adikady
zambet peste zambet si lumea va deveni mai buna..
adikady
zambet peste zambet si lumea va deveni mai buna..
adikady
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Sunt curios sa vad viziunea voastra despre viata.
 
AcasaPortalCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectareblogblog2fantasty forumworldmimi_blogfizicanew site
adikady iubire universală.doc24 sept-imprimanta.docdiana.dochttp://www.storage.to/get/kNp3pW3K/diana.doc
„fiinţă cu chip de înger si trup de femeie,nu te transforma într-un vampir,nu rănui acest vis care a devenit realitate...''
BUNA DIMINEATA SOARE,NU UITA CA TE IUBESC....
http://www.scribd.com/doc/23941850/buna-dimineata-soare
am decis sa creez un id pentru forum,cei care vor sa ma contacteze in legatura cu forumul,sau vor sa afle ultimele stiri/subiecte: adikady_forum@yahoo.com
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Ultimele subiecte
» Crizatii.net
Ce ati face daca v-ati trezi langa userul de deasupra? EmptySam Ian 01, 2011 7:57 pm Scris de dsKed cristy

» revista literara visul-revista online de promovare a talentelor.
Ce ati face daca v-ati trezi langa userul de deasupra? EmptyVin Oct 08, 2010 10:01 pm Scris de adikady

» poezii personale
Ce ati face daca v-ati trezi langa userul de deasupra? EmptyJoi Sept 23, 2010 5:53 pm Scris de adikady

» Povestea Muzei mele
Ce ati face daca v-ati trezi langa userul de deasupra? EmptyDum Aug 22, 2010 3:50 am Scris de LUMINITA AMON

» ce este copilaria?
Ce ati face daca v-ati trezi langa userul de deasupra? EmptyVin Aug 20, 2010 9:14 pm Scris de adikady

» cand inima plange...
Ce ati face daca v-ati trezi langa userul de deasupra? EmptyLun Aug 16, 2010 7:30 pm Scris de adikady

» OCHIUL DE LUMINA
Ce ati face daca v-ati trezi langa userul de deasupra? EmptyMar Aug 10, 2010 3:04 am Scris de adikady

» Crezul unui invingator...
Ce ati face daca v-ati trezi langa userul de deasupra? EmptyDum Aug 08, 2010 8:56 pm Scris de adikady

» M
Ce ati face daca v-ati trezi langa userul de deasupra? EmptyVin Aug 06, 2010 5:55 am Scris de LUMINITA AMON

Top postatori
adikady
Ce ati face daca v-ati trezi langa userul de deasupra? Vote_lcapCe ati face daca v-ati trezi langa userul de deasupra? Voting_barCe ati face daca v-ati trezi langa userul de deasupra? Vote_rcap 
LUMINITA AMON
Ce ati face daca v-ati trezi langa userul de deasupra? Vote_lcapCe ati face daca v-ati trezi langa userul de deasupra? Voting_barCe ati face daca v-ati trezi langa userul de deasupra? Vote_rcap 
zero kiryu
Ce ati face daca v-ati trezi langa userul de deasupra? Vote_lcapCe ati face daca v-ati trezi langa userul de deasupra? Voting_barCe ati face daca v-ati trezi langa userul de deasupra? Vote_rcap 
Perfect Sylar
Ce ati face daca v-ati trezi langa userul de deasupra? Vote_lcapCe ati face daca v-ati trezi langa userul de deasupra? Voting_barCe ati face daca v-ati trezi langa userul de deasupra? Vote_rcap 
Toporisca
Ce ati face daca v-ati trezi langa userul de deasupra? Vote_lcapCe ati face daca v-ati trezi langa userul de deasupra? Voting_barCe ati face daca v-ati trezi langa userul de deasupra? Vote_rcap 
vladimir
Ce ati face daca v-ati trezi langa userul de deasupra? Vote_lcapCe ati face daca v-ati trezi langa userul de deasupra? Voting_barCe ati face daca v-ati trezi langa userul de deasupra? Vote_rcap 
Kristal
Ce ati face daca v-ati trezi langa userul de deasupra? Vote_lcapCe ati face daca v-ati trezi langa userul de deasupra? Voting_barCe ati face daca v-ati trezi langa userul de deasupra? Vote_rcap 
Bia
Ce ati face daca v-ati trezi langa userul de deasupra? Vote_lcapCe ati face daca v-ati trezi langa userul de deasupra? Voting_barCe ati face daca v-ati trezi langa userul de deasupra? Vote_rcap 
Mm <3D.Love
Ce ati face daca v-ati trezi langa userul de deasupra? Vote_lcapCe ati face daca v-ati trezi langa userul de deasupra? Voting_barCe ati face daca v-ati trezi langa userul de deasupra? Vote_rcap 
mihaela
Ce ati face daca v-ati trezi langa userul de deasupra? Vote_lcapCe ati face daca v-ati trezi langa userul de deasupra? Voting_barCe ati face daca v-ati trezi langa userul de deasupra? Vote_rcap 
Galerie
Ce ati face daca v-ati trezi langa userul de deasupra? Empty
Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare
ajutor!pt o revista..
Ce ati face daca v-ati trezi langa userul de deasupra? EmptyVin Oct 02, 2009 10:13 pm Scris de adikady
salut..am nevoie de ajutorul vostru...sper sa ma puteti ajuta..uitati cum sta treaba:doresc sa public si eu cevain revista scolii:poezie sau proza,sub pseudonimul de adikady,dar nu stiu ce sa trimit spre publicare..asadar am nevoie de voi pentru a ma ajuta in urmatorul lucru:"in caz ca exista pe forum,sau ati citit aici ceva care v-=a placut foarte mult,sau care merita publicat intr-o …

[ Lectura completa ]
Comentarii: 0
alchimie sentimentala..
Ce ati face daca v-ati trezi langa userul de deasupra? EmptyDum Sept 13, 2009 2:35 am Scris de adikady
mesajul îngerilor către pământeni
„fiinţă cu chip de înger si trup de femeie,nu te transforma într-un vampir,nu rănui acest vis care a devenit realitate....”

cuvânt înainte-liniştea e îngrozitoare atunci când cuvântul e de aur

toti traim pe aceeasi planeta si putem intelege.
cuvantul pe care noi il rostim este o minune a lui Dumnezeu.de aceea cred ca …

[ Lectura completa ]
Comentarii: 6
despre blog
Ce ati face daca v-ati trezi langa userul de deasupra? EmptyMar Iun 30, 2009 5:23 pm Scris de adikady
Very Happy prin acest blog vreau sa va transmit un mesaj pretios:de fiecare data cand va simtiti singuri ,cand credeti ca cineva va invins,sa va amintiti de puterea pe care o aveti sunny .atunci sa va ridicati si sa luptati.sa nu va dati niciodata batuti,pentru ca pana la urma veti invinge...viata..este misterul cel mai frumos din acest univers..iubirea este forta care o intretine,iar eu imi doresc sa …

[ Lectura completa ]
Comentarii: 0
Forum
Sondaj
preferi sa injuri sau sa vorbesti frumos?
 1sa injur
 2.sa vorbesc frumos
Vezi rezultatele
Statistici
Avem 94 membri înregistrați
Cel mai nou utilizator înregistrat este: jakelin

Membrii nostri au postat un numar de 1476 mesaje în 379 subiecte
Parteneri
forum gratuit

Cuvinte-cheie
omul
Bookmarking social
Bookmarking social reddit      

Pastrati adresa adikady pe site-ul dvs. de bookmarking social

Pastrati adresa adikady pe site-ul dvs. de bookmarking social

 

 Ce ati face daca v-ati trezi langa userul de deasupra?

In jos 
+2
Perfect Sylar
zero kiryu
6 participanți
AutorMesaj
zero kiryu
Admin
Admin
zero kiryu


Numarul mesajelor : 135
Puncte : 6497
Data de inscriere : 30/06/2009
Varsta : 27
Localizare : mures

Foaie de personaj
joc: experienta

Ce ati face daca v-ati trezi langa userul de deasupra? Empty
MesajSubiect: Ce ati face daca v-ati trezi langa userul de deasupra?   Ce ati face daca v-ati trezi langa userul de deasupra? EmptyDum Aug 09, 2009 12:02 am

Ok...butonam pe lumea vasta a internetului si am dat de acest topic...si cand l-am vazut o lumina orbitoare a iesit din monitor si a dat nastere unei vieti noi[cartoons style]

Ok...se joaca asa...

1.Iti exprimi uimirea colosala...
2.Nu fa double post!
3.Nu fa spam!
4.Incercati sa fiti cat mai originali...sa vedem ce iese din our perv minds....
Sus In jos
Perfect Sylar
Admin
Admin



Numarul mesajelor : 109
Puncte : 5567
Data de inscriere : 28/07/2009
Varsta : 32
Localizare : Slobozia jud.Ialomita

Ce ati face daca v-ati trezi langa userul de deasupra? Empty
MesajSubiect: Re: Ce ati face daca v-ati trezi langa userul de deasupra?   Ce ati face daca v-ati trezi langa userul de deasupra? EmptyDum Aug 09, 2009 12:20 am

zero kiryu ce frumos ar fi sa se intample asa ceva intr-o zi.Pai,pentru inceput te las sa dormi,iar eu ma duc sa-ti pregatesc un mic dejun gustos.Inca nu m-am gandit ce,dar orcum va iesi bun,daca-i din mana mea.
Apoi dupa micul dejun pe care ti-l servesc la pat,am sa incerc sa-ti rapund la intrebarea pe care o sa mi-o pui.Adica ,cum de ai ajuns in patul meu,apoi iesim sa-ti arat orasul.
Sus In jos
adikady
Admin
Admin
adikady


Numarul mesajelor : 795
Puncte : 10219
Data de inscriere : 30/06/2009
Varsta : 31

Foaie de personaj
joc: forum

Ce ati face daca v-ati trezi langa userul de deasupra? Empty
MesajSubiect: Re: Ce ati face daca v-ati trezi langa userul de deasupra?   Ce ati face daca v-ati trezi langa userul de deasupra? EmptyDum Aug 09, 2009 3:31 am

Perfect Sylar:sincer-ce mult mi-as dori ca intr-o zi minunata,magica,eu,zero kiryu si cu tine sa ne intalnim,sa ne privim si sa discutam diverse lucruri.sunt convins ca atunci voi fi eu,magicianul necunoscut al mileniului 3,incercand sa va cuceresc...
cum?stiu eu bine,dar nu o sa va rapesc sansa de a descoperii singuri...o singura privire si totul s-ar rezolva..chiar1ce ne opreste sa facem o intalnire?ca ar fi posinil.ce ziceti?eu vorbesc serios?
Sus In jos
https://adikady.forumgratuit.ro
Kristal
moderator
moderator
Kristal


Numarul mesajelor : 29
Puncte : 5406
Data de inscriere : 02/09/2009

Foaie de personaj
joc: experienta

Ce ati face daca v-ati trezi langa userul de deasupra? Empty
MesajSubiect: Re: Ce ati face daca v-ati trezi langa userul de deasupra?   Ce ati face daca v-ati trezi langa userul de deasupra? EmptyLun Sept 07, 2009 8:26 pm

adikady, daca m-as trezi langa tine, te-as invita la micul dejun , te las sa mananci linistit, dupa te intreb cum de ai ajuns la mine in casa? Apoi, te iau la o plimbare si iti prezint orasul
Sus In jos
zero kiryu
Admin
Admin
zero kiryu


Numarul mesajelor : 135
Puncte : 6497
Data de inscriere : 30/06/2009
Varsta : 27
Localizare : mures

Foaie de personaj
joc: experienta

Ce ati face daca v-ati trezi langa userul de deasupra? Empty
MesajSubiect: Re: Ce ati face daca v-ati trezi langa userul de deasupra?   Ce ati face daca v-ati trezi langa userul de deasupra? EmptyLun Sept 07, 2009 9:31 pm

ehe..kristal draga mea..pacat ca te trezesti langa mine..nu te intreb daca am facut=o..sau nu..important e ca mai traim..voi incerca sa te trezesc..daca tot nu merge te scot la dush..si daca tot te=ai trezit...first: micul dejun.apoi iti voi da niste haine de schimb..si mergem sa agatam baieti ..stiu eu unde..nu=ti face probleme..baieti de gasca..deah..daca tot te=ar mai tine cheful..am petrece cateva ore bune la mall...ca doar suntem fete!!..si daca tzi=a indisplacut noaptea dormita la mine in pat..iti ofer o camera..care poate fi a ta.. lol!
Sus In jos
Kristal
moderator
moderator
Kristal


Numarul mesajelor : 29
Puncte : 5406
Data de inscriere : 02/09/2009

Foaie de personaj
joc: experienta

Ce ati face daca v-ati trezi langa userul de deasupra? Empty
MesajSubiect: Re: Ce ati face daca v-ati trezi langa userul de deasupra?   Ce ati face daca v-ati trezi langa userul de deasupra? EmptyLun Sept 07, 2009 10:49 pm

zero , imi face placere sa ma trezesc langa tine, chiar daca ma cam doare capul dupa bataia cu perne de aseara, si daca tot mergem dupa baieti, mie imi pastrezi unul cu ochii verzi,
si niciodata nu e prea tarziu pentru mall... apropo cu mine trebuie sa ai rabdare la cumparaturi...pentru ca stau ore intregi. Ultima oara lam luat pe tata cu mine si am stat doar o ora jumate... drept rasplata a jurat ca nu mai merge cu mine la cumparaturi. Si noaptea din moment ce nu imi place sa dorm singura, tot cu tine in camera dorm dar de data asta imi iau sacul de dormit
Sus In jos
LUMINITA AMON
membri
membri



Numarul mesajelor : 276
Puncte : 5723
Data de inscriere : 13/07/2009
Varsta : 36

Ce ati face daca v-ati trezi langa userul de deasupra? Empty
MesajSubiect: Re: Ce ati face daca v-ati trezi langa userul de deasupra?   Ce ati face daca v-ati trezi langa userul de deasupra? EmptyLun Sept 07, 2009 11:34 pm

I love you intii pai nu prea imi place sa dorm cu femei in pat!

dar daca ar fi de gen masculin ,intii daca este suficient timp inainte de a duce copiii la scoala,gradinita,asi incepe un joc placut pe care in general il fac pisicile dimineata ,cu sunetul ala al lor tipic ,mrrrrrrrrrrrrrrrrr,.Dupa aceea asi putea deschide ochii si asi cere o ceasca de cafea si un croisant sau toast,biscuite,ceva de mincare.Dus fac seara,dar probabil ca asi mai incerca unul pentru inviorare.
M-asi imbraca,unul din copii trebuie sa-l preiei tu,eu ma machiez intii....,lucru care dureaza destul...,muzica pe tot parcursul ........pentru forta si voie buna si ti-asi propune o plimbare spre un loc cu carti,cafea sau parc,banci ,putini oameni ,natura. lol!
Sus In jos
adikady
Admin
Admin
adikady


Numarul mesajelor : 795
Puncte : 10219
Data de inscriere : 30/06/2009
Varsta : 31

Foaie de personaj
joc: forum

Ce ati face daca v-ati trezi langa userul de deasupra? Empty
MesajSubiect: Re: Ce ati face daca v-ati trezi langa userul de deasupra?   Ce ati face daca v-ati trezi langa userul de deasupra? EmptyLun Sept 07, 2009 11:41 pm

VANZATORUL DE ILUZII...daca m-as trezi langa luminita in pat..oooooo...te-as pune sa sculti muzica..eu,eu as incerca sa evadez,dar doar daca patul meu,atentie doar al meu,nu ar fi confortabil..daca totusi ar fi doar uin pat,tot ne-am descurca..am dormi pe fusuri orare diferite..unul dupa ora din romania,celalalt dupa ora maericana..in pat am obiceiul de a face miscare,de a ma invarti,asa ca ,uneori ,s-ar putea sa lovesc sau sa ma trezsc jos...nu este totusi o problema...de aceea,as prefera sa dorm singur..dar oare as putea dormi?eu sunt energic..
Sus In jos
https://adikady.forumgratuit.ro
Kristal
moderator
moderator
Kristal


Numarul mesajelor : 29
Puncte : 5406
Data de inscriere : 02/09/2009

Foaie de personaj
joc: experienta

Ce ati face daca v-ati trezi langa userul de deasupra? Empty
MesajSubiect: Re: Ce ati face daca v-ati trezi langa userul de deasupra?   Ce ati face daca v-ati trezi langa userul de deasupra? EmptyMar Sept 08, 2009 12:18 am

Daca m-as trezi langa adikady il las sa doarma, dupa ce se trezeste iar dupa ce se trezeste ma ajuta la micul dejun, abia se mai familiarizeaza cu casa.
Dupa te invit in parc, la un picnic. Dupa ce ne intoarcem acasa te las sa faci ce vrei pana imi pregatesc eu mici amanunte pentru scoala. Iar cand vine noaptea si mai vrei sa dormi la mine imi spui ce preferi... camera de zi, camera mea si sacul de dormit sau patul meu.
Ai trei variate din care poti alege
Sus In jos
adikady
Admin
Admin
adikady


Numarul mesajelor : 795
Puncte : 10219
Data de inscriere : 30/06/2009
Varsta : 31

Foaie de personaj
joc: forum

Ce ati face daca v-ati trezi langa userul de deasupra? Empty
MesajSubiect: Re: Ce ati face daca v-ati trezi langa userul de deasupra?   Ce ati face daca v-ati trezi langa userul de deasupra? EmptyMar Sept 08, 2009 12:26 am

patul fiindca cred ca este mai mare..o mica conditie--sa fie cineva care sa-mi tina de cald..daca m-as trezi langa Kristal,as incuia camera,pentru a nu avea ocazia cumva sa imi scapi...deci..securitate maxima..am discuta diferite subiecte,mic dejun,laptop,navigare pe diferite saituri de muzica,jocuri,o calatorie prin oras..tv,muzica,sport,opoate si extreme,depinde unde ne afam...la munte,la mare..pranzul..preparam amandoi masa..eu felul unu,tu felul doi..mancarea sa nu lipseasca..remi,carti,table,tennis,baschet...apoi,ti-as indeplini cateva dorinte,apoi mici jocuri..adevar sau provocare de preferat...o cina,prepari tu desertul..o inghetata...muzica..lumina stinsa..amandoi in pat..si apoi .......noapte buna,vise placute...
Sus In jos
https://adikady.forumgratuit.ro
Toporisca
membri
membri



Numarul mesajelor : 41
Puncte : 5430
Data de inscriere : 02/09/2009

Foaie de personaj
joc: experienta

Ce ati face daca v-ati trezi langa userul de deasupra? Empty
MesajSubiect: Re: Ce ati face daca v-ati trezi langa userul de deasupra?   Ce ati face daca v-ati trezi langa userul de deasupra? EmptyMar Sept 08, 2009 2:02 am

Incerc sa-mi amintesc ce-am facut aseara, de m-am trezit cu un baiat si nu cu o fata. Ajung la banuieli. Stau si imi verific fundul sa vad daca e in neregula, daca doare sau daca sunt urme de leziuni. Probabil nu-i nimic.

Ma dau jos din pat, ma duc la baie, ma uit in oglinda, ma uit de cosuri, ma imbrac, ma spal pe dinti, ma duc inapoi in camera. Incep sa tip la tine.

"Ba, jos din pat ca e tarziu, hai, urgent!"

Te intorci pe partea ailalta si sforai nitel. Te dezvelesti cu piciorul. Ma enervez.

"Hai, frate, jos, ca ai dormit o groaza. Hai ca n-am tot timpul".
Nu cooperezi, trecem la agresiune fizica. Trag de perna, deschid geamu', deschid calculatorul, dau drumul la muzica sa se auda pana in bucatarie unde eu imi pregatesc masa. Deja, din momentul in care sunt la bucatarie nu-mi mai pasa daca tu te-ai trezit sau nu.
Sus In jos
Kristal
moderator
moderator
Kristal


Numarul mesajelor : 29
Puncte : 5406
Data de inscriere : 02/09/2009

Foaie de personaj
joc: experienta

Ce ati face daca v-ati trezi langa userul de deasupra? Empty
MesajSubiect: Re: Ce ati face daca v-ati trezi langa userul de deasupra?   Ce ati face daca v-ati trezi langa userul de deasupra? EmptyMar Sept 08, 2009 2:24 am

Neutral toporisca daca ma trezesc langa tine... ma gandesc ca aseara a fost o petrecere in pijamale si te-am invitat. Te las sa dormi , eu merg sa fac un dush, dupa pregatesc micul dejun. Sper ca iti plac cerealele. Iti mai fac si o cafea ca sa te trezesti bine. Dupa ce mananci, te iau cu mine la o plimbare... poate ne oprim si in parc si facem un meci de basket. La intoarcere, stam pe net, ne uitam pe reviste, discutam etc.
Iar seara te pregatesti pentru o bataie cu perne.
Sus In jos
LUMINITA AMON
membri
membri



Numarul mesajelor : 276
Puncte : 5723
Data de inscriere : 13/07/2009
Varsta : 36

Ce ati face daca v-ati trezi langa userul de deasupra? Empty
MesajSubiect: Re: Ce ati face daca v-ati trezi langa userul de deasupra?   Ce ati face daca v-ati trezi langa userul de deasupra? EmptyMar Sept 08, 2009 2:48 am

I love you femeia ambigua-daca m-asi trezi cu tine in pat si ai purta pijama,ti-asi sfisia bluza,ti-asi rupe toti nasturii! si ca sa te incit ....,dupa ce i-as arunca pe jos in toate colturile camerei te-asi obliga sa-i culegi unul cite unul,si privindu-te dintr-o pozitie in care sa nu ma vezi ,m-asi apropia pe furis si te-asi dobori la podea ,tu disperat si aproape in stare sa ma maninci ,nestiind ce m-a apucat ,iar eu masindu-ti si strivindu-ti trupul cu greutatea mea te-asi calma rizind cit ma tine gura si masindu-te.(doar daca nu sintem de acelasi sex).
Sus In jos
Toporisca
membri
membri



Numarul mesajelor : 41
Puncte : 5430
Data de inscriere : 02/09/2009

Foaie de personaj
joc: experienta

Ce ati face daca v-ati trezi langa userul de deasupra? Empty
MesajSubiect: Re: Ce ati face daca v-ati trezi langa userul de deasupra?   Ce ati face daca v-ati trezi langa userul de deasupra? EmptyMar Sept 08, 2009 4:56 am

Kristal a scris:
Neutral toporisca daca ma trezesc langa tine... ma gandesc ca aseara a fost o petrecere in pijamale si te-am invitat. Te las sa dormi , eu merg sa fac un dush, dupa pregatesc micul dejun. Sper ca iti plac cerealele. Iti mai fac si o cafea ca sa te trezesti bine. Dupa ce mananci, te iau cu mine la o plimbare... poate ne oprim si in parc si facem un meci de basket. La intoarcere, stam pe net, ne uitam pe reviste, discutam etc.
Iar seara te pregatesti pentru o bataie cu perne.
No sex?
Fuck...
Sus In jos
zero kiryu
Admin
Admin
zero kiryu


Numarul mesajelor : 135
Puncte : 6497
Data de inscriere : 30/06/2009
Varsta : 27
Localizare : mures

Foaie de personaj
joc: experienta

Ce ati face daca v-ati trezi langa userul de deasupra? Empty
MesajSubiect: Re: Ce ati face daca v-ati trezi langa userul de deasupra?   Ce ati face daca v-ati trezi langa userul de deasupra? EmptyMar Sept 08, 2009 8:14 pm

pfff..pacat de noaptea care a trecut...pey ce sa=tzi fac?? te intreb simplu:'' vrei sa te mai violez odata''?hi..hi..desigur nu=mi poti raspunde inca dormi..nu pentru mult timp fi sigur..tehnica cu ''Trezirea..'' nu functioneaza..hm..simplu..ia sa vad..esti aproape gol..pey te fac eu sa fi de tot gol..si daca tot nu te trezesti..sau te prefaci ca dormi..ce=ai zice de un mozol de bine te=am gasit?? in fine..sar peste poate o mai facem odata..dupa ce te trezesti..poate facem dush impreuna..dar dupa ce te schimbi..am eu lenjerie..si de toate care sa se potriveasca cu marimea ta..nu ma intreba de unde..toate sunt confiscate..te scot la micul dejun...si dupa mai vedem..sigur nu te vei plictisi..
Sus In jos
zero kiryu
Admin
Admin
zero kiryu


Numarul mesajelor : 135
Puncte : 6497
Data de inscriere : 30/06/2009
Varsta : 27
Localizare : mures

Foaie de personaj
joc: experienta

Ce ati face daca v-ati trezi langa userul de deasupra? Empty
MesajSubiect: Re: Ce ati face daca v-ati trezi langa userul de deasupra?   Ce ati face daca v-ati trezi langa userul de deasupra? EmptyMier Sept 09, 2009 2:57 pm

oke..deci dragi mei nu va certati..ultimele doua posturi sunt sterse..Kristal..si Toporisca..regulamentul nu interzice limbajul erotic...nu e chat porno..si cine il considera..sorry nu oblig pe nimeni sa posteze..ahh..si da vedeti puteti folosi limbajul vostru vulgar..extravagant..de strada..dar nu injurati..creati ceva comic si in acelasi timp unic..

P.S : interzis scandalurile in legatura cu pornografia..Kristal..asemenea posturi gasesti pe orice forum..chiar si pe A+..sau anime mania..si multe altele...nu va suparati si nu faceti mofturi..!!
Sus In jos
adikady
Admin
Admin
adikady


Numarul mesajelor : 795
Puncte : 10219
Data de inscriere : 30/06/2009
Varsta : 31

Foaie de personaj
joc: forum

Ce ati face daca v-ati trezi langa userul de deasupra? Empty
MesajSubiect: Re: Ce ati face daca v-ati trezi langa userul de deasupra?   Ce ati face daca v-ati trezi langa userul de deasupra? EmptyVin Sept 11, 2009 12:09 am

pai,..as fi surprins..te-as intreba ce s-a intamplat noaptea trecuta..te-as intreba ce parere ai despre jocul nostru nebunesc..apoi..micul dejun..dimineata imi este foarte foame,,gatim amandoi...apoi muzica,stiri la tv,vizitam ceva saituri pe net,facem niste poze,privim ceasul,o mica baita.un mic somn...cateva jocuri:sah,table,carti...ceva de citit-aici fiecare alege,eu imi continui ultima carte inceputa..teme..nu le facem,mavar o data sa fim si noi fericiti...concluzii..ce zi iminunata.,ce noapte de neuitat,..un mic pupic imi mai dai?
Sus In jos
https://adikady.forumgratuit.ro
zero kiryu
Admin
Admin
zero kiryu


Numarul mesajelor : 135
Puncte : 6497
Data de inscriere : 30/06/2009
Varsta : 27
Localizare : mures

Foaie de personaj
joc: experienta

Ce ati face daca v-ati trezi langa userul de deasupra? Empty
MesajSubiect: Re: Ce ati face daca v-ati trezi langa userul de deasupra?   Ce ati face daca v-ati trezi langa userul de deasupra? EmptyLun Oct 12, 2009 2:37 pm

ok'z..ma trezesc langa tine..i-au frisca te umplu pe toata fata..dupa corpu..te las sa mai dormi..mai pun si capsuni pe tine..tot nu te trezesti [ ma intreb unii oamenii chiar nu au reflexe? nu simti..dormi mai departe..] eu ma duk in bucatarie sa pregatesc micul dejun ..si in marele sfarsit cand e pusa masa..sosesti si u..te uiti la mine..lol ca nu te-ai uitat in oglinda..iar eu ma duk sa te tzuk pe guritza...si sa mananc capsunile de pe tine..*_* ai ramas fara glas?? miscati limba'n guritza mea^_^
Sus In jos
adikady
Admin
Admin
adikady


Numarul mesajelor : 795
Puncte : 10219
Data de inscriere : 30/06/2009
Varsta : 31

Foaie de personaj
joc: forum

Ce ati face daca v-ati trezi langa userul de deasupra? Empty
MesajSubiect: Re: Ce ati face daca v-ati trezi langa userul de deasupra?   Ce ati face daca v-ati trezi langa userul de deasupra? EmptyVin Oct 16, 2009 6:27 pm

daca tu zici,ma supun..am alte variante?daca ma trezesc langa tine....aprindem televizorul-sa vedem ultimnele stiri...apoi,visam...visam cu ochii deschisi..te sarut,chiar daca risc sa primesc o plma:o pedeapsa prea mica pentru o fericire asa de mare.poti sa ma si omori,dar nu te las...
Sus In jos
https://adikady.forumgratuit.ro
LUMINITA AMON
membri
membri



Numarul mesajelor : 276
Puncte : 5723
Data de inscriere : 13/07/2009
Varsta : 36

Ce ati face daca v-ati trezi langa userul de deasupra? Empty
MesajSubiect: Re: Ce ati face daca v-ati trezi langa userul de deasupra?   Ce ati face daca v-ati trezi langa userul de deasupra? EmptySam Oct 17, 2009 3:07 am

Ce ati face daca v-ati trezi langa userul de deasupra? Herz ma indoiesc ca se va intimpla vreodata! dar daca....atunci (mi-a placut ultimile cuvinte ale tale zero kyriu chiar dac cineva va spune ca sint prea cu referire la erotisme)!

si pentru ca m-ai inspirat....m-si juca un pic cu nasucul tau...asi lua o pana de porumbel si asi trage usor patura de pe tine si asi incepe sa caut fiecare particica de piele goala ´..in functie de ce porti noaptea si te-asi dezmierda cu atingeri usoare de pana! daca ai incepe sa te agiti si sa te aperi atunci....dupa ce te-am enervat bine...,te-asi asalta! Ce ati face daca v-ati trezi langa userul de deasupra? Herz
Sus In jos
zero kiryu
Admin
Admin
zero kiryu


Numarul mesajelor : 135
Puncte : 6497
Data de inscriere : 30/06/2009
Varsta : 27
Localizare : mures

Foaie de personaj
joc: experienta

Ce ati face daca v-ati trezi langa userul de deasupra? Empty
MesajSubiect: Re: Ce ati face daca v-ati trezi langa userul de deasupra?   Ce ati face daca v-ati trezi langa userul de deasupra? EmptyDum Dec 13, 2009 11:39 pm

foarte fain , merci luminita..desi trebuia sa=i raspunzi lui adi..dupa kum sti nu ma deranjeaza erotismul niciunuia dintre voi, atata timp kat nu e real..doar in boxeri si tricou..isunt o fata putin mai anormala..dar chiar dak mi=ai putea fi mama..cred ca m=as lasa reeducata ..in functia de bi..ti=as continua jokul..ka sa fi multumita^_^
Sus In jos
adikady
Admin
Admin
adikady


Numarul mesajelor : 795
Puncte : 10219
Data de inscriere : 30/06/2009
Varsta : 31

Foaie de personaj
joc: forum

Ce ati face daca v-ati trezi langa userul de deasupra? Empty
MesajSubiect: Re: Ce ati face daca v-ati trezi langa userul de deasupra?   Ce ati face daca v-ati trezi langa userul de deasupra? EmptyLun Dec 14, 2009 2:09 am

zero kiryu--in sfarsit ma trezesc si eu langa tine..te sarut in continuu...am nevoie de dragosteda ta..am nevoie de tine..orice ai dori,voi incerca sa-ti indeplinesc.dar nu te voi lasa sa pleci de langa mine..
Sus In jos
https://adikady.forumgratuit.ro
zero kiryu
Admin
Admin
zero kiryu


Numarul mesajelor : 135
Puncte : 6497
Data de inscriere : 30/06/2009
Varsta : 27
Localizare : mures

Foaie de personaj
joc: experienta

Ce ati face daca v-ati trezi langa userul de deasupra? Empty
MesajSubiect: Re: Ce ati face daca v-ati trezi langa userul de deasupra?   Ce ati face daca v-ati trezi langa userul de deasupra? EmptyLun Dec 14, 2009 3:15 am

opa..vedeti sa nu va indragostiti.dragostea nu exista la mine..doar sex copii..eo fak tot posibilu sa te multumesc daka ma trezesc langa u..mai incet cu saruturile..imi place si mie sa sarut..in rest e ok
Sus In jos
LUMINITA AMON
membri
membri



Numarul mesajelor : 276
Puncte : 5723
Data de inscriere : 13/07/2009
Varsta : 36

Ce ati face daca v-ati trezi langa userul de deasupra? Empty
MesajSubiect: Re: Ce ati face daca v-ati trezi langa userul de deasupra?   Ce ati face daca v-ati trezi langa userul de deasupra? EmptyLun Dec 14, 2009 10:17 pm

Ce ati face daca v-ati trezi langa userul de deasupra? Herz Pai iar ..ma trezesc linga tine,Zero kiryu,desi imi place mai mult lenjeria intima transparenta...ok,sa zicem ca si boxerii si tricoul,exercita o anumita atractie!
Cred ...ca asi incepe sa simulez un fel de curatare de paduchi (cum fac maimutele)cu singura exceptie ca nu sint mincatore de insecte.Si asi incerca dat fiind ca esti fetita...,sa te masez pe burtica si pe stern,cum fac cu copiii mei.Dupa care o palmuta la fundulet te-ar dezmetici din visare.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Ce ati face daca v-ati trezi langa userul de deasupra? Empty
MesajSubiect: Re: Ce ati face daca v-ati trezi langa userul de deasupra?   Ce ati face daca v-ati trezi langa userul de deasupra? Empty

Sus In jos
 
Ce ati face daca v-ati trezi langa userul de deasupra?
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» ce ai face daca...??..joc..
» daca erai...
» ce ai face daca ai fi sarutat cu forta?
» Caracterizeaza userul
» ...nemuritoarea iubire necunoscuta...

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
adikady :: jocuri :: jocuri-
Mergi direct la: