce nu suporta un baiat la o fata?fizic si moral... Empty
MesajSubiect: Re: ce nu suporta un baiat la o fata?fizic si moral...   ce nu suporta un baiat la o fata?fizic si moral... EmptyJoi Sept 03, 2009 11:03 pm

bun...deci
tocmai am terminat de citit o carte despre psihologia baiatului si cred ca am mai invatat cate ceva de acolo
cred ca ar trebui sa discutam aici despre ce ii place si ce nu`i place unui baiat...sa dezbatem subiectul mai amplu

sa incepem cu CE NU II PLACE, daca tot despre asta e subiectul:

-sa il obligi sa faca anumite lucruri; o va lua ca pe o obligatie si o va face doar de dragul tau, dar nu se va simti bine
-sa il stresezi; nu suporta sa il suni din ora in ora ca sa-l verifici; cu cat ii arati ca esti mai dependenta de el, cu atat se va indeparta; aici depinde foarte mult de spatiul personal al fiecaruia...trebuie sa mai si respirati
-sa nu fi plictisitoare; baietii se plictisesc foarte repede de fetele fara simtul umorului, iar daca el face glume si tu nu razi, va crede ca nu apreciezi gesturile lui de a te face sa te simti bine
-nu ii cauta prin telefon, haine, sertare; daca e sincer cu tine, nu va acea nimic de ascuns; dar daca te prinde ca ii verifici fiecare gest, va zice ca nu ai incredere in el
-sa fi infidela; atata timp cat amandoi sunteti monogami, nu va accepta sa-l inseli
-nu abuza de reguli; e okay sa-i spui la inceputul relatiei ce te astepti de la el; de ex: nu`ti place minciuna, sau mai stiu eu ce alte chestii; dar nu ii impune prea multe, se va simti inchis si isi va lua zborul; daca gresete, initial incearca sai explici din nou, dar fara isterii
-nu comenta la adresa prietenilor lui
-il vei indeparta de tine daca aduci in discutie copiii si casatoria


CE LE PLACE baietilor:
-sa arati bine; baietii nu le prefera pe cele foarte scheletice, dar nici pe cele cu gabaritul depasit
-ai grija la machiaj; daca te vei da cu o tina de find de ten si mult rimel, te vor trata ca pe o papusa, ca pe un obiect; cu cat esti mai naturala cu atat va fi mai bine si va fi mai constient de persoana ta
-fi sexy pentru el; nu inseamna sa porti fuste pana sub fund, dar trebuie sa te aranjezi astfel incat el sa fie mandru cand iasa cu tine in oras
-fi amuzanta
-fi fidela
-mentine acea stare de curiozitate; baietii adora sa decopere permanent lucruri noi la partenerele lor
-fi cu bun-simt


cateva sfaturi pentru a fi O IUBITA EXCELENTA :

-invata sa faci masaj
-gateste-i ceva
-daca ramai la el peste noapte, fa-i patul a doua zi
-intreaba-l daca poti sa ii lasi o mica amprenta feminina in apartamentul lui
-spune-i cat de mult il apreciezi pentru tot ce face pentru tine
-intreprindeti o activitate impreuna
-ajuta-l sa organizeze ceva

sper sa fi fost de ajutor Smile
Sus In jos
http://www.fantasy-world.clicboard.com
Continut sponsorizat





ce nu suporta un baiat la o fata?fizic si moral... Empty
MesajSubiect: Re: ce nu suporta un baiat la o fata?fizic si moral...   ce nu suporta un baiat la o fata?fizic si moral... Empty

Sus In jos
 
ce nu suporta un baiat la o fata?fizic si moral...
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» ce nu suporta un baiat la o fata?fizic si moral...
» ce nu ii place unei fete la un baiat?fizic si moral...
» ce nu ii place unei fete la un baiat?fizic si moral...
» fata lui tata
» fi atent!gandeste inainte de a actiona!

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
adikady :: Despre Voi :: lacasul fetelor-
Mergi direct la: