adikady
zambet peste zambet si lumea va deveni mai buna..
adikady
zambet peste zambet si lumea va deveni mai buna..
adikady
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Sunt curios sa vad viziunea voastra despre viata.
 
AcasaPortalCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectareblogblog2fantasty forumworldmimi_blogfizicanew site
adikady iubire universală.doc24 sept-imprimanta.docdiana.dochttp://www.storage.to/get/kNp3pW3K/diana.doc
„fiinţă cu chip de înger si trup de femeie,nu te transforma într-un vampir,nu rănui acest vis care a devenit realitate...''
BUNA DIMINEATA SOARE,NU UITA CA TE IUBESC....
http://www.scribd.com/doc/23941850/buna-dimineata-soare
am decis sa creez un id pentru forum,cei care vor sa ma contacteze in legatura cu forumul,sau vor sa afle ultimele stiri/subiecte: adikady_forum@yahoo.com
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Ultimele subiecte
» Crizatii.net
scrisoare catre  un pamantean special EmptySam Ian 01, 2011 7:57 pm Scris de dsKed cristy

» revista literara visul-revista online de promovare a talentelor.
scrisoare catre  un pamantean special EmptyVin Oct 08, 2010 10:01 pm Scris de adikady

» poezii personale
scrisoare catre  un pamantean special EmptyJoi Sept 23, 2010 5:53 pm Scris de adikady

» Povestea Muzei mele
scrisoare catre  un pamantean special EmptyDum Aug 22, 2010 3:50 am Scris de LUMINITA AMON

» ce este copilaria?
scrisoare catre  un pamantean special EmptyVin Aug 20, 2010 9:14 pm Scris de adikady

» cand inima plange...
scrisoare catre  un pamantean special EmptyLun Aug 16, 2010 7:30 pm Scris de adikady

» OCHIUL DE LUMINA
scrisoare catre  un pamantean special EmptyMar Aug 10, 2010 3:04 am Scris de adikady

» Crezul unui invingator...
scrisoare catre  un pamantean special EmptyDum Aug 08, 2010 8:56 pm Scris de adikady

» M
scrisoare catre  un pamantean special EmptyVin Aug 06, 2010 5:55 am Scris de LUMINITA AMON

Top postatori
adikady
scrisoare catre  un pamantean special Vote_lcapscrisoare catre  un pamantean special Voting_barscrisoare catre  un pamantean special Vote_rcap 
LUMINITA AMON
scrisoare catre  un pamantean special Vote_lcapscrisoare catre  un pamantean special Voting_barscrisoare catre  un pamantean special Vote_rcap 
zero kiryu
scrisoare catre  un pamantean special Vote_lcapscrisoare catre  un pamantean special Voting_barscrisoare catre  un pamantean special Vote_rcap 
Perfect Sylar
scrisoare catre  un pamantean special Vote_lcapscrisoare catre  un pamantean special Voting_barscrisoare catre  un pamantean special Vote_rcap 
Toporisca
scrisoare catre  un pamantean special Vote_lcapscrisoare catre  un pamantean special Voting_barscrisoare catre  un pamantean special Vote_rcap 
vladimir
scrisoare catre  un pamantean special Vote_lcapscrisoare catre  un pamantean special Voting_barscrisoare catre  un pamantean special Vote_rcap 
Kristal
scrisoare catre  un pamantean special Vote_lcapscrisoare catre  un pamantean special Voting_barscrisoare catre  un pamantean special Vote_rcap 
Bia
scrisoare catre  un pamantean special Vote_lcapscrisoare catre  un pamantean special Voting_barscrisoare catre  un pamantean special Vote_rcap 
Mm <3D.Love
scrisoare catre  un pamantean special Vote_lcapscrisoare catre  un pamantean special Voting_barscrisoare catre  un pamantean special Vote_rcap 
mihaela
scrisoare catre  un pamantean special Vote_lcapscrisoare catre  un pamantean special Voting_barscrisoare catre  un pamantean special Vote_rcap 
Galerie
scrisoare catre  un pamantean special Empty
Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare
ajutor!pt o revista..
scrisoare catre  un pamantean special EmptyVin Oct 02, 2009 10:13 pm Scris de adikady
salut..am nevoie de ajutorul vostru...sper sa ma puteti ajuta..uitati cum sta treaba:doresc sa public si eu cevain revista scolii:poezie sau proza,sub pseudonimul de adikady,dar nu stiu ce sa trimit spre publicare..asadar am nevoie de voi pentru a ma ajuta in urmatorul lucru:"in caz ca exista pe forum,sau ati citit aici ceva care v-=a placut foarte mult,sau care merita publicat intr-o …

[ Lectura completa ]
Comentarii: 0
alchimie sentimentala..
scrisoare catre  un pamantean special EmptyDum Sept 13, 2009 2:35 am Scris de adikady
mesajul îngerilor către pământeni
„fiinţă cu chip de înger si trup de femeie,nu te transforma într-un vampir,nu rănui acest vis care a devenit realitate....”

cuvânt înainte-liniştea e îngrozitoare atunci când cuvântul e de aur

toti traim pe aceeasi planeta si putem intelege.
cuvantul pe care noi il rostim este o minune a lui Dumnezeu.de aceea cred ca …

[ Lectura completa ]
Comentarii: 6
despre blog
scrisoare catre  un pamantean special EmptyMar Iun 30, 2009 5:23 pm Scris de adikady
Very Happy prin acest blog vreau sa va transmit un mesaj pretios:de fiecare data cand va simtiti singuri ,cand credeti ca cineva va invins,sa va amintiti de puterea pe care o aveti sunny .atunci sa va ridicati si sa luptati.sa nu va dati niciodata batuti,pentru ca pana la urma veti invinge...viata..este misterul cel mai frumos din acest univers..iubirea este forta care o intretine,iar eu imi doresc sa …

[ Lectura completa ]
Comentarii: 0
Forum
Sondaj
preferi sa injuri sau sa vorbesti frumos?
 1sa injur
 2.sa vorbesc frumos
Vezi rezultatele
Statistici
Avem 94 membri înregistrați
Cel mai nou utilizator înregistrat este: jakelin

Membrii nostri au postat un numar de 1476 mesaje în 379 subiecte
Parteneri
forum gratuit

Cuvinte-cheie
omul
Bookmarking social
Bookmarking social reddit      

Pastrati adresa adikady pe site-ul dvs. de bookmarking social

Pastrati adresa adikady pe site-ul dvs. de bookmarking social

 

 scrisoare catre un pamantean special

In jos 
AutorMesaj
adikady
Admin
Admin
adikady


Numarul mesajelor : 795
Puncte : 10219
Data de inscriere : 30/06/2009
Varsta : 31

Foaie de personaj
joc: forum

scrisoare catre  un pamantean special Empty
MesajSubiect: scrisoare catre un pamantean special   scrisoare catre  un pamantean special EmptyVin Noi 06, 2009 12:43 am

sunt aici,inconjurat de o lume ireala,de lucruri pe care niciodata nu mi le-am putut imagina.erau lucruri banale,care se intampla fiecarui pamantean in fiecare zi.dar pentru mine era ceva diferit,pentru ca se intampla pentru prima data..soarele se stingea,iar eu nu mai eram ceea ce am fost pana in acel moment...totul capata alta culoarfe,alta forma,alta senzatie..un singur fior strapungea tot ce intalnea..fiecare amintire se pierdea,iar eu ramaneam gol..eram un tarm parasit de mangaierile atat de tandre ale apelor...era un nou val,unul urias care se ridica deasupra unei inaltimi uriase,iar eu eram fara putere,..nu ma mai puteam misca,nu mai puteam face nimic...totul era ca un sfarsit,dar atunci imi era frica-pentru prima data ma temeam ca sfarsitul ar putea deveni o noua viata...pierdeam ceea ce iubeam...imi pierdeam viata,si urma sa primesc una noua..sau poate totusi veche..dar nu era viata mea..nu era a mea..era a altora,nu imi apartinea..imi iubeam doar viata mea,un vis sau un cosmar,dar era ceva deosebit...era un mesaj,o scrisoare pe care eu trebuia sa o trimit unui pamantean special..din trupul meu,din izvorul nestins al sufletului meu alunecau lin mii de sentimente....numai unul,insa iradia iubire..
era un sentiment natural,dar totusi,foarte ciudat..nu avea ratiune,nu avea nimic..si in acelasi timp..avea totul...transforma pulberea momentelor de singuratate in stralucirea acelor zambete de neuitat...era un porumbel care se inalta spre noi abisuri...era sufletul meu care patrundea intr-un alt corp..nu puteam renunta pentru nimic in lume la viata mea.-in special la acest sentiment..stiu,am trait o eternitate in singuratate,minciuna,griji si boli...insa am trait o singura zi,cu adevarat..am iubit doar pentru o zi,dar aceasta zi a fost o viata...aceasta zi este unica mea amintire-o plasa(nu un sac-nu am primit asa ceva de la bunul creator),de clipe de neuita-iubire..iubire..iubire./.
Sus In jos
https://adikady.forumgratuit.ro
 
scrisoare catre un pamantean special
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» scrisoare catre mos craciun..
» ultima scrisoare
» diana!ochii vad,inima cere...
» Iulia-manuscris catre eternitate..(jurnal de scrisori)

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
adikady :: Arta si Cultura :: proza-
Mergi direct la: