adikady
zambet peste zambet si lumea va deveni mai buna..
adikady
zambet peste zambet si lumea va deveni mai buna..
adikady
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Sunt curios sa vad viziunea voastra despre viata.
 
AcasaPortalCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectareblogblog2fantasty forumworldmimi_blogfizicanew site
adikady iubire universală.doc24 sept-imprimanta.docdiana.dochttp://www.storage.to/get/kNp3pW3K/diana.doc
„fiinţă cu chip de înger si trup de femeie,nu te transforma într-un vampir,nu rănui acest vis care a devenit realitate...''
BUNA DIMINEATA SOARE,NU UITA CA TE IUBESC....
http://www.scribd.com/doc/23941850/buna-dimineata-soare
am decis sa creez un id pentru forum,cei care vor sa ma contacteze in legatura cu forumul,sau vor sa afle ultimele stiri/subiecte: adikady_forum@yahoo.com
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Ultimele subiecte
» Crizatii.net
prima zi de scoala ....ma rog,anul asta... EmptySam Ian 01, 2011 7:57 pm Scris de dsKed cristy

» revista literara visul-revista online de promovare a talentelor.
prima zi de scoala ....ma rog,anul asta... EmptyVin Oct 08, 2010 10:01 pm Scris de adikady

» poezii personale
prima zi de scoala ....ma rog,anul asta... EmptyJoi Sept 23, 2010 5:53 pm Scris de adikady

» Povestea Muzei mele
prima zi de scoala ....ma rog,anul asta... EmptyDum Aug 22, 2010 3:50 am Scris de LUMINITA AMON

» ce este copilaria?
prima zi de scoala ....ma rog,anul asta... EmptyVin Aug 20, 2010 9:14 pm Scris de adikady

» cand inima plange...
prima zi de scoala ....ma rog,anul asta... EmptyLun Aug 16, 2010 7:30 pm Scris de adikady

» OCHIUL DE LUMINA
prima zi de scoala ....ma rog,anul asta... EmptyMar Aug 10, 2010 3:04 am Scris de adikady

» Crezul unui invingator...
prima zi de scoala ....ma rog,anul asta... EmptyDum Aug 08, 2010 8:56 pm Scris de adikady

» M
prima zi de scoala ....ma rog,anul asta... EmptyVin Aug 06, 2010 5:55 am Scris de LUMINITA AMON

Top postatori
adikady
prima zi de scoala ....ma rog,anul asta... Vote_lcapprima zi de scoala ....ma rog,anul asta... Voting_barprima zi de scoala ....ma rog,anul asta... Vote_rcap 
LUMINITA AMON
prima zi de scoala ....ma rog,anul asta... Vote_lcapprima zi de scoala ....ma rog,anul asta... Voting_barprima zi de scoala ....ma rog,anul asta... Vote_rcap 
zero kiryu
prima zi de scoala ....ma rog,anul asta... Vote_lcapprima zi de scoala ....ma rog,anul asta... Voting_barprima zi de scoala ....ma rog,anul asta... Vote_rcap 
Perfect Sylar
prima zi de scoala ....ma rog,anul asta... Vote_lcapprima zi de scoala ....ma rog,anul asta... Voting_barprima zi de scoala ....ma rog,anul asta... Vote_rcap 
Toporisca
prima zi de scoala ....ma rog,anul asta... Vote_lcapprima zi de scoala ....ma rog,anul asta... Voting_barprima zi de scoala ....ma rog,anul asta... Vote_rcap 
vladimir
prima zi de scoala ....ma rog,anul asta... Vote_lcapprima zi de scoala ....ma rog,anul asta... Voting_barprima zi de scoala ....ma rog,anul asta... Vote_rcap 
Kristal
prima zi de scoala ....ma rog,anul asta... Vote_lcapprima zi de scoala ....ma rog,anul asta... Voting_barprima zi de scoala ....ma rog,anul asta... Vote_rcap 
Bia
prima zi de scoala ....ma rog,anul asta... Vote_lcapprima zi de scoala ....ma rog,anul asta... Voting_barprima zi de scoala ....ma rog,anul asta... Vote_rcap 
Mm <3D.Love
prima zi de scoala ....ma rog,anul asta... Vote_lcapprima zi de scoala ....ma rog,anul asta... Voting_barprima zi de scoala ....ma rog,anul asta... Vote_rcap 
mihaela
prima zi de scoala ....ma rog,anul asta... Vote_lcapprima zi de scoala ....ma rog,anul asta... Voting_barprima zi de scoala ....ma rog,anul asta... Vote_rcap 
Galerie
prima zi de scoala ....ma rog,anul asta... Empty
Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare
ajutor!pt o revista..
prima zi de scoala ....ma rog,anul asta... EmptyVin Oct 02, 2009 10:13 pm Scris de adikady
salut..am nevoie de ajutorul vostru...sper sa ma puteti ajuta..uitati cum sta treaba:doresc sa public si eu cevain revista scolii:poezie sau proza,sub pseudonimul de adikady,dar nu stiu ce sa trimit spre publicare..asadar am nevoie de voi pentru a ma ajuta in urmatorul lucru:"in caz ca exista pe forum,sau ati citit aici ceva care v-=a placut foarte mult,sau care merita publicat intr-o …

[ Lectura completa ]
Comentarii: 0
alchimie sentimentala..
prima zi de scoala ....ma rog,anul asta... EmptyDum Sept 13, 2009 2:35 am Scris de adikady
mesajul îngerilor către pământeni
„fiinţă cu chip de înger si trup de femeie,nu te transforma într-un vampir,nu rănui acest vis care a devenit realitate....”

cuvânt înainte-liniştea e îngrozitoare atunci când cuvântul e de aur

toti traim pe aceeasi planeta si putem intelege.
cuvantul pe care noi il rostim este o minune a lui Dumnezeu.de aceea cred ca …

[ Lectura completa ]
Comentarii: 6
despre blog
prima zi de scoala ....ma rog,anul asta... EmptyMar Iun 30, 2009 5:23 pm Scris de adikady
Very Happy prin acest blog vreau sa va transmit un mesaj pretios:de fiecare data cand va simtiti singuri ,cand credeti ca cineva va invins,sa va amintiti de puterea pe care o aveti sunny .atunci sa va ridicati si sa luptati.sa nu va dati niciodata batuti,pentru ca pana la urma veti invinge...viata..este misterul cel mai frumos din acest univers..iubirea este forta care o intretine,iar eu imi doresc sa …

[ Lectura completa ]
Comentarii: 0
Forum
Sondaj
preferi sa injuri sau sa vorbesti frumos?
 1sa injur
 2.sa vorbesc frumos
Vezi rezultatele
Statistici
Avem 94 membri înregistrați
Cel mai nou utilizator înregistrat este: jakelin

Membrii nostri au postat un numar de 1476 mesaje în 379 subiecte
Parteneri
forum gratuit

Cuvinte-cheie
omul
Bookmarking social
Bookmarking social reddit      

Pastrati adresa adikady pe site-ul dvs. de bookmarking social

Pastrati adresa adikady pe site-ul dvs. de bookmarking social

 

 prima zi de scoala ....ma rog,anul asta...

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
adikady
Admin
Admin
adikady


Numarul mesajelor : 795
Puncte : 10219
Data de inscriere : 30/06/2009
Varsta : 31

Foaie de personaj
joc: forum

prima zi de scoala ....ma rog,anul asta... Empty
MesajSubiect: prima zi de scoala ....ma rog,anul asta...   prima zi de scoala ....ma rog,anul asta... EmptyLun Sept 14, 2009 10:18 pm

astazi este prima zi de scoala a unui aan plin de obstacole si incarcaturi:anul scoalr..eu am trecut in clasa a 10,si doresc sa poivestim aici despre prima zi de scoala,intamplari frumoase,sau neobisnuite,sau poate uneori triste,ale acestui inceput de an scoalar..
asadar,azi,14 septembrie 2009-prima zi din clasa a 10-a..(A)
-scularea-dimineata in jurul orei 7..mic dejun,apoi tv pana la 8:30 -antena 1-neatza cu razvan si dani=super emisiune a fost azi...
apoi,imbracarea,pregatirea pentru scoala,..ajung acolo in jurul orei 9 ,ope drum ma intalnesc cu niste colege..discutam despre vacanta..in curtea liceului-cele mai tari faze-inbtalnirea cu colegii de clasa,si cu dirigintele-ne da numai vesti proaste astazi-primirea cartilor,si a orarului-7 ore in fiecare zi...2-3 profesori noi..2colegi noi..nimeni nu aculta ce spune preotul sau primarul...nimeni nu este atent...apoi intrarea in clase-toti se ingramadesc-primesc oare ceva gratuit?habar-n-am...apropo,anul asta sunt in sala 10,etajul1..de dimineata..intram in clasa..super tare,se si cearta pe banci..se cearta,nu gluma..apoi vine domnul diriginte,impartirea cartilor..apoi..acasa..nimic special..peste 30 de minute./.iesire la un suc...stau vreo ora la suc,cred ca toata ceata am iesit..15-colegi..printre care si ea,.caprioara mea preferata..ce sa comand?un suc-cola..nu imi este foame,sau incerc sa-mi stapanesc pofta nebuna..nu pot vana tocmai acum..si toptusi,sunt la cativa centimetri de desertul meu preferat..o tot privesc..mai privesc si in alte parti,pentru a nu deveni suparator...apoi trebuie sa plec..am de facut..cumparaturi-o grefa,salam,struguri,caise...oua. si paine nu gasesc..ma duc acasa..etajul 3,nulte scari de urcat..planul ete facut..ora 3..masa,si apoi distractie pe calculator..intru in apartament si ma infior...curatenie sau mai degraba harababura totala...trebuie sa ajut..din fericire nu prea ma solicita asa de mult..ora 5..in sfarsit liniste..aprind calculatorul,intru pe forum si incep sa scriu..nu stiu daca a fost o zi extraordinara,dar nu s-au intamplat eveniente neplacute..deci asadar maine am sapte ore...vai de mine..profit de aceste clipe de libertate..muzica la maxim-declan si hayden ...anul acesta va fi poate mai greu,poate mai usor,dar nu imi pasa..am alte planuri..vreau sa merg la vanatoare..sa vanez caprioara cea mai frumoasa din aceasta jungla a nui oras necunoscut...

cam asta a fost prima mea zi de scoala din clasa a 10a,astept si descrierile voastre despre aceasta zi...abia astept greva profesorilor-sunt convins ca va veni,.
Sus In jos
https://adikady.forumgratuit.ro
Toporisca
membri
membri



Numarul mesajelor : 41
Puncte : 5430
Data de inscriere : 02/09/2009

Foaie de personaj
joc: experienta

prima zi de scoala ....ma rog,anul asta... Empty
MesajSubiect: Re: prima zi de scoala ....ma rog,anul asta...   prima zi de scoala ....ma rog,anul asta... EmptyMar Sept 15, 2009 1:57 am

Da-o-n ma-sa de caprioara, au venit alte nspe mii, du-te prin clasa pe la boboace, intreaba-le de noii profi povesteste-le cum e cu fiecare, ai ocazii sa le abordezi, fereasca.

Azi am fost in 2 clase, am facut impresie buna. Am intrat in vorba cu o blonda pe nume Lorena si cu care vreau sa mai vorbesc, am mai discutat cu una Ana careia i-am promis ca revin maine sa o intreb de restul profesorilor. Maine ma duc in alte doua clase din corpul A si nu stiu daca are rost sa ma duc in corpul B.

Am iesit pe-urma la un KFC, m-am uitat dupa niste hanorace, am dat un fotbal, si acum vreau sa ma mai apuc de citit cate altceva decat pentru scoala.
Sus In jos
 
prima zi de scoala ....ma rog,anul asta...
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Iulia.(ingerul alb) si Adrian(cantator al nemuririi)
» prima impresie

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
adikady :: Diverse :: cafenea intergalactica-
Mergi direct la: