adikady
zambet peste zambet si lumea va deveni mai buna..
adikady
zambet peste zambet si lumea va deveni mai buna..
adikady
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Sunt curios sa vad viziunea voastra despre viata.
 
AcasaPortalCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectareblogblog2fantasty forumworldmimi_blogfizicanew site
adikady iubire universală.doc24 sept-imprimanta.docdiana.dochttp://www.storage.to/get/kNp3pW3K/diana.doc
„fiinţă cu chip de înger si trup de femeie,nu te transforma într-un vampir,nu rănui acest vis care a devenit realitate...''
BUNA DIMINEATA SOARE,NU UITA CA TE IUBESC....
http://www.scribd.com/doc/23941850/buna-dimineata-soare
am decis sa creez un id pentru forum,cei care vor sa ma contacteze in legatura cu forumul,sau vor sa afle ultimele stiri/subiecte: adikady_forum@yahoo.com
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Ultimele subiecte
» Crizatii.net
....sunt un demon..... EmptySam Ian 01, 2011 7:57 pm Scris de dsKed cristy

» revista literara visul-revista online de promovare a talentelor.
....sunt un demon..... EmptyVin Oct 08, 2010 10:01 pm Scris de adikady

» poezii personale
....sunt un demon..... EmptyJoi Sept 23, 2010 5:53 pm Scris de adikady

» Povestea Muzei mele
....sunt un demon..... EmptyDum Aug 22, 2010 3:50 am Scris de LUMINITA AMON

» ce este copilaria?
....sunt un demon..... EmptyVin Aug 20, 2010 9:14 pm Scris de adikady

» cand inima plange...
....sunt un demon..... EmptyLun Aug 16, 2010 7:30 pm Scris de adikady

» OCHIUL DE LUMINA
....sunt un demon..... EmptyMar Aug 10, 2010 3:04 am Scris de adikady

» Crezul unui invingator...
....sunt un demon..... EmptyDum Aug 08, 2010 8:56 pm Scris de adikady

» M
....sunt un demon..... EmptyVin Aug 06, 2010 5:55 am Scris de LUMINITA AMON

Top postatori
adikady
....sunt un demon..... Vote_lcap....sunt un demon..... Voting_bar....sunt un demon..... Vote_rcap 
LUMINITA AMON
....sunt un demon..... Vote_lcap....sunt un demon..... Voting_bar....sunt un demon..... Vote_rcap 
zero kiryu
....sunt un demon..... Vote_lcap....sunt un demon..... Voting_bar....sunt un demon..... Vote_rcap 
Perfect Sylar
....sunt un demon..... Vote_lcap....sunt un demon..... Voting_bar....sunt un demon..... Vote_rcap 
Toporisca
....sunt un demon..... Vote_lcap....sunt un demon..... Voting_bar....sunt un demon..... Vote_rcap 
vladimir
....sunt un demon..... Vote_lcap....sunt un demon..... Voting_bar....sunt un demon..... Vote_rcap 
Kristal
....sunt un demon..... Vote_lcap....sunt un demon..... Voting_bar....sunt un demon..... Vote_rcap 
Bia
....sunt un demon..... Vote_lcap....sunt un demon..... Voting_bar....sunt un demon..... Vote_rcap 
Mm <3D.Love
....sunt un demon..... Vote_lcap....sunt un demon..... Voting_bar....sunt un demon..... Vote_rcap 
mihaela
....sunt un demon..... Vote_lcap....sunt un demon..... Voting_bar....sunt un demon..... Vote_rcap 
Galerie
....sunt un demon..... Empty
Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare
ajutor!pt o revista..
....sunt un demon..... EmptyVin Oct 02, 2009 10:13 pm Scris de adikady
salut..am nevoie de ajutorul vostru...sper sa ma puteti ajuta..uitati cum sta treaba:doresc sa public si eu cevain revista scolii:poezie sau proza,sub pseudonimul de adikady,dar nu stiu ce sa trimit spre publicare..asadar am nevoie de voi pentru a ma ajuta in urmatorul lucru:"in caz ca exista pe forum,sau ati citit aici ceva care v-=a placut foarte mult,sau care merita publicat intr-o …

[ Lectura completa ]
Comentarii: 0
alchimie sentimentala..
....sunt un demon..... EmptyDum Sept 13, 2009 2:35 am Scris de adikady
mesajul îngerilor către pământeni
„fiinţă cu chip de înger si trup de femeie,nu te transforma într-un vampir,nu rănui acest vis care a devenit realitate....”

cuvânt înainte-liniştea e îngrozitoare atunci când cuvântul e de aur

toti traim pe aceeasi planeta si putem intelege.
cuvantul pe care noi il rostim este o minune a lui Dumnezeu.de aceea cred ca …

[ Lectura completa ]
Comentarii: 6
despre blog
....sunt un demon..... EmptyMar Iun 30, 2009 5:23 pm Scris de adikady
Very Happy prin acest blog vreau sa va transmit un mesaj pretios:de fiecare data cand va simtiti singuri ,cand credeti ca cineva va invins,sa va amintiti de puterea pe care o aveti sunny .atunci sa va ridicati si sa luptati.sa nu va dati niciodata batuti,pentru ca pana la urma veti invinge...viata..este misterul cel mai frumos din acest univers..iubirea este forta care o intretine,iar eu imi doresc sa …

[ Lectura completa ]
Comentarii: 0
Forum
Sondaj
preferi sa injuri sau sa vorbesti frumos?
 1sa injur
 2.sa vorbesc frumos
Vezi rezultatele
Statistici
Avem 94 membri înregistrați
Cel mai nou utilizator înregistrat este: jakelin

Membrii nostri au postat un numar de 1476 mesaje în 379 subiecte
Parteneri
forum gratuit

Cuvinte-cheie
omul
Bookmarking social
Bookmarking social reddit      

Pastrati adresa adikady pe site-ul dvs. de bookmarking social

Pastrati adresa adikady pe site-ul dvs. de bookmarking social

 

 ....sunt un demon.....

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
adikady
Admin
Admin
adikady


Numarul mesajelor : 795
Puncte : 10219
Data de inscriere : 30/06/2009
Varsta : 31

Foaie de personaj
joc: forum

....sunt un demon..... Empty
MesajSubiect: ....sunt un demon.....   ....sunt un demon..... EmptySam Noi 07, 2009 2:57 am

obisnuiam sa fiu precum ceilalti:un om normal,banal,ingrijorat de micile probleme ale vietii.totul parea destul de bine,eram multumit de tot..nu ma plangeam de nimic,chiar daca existau si momente cand cineva era impotriva mea...au fost si au trecut,nu mi le mai aduc bine aminte,...incerc,dar nu reusesc,deoarece m-am schimbat..sunt diferit..si sufar,traiesc un chin infricosator:am devenit un demon,un monstru,un pericol pentru cei dragi..pentru cei pe care i-am iubit cu adevarat...pentru cei care imi sunt alaturi...sunt un pericol..va rog sa plecati,sa fugiti din fata mea,pentru ca daca veti fi langa mine in continuare,va voi rani.voi face numai greseli,nu voi reusi sa ma stapanesc..pentru ca sunt in cele din urma un monstru.poate ca nimeni nu crede ceea ce scriu in aceste momente,dar tare m-as bucura daca nu ar afla niciodata ca am dreptate...dar iata,de aceea sunt un monstru:fiindca atrag dezastru:cutremure,furtuni,si poate chiar si sfarsitul ome4nirii..sunt cosmarurile mele..am ''talentul'' de a enerva oamenii,de a distruge prietenii..asa ca feritiva..in fata voastra,sau langa voi,in fiecare zi se afla un demon,o persoana putin nebuna,care,fara voia lui,va poate face rau...priviti-ma in ochi,priviti-ma atunci cand merg sau vorbesc..incercati sa ma intelegeti si sa ma ajutati..
Sus In jos
https://adikady.forumgratuit.ro
LUMINITA AMON
membri
membri



Numarul mesajelor : 276
Puncte : 5723
Data de inscriere : 13/07/2009
Varsta : 36

....sunt un demon..... Empty
MesajSubiect: Re: ....sunt un demon.....   ....sunt un demon..... EmptySam Noi 07, 2009 4:35 pm

....sunt un demon..... Icon_flower Asa care va sa zica...! demon..."putin nebun"...ei bine, nu ma atrag de loc demonii ...mai ales cei care au imbatrinit asa! Am ávut eu destule probleme cu demoni tineri....si nu mi se par de loc atragatori,nicii tinerii nici cei in virsta care au avut timp sa se cureze si totusi n-au facut-o la timpul potrivit.
Dar cum zice Dragul nostru Paulo Coelho...citez"fiecare barbat(om) are felul lui de-a fi si nu e nevoie sa se schimbe! cauta-ti "demonita" care sa ti se potriveasca!
Eu sint in cautarea unui "INGER"!-si am nevoie numai de Ingeri care sa-mi faca bine,sa-mi repare ranile produse de zmintiti de "vampiri"-oameni,care nu stiu sa-si acumuleze energie decit agatindu-se de venele vietii unor femeiusti cu capul in nori!unde mai pui si tinere fata de ei cu 20 de ani!!!


Iubire si Lumina

Luminita ....sunt un demon..... Icon_flower
Sus In jos
LUMINITA AMON
membri
membri



Numarul mesajelor : 276
Puncte : 5723
Data de inscriere : 13/07/2009
Varsta : 36

....sunt un demon..... Empty
MesajSubiect: Re: ....sunt un demon.....   ....sunt un demon..... EmptySam Noi 07, 2009 4:52 pm

....sunt un demon..... Icon_flower Un mic bonus:De câte ori, iubito, de noi mi-aduc aminte,
Oceanul cel de gheaţă mi-apare înainte:
Pe bolta alburie o stea nu se arată,
Departe doară luna cea galbenă - o pată;
Iar peste mii de sloiuri de valuri repezite
O pasăre pluteşte cu aripi ostenite,
Pe când a ei pereche nainte tot s-a dus
C-un pâlc întreg de păsări, pierzându-se-n apus.
Aruncă pe-a ei urmă priviri suferitoare,
Nici rău nu-i pare-acuma, nici bine nu... ea moare,
Visându-se-ntr-o clipă cu anii înapoi.
. . . . . . . . . . . . . . . . . . .
Suntem tot mai departe deolaltă amândoi,
Din ce în ce mai singur mă-ntunec şi îngheţ,
Când tu te pierzi în zarea eternei dimineţï

Mihai Eminescu-"De cite ori iubito..."

Iubire si Lumina

Luminita ....sunt un demon..... Icon_flower
Sus In jos
Perfect Sylar
Admin
Admin



Numarul mesajelor : 109
Puncte : 5567
Data de inscriere : 28/07/2009
Varsta : 32
Localizare : Slobozia jud.Ialomita

....sunt un demon..... Empty
MesajSubiect: Re: ....sunt un demon.....   ....sunt un demon..... EmptySam Noi 07, 2009 8:54 pm

Oare chiar eşti un demon ?

Sus In jos
LUMINITA AMON
membri
membri



Numarul mesajelor : 276
Puncte : 5723
Data de inscriere : 13/07/2009
Varsta : 36

....sunt un demon..... Empty
MesajSubiect: Re: ....sunt un demon.....   ....sunt un demon..... EmptySam Noi 07, 2009 10:31 pm

....sunt un demon..... Herz [url=https://www.youtube.com/watch?v=8SebWnUkGJ8 Armada]https://www.youtube.com/watch?v=8SebWnUkGJ8 Armada[/url] 6 milioane(remix)


https://www.youtube.com/watch?v=z0cid76FuGc 3 Sud est-sint cu capu in nori (by Ionu)

Sper sa-ti placa astea! PS. please add me!My space....
Thank you so much for (abouve....)
lubire si lumina

Luminita ....sunt un demon..... Herz
Sus In jos
adikady
Admin
Admin
adikady


Numarul mesajelor : 795
Puncte : 10219
Data de inscriere : 30/06/2009
Varsta : 31

Foaie de personaj
joc: forum

....sunt un demon..... Empty
MesajSubiect: un monstru///   ....sunt un demon..... EmptyDum Noi 08, 2009 8:04 pm

sunt diferit,tot ce spun este o iluzie,pentru ca trebuie sa ma feresc..sunt diferit,nu sunt un om normal..asadar,pentru a va indeparta de un posibil pericol,trebuie sa proiectez fiecare sentiment....sa fiu altfel..astfel va vet indeparta...si veti fi in siguranta...raman singur,chiar daca nu-mi convine,macar pot zambi,deoarece va stiu in siguranta...dar tu,zeita egipteana a visurilor,isis,sau sisi,esti aici,langa mine..te temi de caeleasi lucruri ca si mine,deoarece suntem foiarte asemanatori..amandoi suntem ciudati,amandoi mergem pe contrasensul vietii..dar,in tine pot avea incredere,pentrui ca esti speciala pentru mine..stiu,ti-am parut un om obsedat,dar uita tot.,..au fost iluziile vandute acestor pamantenio...in realitate sunt altceva,si tu stii asta,pentru ca sunt ca tine..sunt ceea ce ai nevoie,iar tu esti speranta mea...ne putem ajuta reciproc..te temi de aceleasi lucruri ca si mine..ne este frica de iubire,de victorie,pentru ca stim ca iubirea raneste..
Sus In jos
https://adikady.forumgratuit.ro
LUMINITA AMON
membri
membri



Numarul mesajelor : 276
Puncte : 5723
Data de inscriere : 13/07/2009
Varsta : 36

....sunt un demon..... Empty
MesajSubiect: Re: ....sunt un demon.....   ....sunt un demon..... EmptyDum Noi 08, 2009 10:40 pm

....sunt un demon..... Herz VEZI??? Fara sa FIU o analista desavirsita ca si tine,fara sa fiu o buna matematiciana si nici o IUBITOARE a lui JUNG sau a lui EINSTEIN,(sint doar o indaratnica....care nu se lasa convinsa decit de INTUITIE si INSTINCT ...desi VENEREZ tot ce are de-a face cu PSIHOLOGIA si MISTICISMUL,PHILOSOFIA si ALTE STIINTE COGNITIVE....),am FACUT O AFIRMATIE SCURTA ....daca-ti amintesti inca din primul moment in care TE-AM VAZUT! "PENTRU CA TU ESTI ASA cum ESTI(ADICA CA MINE...am VRUT sa spun, EU SINT ASTAZI AICI!"...ESTI LA FEL CA MINE ....JUMATATEA MEA ...da ai dreptate Mi-e frica (dar nu de tine) .....te iubesc cu disperare,am vrut de la inceput sa ma iei cu tine! Ti-am spus ca ne putem pe acel drum ajuta reciproc! si iata-ne PE ADEVARATUL DRUM facind-o de atitea LUNI! dragul MEU,SPERANTA VIETII MELE!EU nu mai pot da inapoi! ESTI AL MEU FOREVER SI VICE-VERSA!Nu mi-e frica ca IUBIREA TA MA VA RANI -noi SINTEM DEJA VICTORIOSI ! NE-AM GASIT UNUL PE CELALALT!sint a ta ..din primul moment ...si n-am fost a nimanui altcuiva cu adevarat,niciodata...pina te-am gasit pe tine. ....sunt un demon..... Herz


Iubire si Lumina

Luminita ....sunt un demon..... Herz
Sus In jos
Continut sponsorizat





....sunt un demon..... Empty
MesajSubiect: Re: ....sunt un demon.....   ....sunt un demon..... Empty

Sus In jos
 
....sunt un demon.....
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» de ce sunt asa?sunt multumit de mine?
» tu nu esti ca oricare
» parca nu sunt eu...
» v-ati intrebat vreodata cine sunt?
» infractiunile nu sunt o solutie pentru a trai!

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
adikady :: Adikady2009 :: opinii personale-
Mergi direct la: