adikady
zambet peste zambet si lumea va deveni mai buna..
adikady
zambet peste zambet si lumea va deveni mai buna..
adikady
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Sunt curios sa vad viziunea voastra despre viata.
 
AcasaPortalCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectareblogblog2fantasty forumworldmimi_blogfizicanew site
adikady iubire universală.doc24 sept-imprimanta.docdiana.dochttp://www.storage.to/get/kNp3pW3K/diana.doc
„fiinţă cu chip de înger si trup de femeie,nu te transforma într-un vampir,nu rănui acest vis care a devenit realitate...''
BUNA DIMINEATA SOARE,NU UITA CA TE IUBESC....
http://www.scribd.com/doc/23941850/buna-dimineata-soare
am decis sa creez un id pentru forum,cei care vor sa ma contacteze in legatura cu forumul,sau vor sa afle ultimele stiri/subiecte: adikady_forum@yahoo.com
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Ultimele subiecte
» Crizatii.net
discutie inaintea mortii.... EmptySam Ian 01, 2011 7:57 pm Scris de dsKed cristy

» revista literara visul-revista online de promovare a talentelor.
discutie inaintea mortii.... EmptyVin Oct 08, 2010 10:01 pm Scris de adikady

» poezii personale
discutie inaintea mortii.... EmptyJoi Sept 23, 2010 5:53 pm Scris de adikady

» Povestea Muzei mele
discutie inaintea mortii.... EmptyDum Aug 22, 2010 3:50 am Scris de LUMINITA AMON

» ce este copilaria?
discutie inaintea mortii.... EmptyVin Aug 20, 2010 9:14 pm Scris de adikady

» cand inima plange...
discutie inaintea mortii.... EmptyLun Aug 16, 2010 7:30 pm Scris de adikady

» OCHIUL DE LUMINA
discutie inaintea mortii.... EmptyMar Aug 10, 2010 3:04 am Scris de adikady

» Crezul unui invingator...
discutie inaintea mortii.... EmptyDum Aug 08, 2010 8:56 pm Scris de adikady

» M
discutie inaintea mortii.... EmptyVin Aug 06, 2010 5:55 am Scris de LUMINITA AMON

Top postatori
adikady
discutie inaintea mortii.... Vote_lcapdiscutie inaintea mortii.... Voting_bardiscutie inaintea mortii.... Vote_rcap 
LUMINITA AMON
discutie inaintea mortii.... Vote_lcapdiscutie inaintea mortii.... Voting_bardiscutie inaintea mortii.... Vote_rcap 
zero kiryu
discutie inaintea mortii.... Vote_lcapdiscutie inaintea mortii.... Voting_bardiscutie inaintea mortii.... Vote_rcap 
Perfect Sylar
discutie inaintea mortii.... Vote_lcapdiscutie inaintea mortii.... Voting_bardiscutie inaintea mortii.... Vote_rcap 
Toporisca
discutie inaintea mortii.... Vote_lcapdiscutie inaintea mortii.... Voting_bardiscutie inaintea mortii.... Vote_rcap 
vladimir
discutie inaintea mortii.... Vote_lcapdiscutie inaintea mortii.... Voting_bardiscutie inaintea mortii.... Vote_rcap 
Kristal
discutie inaintea mortii.... Vote_lcapdiscutie inaintea mortii.... Voting_bardiscutie inaintea mortii.... Vote_rcap 
Bia
discutie inaintea mortii.... Vote_lcapdiscutie inaintea mortii.... Voting_bardiscutie inaintea mortii.... Vote_rcap 
Mm <3D.Love
discutie inaintea mortii.... Vote_lcapdiscutie inaintea mortii.... Voting_bardiscutie inaintea mortii.... Vote_rcap 
mihaela
discutie inaintea mortii.... Vote_lcapdiscutie inaintea mortii.... Voting_bardiscutie inaintea mortii.... Vote_rcap 
Galerie
discutie inaintea mortii.... Empty
Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare
ajutor!pt o revista..
discutie inaintea mortii.... EmptyVin Oct 02, 2009 10:13 pm Scris de adikady
salut..am nevoie de ajutorul vostru...sper sa ma puteti ajuta..uitati cum sta treaba:doresc sa public si eu cevain revista scolii:poezie sau proza,sub pseudonimul de adikady,dar nu stiu ce sa trimit spre publicare..asadar am nevoie de voi pentru a ma ajuta in urmatorul lucru:"in caz ca exista pe forum,sau ati citit aici ceva care v-=a placut foarte mult,sau care merita publicat intr-o …

[ Lectura completa ]
Comentarii: 0
alchimie sentimentala..
discutie inaintea mortii.... EmptyDum Sept 13, 2009 2:35 am Scris de adikady
mesajul îngerilor către pământeni
„fiinţă cu chip de înger si trup de femeie,nu te transforma într-un vampir,nu rănui acest vis care a devenit realitate....”

cuvânt înainte-liniştea e îngrozitoare atunci când cuvântul e de aur

toti traim pe aceeasi planeta si putem intelege.
cuvantul pe care noi il rostim este o minune a lui Dumnezeu.de aceea cred ca …

[ Lectura completa ]
Comentarii: 6
despre blog
discutie inaintea mortii.... EmptyMar Iun 30, 2009 5:23 pm Scris de adikady
Very Happy prin acest blog vreau sa va transmit un mesaj pretios:de fiecare data cand va simtiti singuri ,cand credeti ca cineva va invins,sa va amintiti de puterea pe care o aveti sunny .atunci sa va ridicati si sa luptati.sa nu va dati niciodata batuti,pentru ca pana la urma veti invinge...viata..este misterul cel mai frumos din acest univers..iubirea este forta care o intretine,iar eu imi doresc sa …

[ Lectura completa ]
Comentarii: 0
Forum
Sondaj
preferi sa injuri sau sa vorbesti frumos?
 1sa injur
 2.sa vorbesc frumos
Vezi rezultatele
Statistici
Avem 94 membri înregistrați
Cel mai nou utilizator înregistrat este: jakelin

Membrii nostri au postat un numar de 1476 mesaje în 379 subiecte
Parteneri
forum gratuit

Cuvinte-cheie
omul
Bookmarking social
Bookmarking social reddit      

Pastrati adresa adikady pe site-ul dvs. de bookmarking social

Pastrati adresa adikady pe site-ul dvs. de bookmarking social

 

 discutie inaintea mortii....

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
adikady
Admin
Admin
adikady


Numarul mesajelor : 795
Puncte : 10219
Data de inscriere : 30/06/2009
Varsta : 31

Foaie de personaj
joc: forum

discutie inaintea mortii.... Empty
MesajSubiect: discutie inaintea mortii....   discutie inaintea mortii.... EmptyDum Sept 20, 2009 11:02 pm

imi doresc sa mor..sa nu-ti mai fac atata rau...sunt un criminal care distruge doua suflete:pe al meu si pe al tau...sunt un ucigas...da,astept venirea mortii...te iubesc,dar stiu ca tu nu ai aceleasi sentimente fata de mine..esti stralucitoae,nu te poti indragosti de mine..destinul tau este altul..unul mai bun,nu trebuie sa ti-l schimb..stiu,vei iubi un fat frumos,transferat dintr-un basm modern,dar nu pe mine..asa ca,piesa mea este pe final..am jucat un rol:rolul vietii mele.scenariul iubirii..aplauze-nu vor mai fi...pentru ca toti au plecat..ai mai ramas doar tu..in primul rand,pe primul scaun al vietii mele..dar stiu ca nu ma vei aplauda..pentru ca te-am dezamagit..sunt un actor prost,al carui rol nu este pe placul tau...ce este iubirea?sentimentul pe care il simt pentru tine..probabil..dar nu acesta este raspunsul..tu esti iubirea,respiratia vietii mele..esti lumina,iar eu umbra..traiesc o viata in care doresc sa-mi exprim sentimentele fata de tine,dar in acelasi timp,trebuie sa fiu precaut..vreau sa te indragostesti de mine,.dar in acelasi timp,datorita faptului ca imi dau seama ca te pot rani,iti pot aduce suferinta.vreau sa incerc sa te fac sa ma urasti.,.vreau sa mor..este cel mai simplu...nu mai suport,nu ma mai pot controla..tu esti,persoana pe care o iubesc..cat de ironica este iubirea..iubesc o zeitate mistica,moderna...iubesc ,dar in acelasi timp,imi doresc sa te indragostesti de altcineva..stiu ca nu esti fericita,nici eu nu sunt,dar tu trebuie sa te indragostesti..de mine?nu prea cred,ar fi minunat si ingrozitor..nu te pot face fericita..nu sunt acomodat cu viata voastra,nu o cunosc..sunt indragostit totusi de tine,.dar trebuie sa ma controlez,dar nu pot..as vrea sa vorbesc cu tine,dar ..nu trebuie sa uit..sunt un criminal..oare cat de periculos sunt?cat de mult te pot rani?cat?si cum trebuie sa ma comport?urasc viata asta..dragostea mea este aducatoare de momente triste..te iubesc,...of,sunt un animal...de ce mai traiesc?de ce nu sunt condamnat?viata voastra,deis banala,este frumoasa..dar a mea..este intortocheata..inteleg totul..si nu stiu ce sa fac..eu te iubescmiar tu nu ma iubesti,esti i9muna la valul sentimentelor mele.sti sa innoti,nu te deranjeaaza acest val././.m-am hotarat...voi parasi aceasta lume,voi inceta sa-ti tot arat ca te iubesc..nu-mi va parea rau,desi voi suferi..insa nu va fi o suferinta asa de mare..ar fi mult mai greu daca te-as rani sau supara,ar fi infricosator,..si de aceea,mai bine plang...decat sa te fac pe tine sa plangi..
Sus In jos
https://adikady.forumgratuit.ro
LUMINITA AMON
membri
membri



Numarul mesajelor : 276
Puncte : 5723
Data de inscriere : 13/07/2009
Varsta : 36

discutie inaintea mortii.... Empty
MesajSubiect: Re: discutie inaintea mortii....   discutie inaintea mortii.... EmptyLun Sept 21, 2009 3:19 am

I love you OHHHHhhhh!

CE PASIONANT ESTI!

Inainte sa mori....,lasa-ma sa gust din tine,din dragostea ta,lasa-ma o singura data sa inteleg cine esti! si-mi va fi de-ajuns sa te inteleg. I love you Da-mi o singura clipa reala,nu ma lasa in neant! ma distrugi,cu fiecare actiune,fie buna ´sau rea.Te iubesc ...si nu.mi mai aduc aminte pe cine! ti-ai schimbat de atitea ori identitatea,ca m-am pierdut printre ele.nu pot exista singura,am nevoie de imbratisarea ta,de caldura ta,de protectia ta...de sarutul tau! Nu ma intereseaza pentru cit timp...eu vreau sa le fi cunoscut! I love you
Vreau sa te adulmec intr-o singura inspiratie sa te intiparesc in memoria mea olfactiva,sa te depozitez in cel mai adinc coltisor al sufletului meu si sa te pastrez acolo in taina!

Nu cred ca poti sa-mi faci ceva rau,ma simt foarte sigura...doar daca asi fi in preajama ta.Nu pot sa stau fara sa fiu atinsa,alerg dupa tine ca o nebuna si gasesc tot altfel de barbati,de imagini,de suflete pierdute! Am nevoie sa-mi impart zilele cit de banale cu tine,cu prezenta barbatului iubit.primesc nenumarate invitatii si totusi nu te pot ignora,esti continuu prezent in inima mea.Sint intrebata daca nu mi-am pierdut mintile...,sint in stare sa povestesc oricui despre tine...,fara scrupule pentru sentimentele altcuiva.Mi-e dor de tine ...si ma trezesc in miezul noptii cu o durere in capul pieptului...,te caut si nu esti aici sa ma dezmierzi ,sa ma linistesti....VIN-O ,vin-o ....calmeaza-mi inima!


Iubire

Luminita I love you
Sus In jos
 
discutie inaintea mortii....
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
adikady :: Diverse :: taramurile universului-
Mergi direct la: