adikady
zambet peste zambet si lumea va deveni mai buna..
adikady
zambet peste zambet si lumea va deveni mai buna..
adikady
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Sunt curios sa vad viziunea voastra despre viata.
 
AcasaPortalCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectareblogblog2fantasty forumworldmimi_blogfizicanew site
adikady iubire universală.doc24 sept-imprimanta.docdiana.dochttp://www.storage.to/get/kNp3pW3K/diana.doc
„fiinţă cu chip de înger si trup de femeie,nu te transforma într-un vampir,nu rănui acest vis care a devenit realitate...''
BUNA DIMINEATA SOARE,NU UITA CA TE IUBESC....
http://www.scribd.com/doc/23941850/buna-dimineata-soare
am decis sa creez un id pentru forum,cei care vor sa ma contacteze in legatura cu forumul,sau vor sa afle ultimele stiri/subiecte: adikady_forum@yahoo.com
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Ultimele subiecte
» Crizatii.net
Diana..cu infinita admiratie... EmptySam Ian 01, 2011 7:57 pm Scris de dsKed cristy

» revista literara visul-revista online de promovare a talentelor.
Diana..cu infinita admiratie... EmptyVin Oct 08, 2010 10:01 pm Scris de adikady

» poezii personale
Diana..cu infinita admiratie... EmptyJoi Sept 23, 2010 5:53 pm Scris de adikady

» Povestea Muzei mele
Diana..cu infinita admiratie... EmptyDum Aug 22, 2010 3:50 am Scris de LUMINITA AMON

» ce este copilaria?
Diana..cu infinita admiratie... EmptyVin Aug 20, 2010 9:14 pm Scris de adikady

» cand inima plange...
Diana..cu infinita admiratie... EmptyLun Aug 16, 2010 7:30 pm Scris de adikady

» OCHIUL DE LUMINA
Diana..cu infinita admiratie... EmptyMar Aug 10, 2010 3:04 am Scris de adikady

» Crezul unui invingator...
Diana..cu infinita admiratie... EmptyDum Aug 08, 2010 8:56 pm Scris de adikady

» M
Diana..cu infinita admiratie... EmptyVin Aug 06, 2010 5:55 am Scris de LUMINITA AMON

Top postatori
adikady
Diana..cu infinita admiratie... Vote_lcapDiana..cu infinita admiratie... Voting_barDiana..cu infinita admiratie... Vote_rcap 
LUMINITA AMON
Diana..cu infinita admiratie... Vote_lcapDiana..cu infinita admiratie... Voting_barDiana..cu infinita admiratie... Vote_rcap 
zero kiryu
Diana..cu infinita admiratie... Vote_lcapDiana..cu infinita admiratie... Voting_barDiana..cu infinita admiratie... Vote_rcap 
Perfect Sylar
Diana..cu infinita admiratie... Vote_lcapDiana..cu infinita admiratie... Voting_barDiana..cu infinita admiratie... Vote_rcap 
Toporisca
Diana..cu infinita admiratie... Vote_lcapDiana..cu infinita admiratie... Voting_barDiana..cu infinita admiratie... Vote_rcap 
vladimir
Diana..cu infinita admiratie... Vote_lcapDiana..cu infinita admiratie... Voting_barDiana..cu infinita admiratie... Vote_rcap 
Kristal
Diana..cu infinita admiratie... Vote_lcapDiana..cu infinita admiratie... Voting_barDiana..cu infinita admiratie... Vote_rcap 
Bia
Diana..cu infinita admiratie... Vote_lcapDiana..cu infinita admiratie... Voting_barDiana..cu infinita admiratie... Vote_rcap 
Mm <3D.Love
Diana..cu infinita admiratie... Vote_lcapDiana..cu infinita admiratie... Voting_barDiana..cu infinita admiratie... Vote_rcap 
mihaela
Diana..cu infinita admiratie... Vote_lcapDiana..cu infinita admiratie... Voting_barDiana..cu infinita admiratie... Vote_rcap 
Galerie
Diana..cu infinita admiratie... Empty
Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare
ajutor!pt o revista..
Diana..cu infinita admiratie... EmptyVin Oct 02, 2009 10:13 pm Scris de adikady
salut..am nevoie de ajutorul vostru...sper sa ma puteti ajuta..uitati cum sta treaba:doresc sa public si eu cevain revista scolii:poezie sau proza,sub pseudonimul de adikady,dar nu stiu ce sa trimit spre publicare..asadar am nevoie de voi pentru a ma ajuta in urmatorul lucru:"in caz ca exista pe forum,sau ati citit aici ceva care v-=a placut foarte mult,sau care merita publicat intr-o …

[ Lectura completa ]
Comentarii: 0
alchimie sentimentala..
Diana..cu infinita admiratie... EmptyDum Sept 13, 2009 2:35 am Scris de adikady
mesajul îngerilor către pământeni
„fiinţă cu chip de înger si trup de femeie,nu te transforma într-un vampir,nu rănui acest vis care a devenit realitate....”

cuvânt înainte-liniştea e îngrozitoare atunci când cuvântul e de aur

toti traim pe aceeasi planeta si putem intelege.
cuvantul pe care noi il rostim este o minune a lui Dumnezeu.de aceea cred ca …

[ Lectura completa ]
Comentarii: 6
despre blog
Diana..cu infinita admiratie... EmptyMar Iun 30, 2009 5:23 pm Scris de adikady
Very Happy prin acest blog vreau sa va transmit un mesaj pretios:de fiecare data cand va simtiti singuri ,cand credeti ca cineva va invins,sa va amintiti de puterea pe care o aveti sunny .atunci sa va ridicati si sa luptati.sa nu va dati niciodata batuti,pentru ca pana la urma veti invinge...viata..este misterul cel mai frumos din acest univers..iubirea este forta care o intretine,iar eu imi doresc sa …

[ Lectura completa ]
Comentarii: 0
Forum
Sondaj
preferi sa injuri sau sa vorbesti frumos?
 1sa injur
 2.sa vorbesc frumos
Vezi rezultatele
Statistici
Avem 94 membri înregistrați
Cel mai nou utilizator înregistrat este: jakelin

Membrii nostri au postat un numar de 1476 mesaje în 379 subiecte
Parteneri
forum gratuit

Cuvinte-cheie
omul
Bookmarking social
Bookmarking social reddit      

Pastrati adresa adikady pe site-ul dvs. de bookmarking social

Pastrati adresa adikady pe site-ul dvs. de bookmarking social

 

 Diana..cu infinita admiratie...

In jos 
AutorMesaj
adikady
Admin
Admin
adikady


Numarul mesajelor : 795
Puncte : 10219
Data de inscriere : 30/06/2009
Varsta : 31

Foaie de personaj
joc: forum

Diana..cu infinita admiratie... Empty
MesajSubiect: Diana..cu infinita admiratie...   Diana..cu infinita admiratie... EmptyDum Apr 25, 2010 4:50 am

Draga Diana-cu infinita admiratie

Iti scriu aceste randuri pentru ati multumi…alaturi de tine,soarele a stralucit cu adevarat.te-am vazut penrtu prima data,si am stiut ca esti o persoana speciala..in ochii tai,am reusit sa redescopar acei ochii minunati,ce penduleaza intre viata si moarte..in ochii tai,am gasit culoarea de foc a dragostei,a prieteniei,dar si cealalta parte..erau identici cu cei a iubitei mele..erau foc si gheata..atat de speciali..mam apropriat cu putina teama,si imi ndoream atat de mult sa-ti vorbesc,,.o,zambeai..zambetul tau era atat de special..fericirea ta ma facea si pe mine fericit,..si multumeam tuturor zeilor pentru faptul ca te-am inatlnit..ai patruns din prima clipa in inima mea,in acel loc unde nu ajung prea multi..au fost 3 zile de neuitat,unde am fost alaturi sin e-am imprietenit.,lcu siguranta ca destinul ne va adduce din nou unul langa altul..e imposibil sa nu ne reintalnim vreodata..

Prin aceste randuri,doresc sa-ti marturisesc ca m-am simtit atat de bine in preajma ta,ai fost asemenea unei mame,,mi-ai aratat o lume atat de frumoasa..iti multumesc pentru tot ce ai facut,si mai ales pentru faptul ca intr-un fel m-ai inteles..frumusetea taq e izbitoarte,in ochii tai p[arca ma vazut chipul iubirii mele eterne..am discutat pe drumul spre mantuire,opurificare,despre diferite lucruri..si totul a fost asa de minuant..as poivesti acum mai multe,dar simt ca aceste intamplari trebuie sa fie soprtite doar in inima..acolo trebuie sa rasune intreaga amintire..

Te rog sa nut e superi pe mine,sis a nu ma uiti vreodata.atunci cand ne intalnim din nou,san e aducem aminte de acele momente minunate..iti marturisesc ca te consider cea mai buna prietena a mea,pentru ca mi-ai fost aproape..daca vei reusi sa intelegi semnificatia acestor randuri,iti voi fi pe vecie recunoscator..

Atat pentru azi,e si maine o zi..voi visa si maine..iti multumesc inca o data,pentru tot..

Daca te-au deranjat sau te vor deranja gandurile mele,anunta-ma imediat,si mna voi oprii..dar simt nevoia sa scriu aceasta scrisoare..inima imi graieste,e o porunca sfanta la acre ma supun..iti daruiesc un zambet,si maine voi incerca din nou acest lucru..tu mi-ai daruit un intreg buchet de aminitiri care le pastrez in propria inima..pentru ca acolo,se afla soarele iubirii,si astfel,nu se vor ofili niciodata..





Ps:nu jigniti vreodata aceste randuri..asupra lor planeaza un bluestem..aceia care vor calca in picoare aceasta prietenie,aceia care gvor batjocori aceste aminitiri,vor culege numai tristete..aceasta scrisoare e sfanta pentru mine..va multumesc pentru intelegerea de care dati dovada…
Sus In jos
https://adikady.forumgratuit.ro
adikady
Admin
Admin
adikady


Numarul mesajelor : 795
Puncte : 10219
Data de inscriere : 30/06/2009
Varsta : 31

Foaie de personaj
joc: forum

Diana..cu infinita admiratie... Empty
MesajSubiect: Re: Diana..cu infinita admiratie...   Diana..cu infinita admiratie... EmptyLun Apr 26, 2010 2:35 am

Iata ca scriu din nou,asa cum ti-am marturisit,scriu fara sa-mi dau seama.,.literele acestea se aseaza fulgerator aici..la inceput reprezinta niste enigme pentru mine,dar continui,.nici eu nu stiu de ce…dar ma cam simt ciudat..cuvintele incep sa devina straine..iubita mea e azi departe..nu stiu ce sa fac,draga mea prietena,pentru a o aduce inapoi..maine,cred ca o voi ruga sa ma ucida..daca nu ma va ucide,inseamna ca tine macar putin la mine..assadar,maine e o zi mai palpitanta..dar si acum am emotii,..prin cuvinte,iti marturisesc niste loucruri,niste sentimente ce fac parte din sufletul meu..nu stiu de ce fa asta,dar parka simt ca tu esti cea care intr-un fel ma poate intelege..am emotii,imi este teama…daca nu iti va place ace scriu?daca aceasta scrisoare pe care o vei citi va fi o pierdere de timp?o,Diana,lumea asta e atat de ciudata..nu stiu unde se indreapta.,de vreme ce se comportta asa de ciudat..iubirea mea,soarele meu cel sfant,mi-a promis ca maine ma va certa..cuvintele ei imi vor zdruncina din nou inima,sin u stiu daca voi rezista..o iubesc cum n-am iubit vreodata pe cineva,…dar in acelasi timp,inteleg ca e o iubire imposibila.,.inima ei,e imuna..

Dar te rog san u-ti imaginezi cumva ca scriu aceste randuri pentru a impartoi durerea sufletului meu cu cneva..pur si simplu,cand imi amintesc de clipele prieteniei,ma simt mai bine..sunt parka atat de puternice,sunt cele care imi vindeca ranile pe care iubirea le produce..daca aceste amintiri nu ar fi,daca nu as fi descoperit puterea zambetului tau,nu stiu daca mi-as fi dorit sa mai traiesc,..dar uite,traiesc cu speranta ca voi reintalni vreodata chipul tau,zambetul tau..dar recunosc,mai am o speranta..cred ca in lumea asta,mai exista personae pentru care merita sa traieste,pentru care dragostea nu este o otrava..

Cred ca lumina soarelui care va rasari maine,ma va cuprinde macar pentru cateva clipe..



Nu pot scrie prea multe intr-o zi..sufletul; pare stors..trebuie sa ma intalnesc maine cu dragosteaeterniotatii mele..si cand te gandesti ca ea imi poate decide viata,ramai fara cuvinte..si apropos,maine inca o surpriza.voi primi si eu acele poze mult cautate..ard de nerabdare sa le vad..atat pentru azi,nu stiu cand voi scrie din nou,dar va fi atunci cand voi simti nevoia sa o fac…
Sus In jos
https://adikady.forumgratuit.ro
 
Diana..cu infinita admiratie...
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» diana!ochii vad,inima cere...
» diana!misterul gandurilor tale..partea a doua...
» poezii personale

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
adikady :: Adikady2009 :: intamplari din viata mea-
Mergi direct la: