adikady
zambet peste zambet si lumea va deveni mai buna..
adikady
zambet peste zambet si lumea va deveni mai buna..
adikady
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Sunt curios sa vad viziunea voastra despre viata.
 
AcasaPortalCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectareblogblog2fantasty forumworldmimi_blogfizicanew site
adikady iubire universală.doc24 sept-imprimanta.docdiana.dochttp://www.storage.to/get/kNp3pW3K/diana.doc
„fiinţă cu chip de înger si trup de femeie,nu te transforma într-un vampir,nu rănui acest vis care a devenit realitate...''
BUNA DIMINEATA SOARE,NU UITA CA TE IUBESC....
http://www.scribd.com/doc/23941850/buna-dimineata-soare
am decis sa creez un id pentru forum,cei care vor sa ma contacteze in legatura cu forumul,sau vor sa afle ultimele stiri/subiecte: adikady_forum@yahoo.com
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Ultimele subiecte
» Crizatii.net
despre casatorie! EmptySam Ian 01, 2011 7:57 pm Scris de dsKed cristy

» revista literara visul-revista online de promovare a talentelor.
despre casatorie! EmptyVin Oct 08, 2010 10:01 pm Scris de adikady

» poezii personale
despre casatorie! EmptyJoi Sept 23, 2010 5:53 pm Scris de adikady

» Povestea Muzei mele
despre casatorie! EmptyDum Aug 22, 2010 3:50 am Scris de LUMINITA AMON

» ce este copilaria?
despre casatorie! EmptyVin Aug 20, 2010 9:14 pm Scris de adikady

» cand inima plange...
despre casatorie! EmptyLun Aug 16, 2010 7:30 pm Scris de adikady

» OCHIUL DE LUMINA
despre casatorie! EmptyMar Aug 10, 2010 3:04 am Scris de adikady

» Crezul unui invingator...
despre casatorie! EmptyDum Aug 08, 2010 8:56 pm Scris de adikady

» M
despre casatorie! EmptyVin Aug 06, 2010 5:55 am Scris de LUMINITA AMON

Top postatori
adikady
despre casatorie! Vote_lcapdespre casatorie! Voting_bardespre casatorie! Vote_rcap 
LUMINITA AMON
despre casatorie! Vote_lcapdespre casatorie! Voting_bardespre casatorie! Vote_rcap 
zero kiryu
despre casatorie! Vote_lcapdespre casatorie! Voting_bardespre casatorie! Vote_rcap 
Perfect Sylar
despre casatorie! Vote_lcapdespre casatorie! Voting_bardespre casatorie! Vote_rcap 
Toporisca
despre casatorie! Vote_lcapdespre casatorie! Voting_bardespre casatorie! Vote_rcap 
vladimir
despre casatorie! Vote_lcapdespre casatorie! Voting_bardespre casatorie! Vote_rcap 
Kristal
despre casatorie! Vote_lcapdespre casatorie! Voting_bardespre casatorie! Vote_rcap 
Bia
despre casatorie! Vote_lcapdespre casatorie! Voting_bardespre casatorie! Vote_rcap 
Mm <3D.Love
despre casatorie! Vote_lcapdespre casatorie! Voting_bardespre casatorie! Vote_rcap 
mihaela
despre casatorie! Vote_lcapdespre casatorie! Voting_bardespre casatorie! Vote_rcap 
Galerie
despre casatorie! Empty
Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare
ajutor!pt o revista..
despre casatorie! EmptyVin Oct 02, 2009 10:13 pm Scris de adikady
salut..am nevoie de ajutorul vostru...sper sa ma puteti ajuta..uitati cum sta treaba:doresc sa public si eu cevain revista scolii:poezie sau proza,sub pseudonimul de adikady,dar nu stiu ce sa trimit spre publicare..asadar am nevoie de voi pentru a ma ajuta in urmatorul lucru:"in caz ca exista pe forum,sau ati citit aici ceva care v-=a placut foarte mult,sau care merita publicat intr-o …

[ Lectura completa ]
Comentarii: 0
alchimie sentimentala..
despre casatorie! EmptyDum Sept 13, 2009 2:35 am Scris de adikady
mesajul îngerilor către pământeni
„fiinţă cu chip de înger si trup de femeie,nu te transforma într-un vampir,nu rănui acest vis care a devenit realitate....”

cuvânt înainte-liniştea e îngrozitoare atunci când cuvântul e de aur

toti traim pe aceeasi planeta si putem intelege.
cuvantul pe care noi il rostim este o minune a lui Dumnezeu.de aceea cred ca …

[ Lectura completa ]
Comentarii: 6
despre blog
despre casatorie! EmptyMar Iun 30, 2009 5:23 pm Scris de adikady
Very Happy prin acest blog vreau sa va transmit un mesaj pretios:de fiecare data cand va simtiti singuri ,cand credeti ca cineva va invins,sa va amintiti de puterea pe care o aveti sunny .atunci sa va ridicati si sa luptati.sa nu va dati niciodata batuti,pentru ca pana la urma veti invinge...viata..este misterul cel mai frumos din acest univers..iubirea este forta care o intretine,iar eu imi doresc sa …

[ Lectura completa ]
Comentarii: 0
Forum
Sondaj
preferi sa injuri sau sa vorbesti frumos?
 1sa injur
 2.sa vorbesc frumos
Vezi rezultatele
Statistici
Avem 94 membri înregistrați
Cel mai nou utilizator înregistrat este: jakelin

Membrii nostri au postat un numar de 1476 mesaje în 379 subiecte
Parteneri
forum gratuit

Cuvinte-cheie
omul
Bookmarking social
Bookmarking social reddit      

Pastrati adresa adikady pe site-ul dvs. de bookmarking social

Pastrati adresa adikady pe site-ul dvs. de bookmarking social

 

 despre casatorie!

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
adikady
Admin
Admin
adikady


Numarul mesajelor : 795
Puncte : 10218
Data de inscriere : 30/06/2009
Varsta : 31

Foaie de personaj
joc: forum

despre casatorie! Empty
MesajSubiect: despre casatorie!   despre casatorie! EmptyVin Aug 14, 2009 3:29 am

aici va propun sa discutam despre casatorie(se accept comentariile care au cel putin 10 randuri-pentru o conversatie mai eficienta)despre ceea ce inseamna casatoria.sa vorbim despre acest pas,dar si cand trebuie sa aiba loc.sa ne imaginam propria noastra nunta si alte lucruri despre casatorie..
pentru ca eu am deschis acest topic voi incepe eu.
casatoria mea...
am 26 de ani,sunt undeva prin america impreuna cu viitoarea mea sotie,diana.dupa multe obstacole iata ca astazi este ziua cea mare:casatoria.stiu ca dupa acest eveniment,care uneste pentru totdeauana sufletele noastre visatoare,ne vom iubi mai puternic...vom avea grija unul de altul,vom iubi si vom trai fericiti.
casatoria este calatoria pe care amandoi am decis sa o incepem pe acest pamant...consider ca este foarte important ca eu sa ma casatoresc cu diana,femeia vietii mele,deoarece trebuie sa traiesc numai langa ea,pentru totdeauna.casatoria este de fapt un joc,o calatorie spre tinuturi necunoscute.impreuna cu ea voi strabatea de acum incolo marile pline cu obstacole,insa cu ajutorul aripilornoastre ne vom inalta deasupra tuturor,caci la o simpla bataie,iubirea noastra va triumfa...
peste cateva ore va incepe casatorie,peste cateva ore amandoi vom spune da!

ce parere aveti?
Sus In jos
https://adikady.forumgratuit.ro
LUMINITA AMON
membri
membri



Numarul mesajelor : 276
Puncte : 5722
Data de inscriere : 13/07/2009
Varsta : 36

despre casatorie! Empty
MesajSubiect: Re: despre casatorie!   despre casatorie! EmptyVin Aug 14, 2009 10:09 pm

I love you

Imi doresc acest joc,aceasta calatorie a sufletelor,sint curioasa de aventurile si suspansul ce ne asteapta de-a lungul anilor!sa stii ca nu mai pot de dorul tau!

daca ar trebui sa aiba loc miine...mi-asi imagina-o cu mult tam-tam! cu un taraf tiganesc(cu oscurta aparitie)ca sa nu-i suparam pe invitati,cu multa muzica life si cu o ceremonie ortodoxa! cu un cor superb de calugari ! nu mi-asi dori in nici-un caz ceva Decent sau 'numai in doi'! bine la mine nici nu s-ar putea pentru ca am doi copii si doresc sa fie de fata nu numai familia dar si prietenii apropiati!
o luna de miere ar fi traditional ,necesara ...si si aici nu stiu exact ,cum mi-asi dori-o caci iarasi m-asi gindi la copii! dar probabil de data asta asi dori sa petrec acest timp numai cu sotul meu! mai ales ca nu-l cunosc real prea bine!!! Laughing

I love you I love you I love you

iubire si lumina

luminita
Sus In jos
adikady
Admin
Admin
adikady


Numarul mesajelor : 795
Puncte : 10218
Data de inscriere : 30/06/2009
Varsta : 31

Foaie de personaj
joc: forum

despre casatorie! Empty
MesajSubiect: Re: despre casatorie!   despre casatorie! EmptyLun Aug 17, 2009 6:06 pm

casatoria mea-viziune catre viitor...
am 26 de ani,sunt in new york,america..tocmai ma pregatesc sa-mi unesc destinul cu o femeie minunata.este de origine americo-latina,nascuta prin columbia...nu imi cereti sa va dezvalui numele ei,deoarece nu vreau sa mi-o fure nimeni..ea are 21 ade ani,frumoasa si desteapta.
merg catre biserica,gandindu-ma la toate iubirile mele dinm tinerete pana acum,nu regret nici-o relatie,nici-o despartire.viata este pur si simplu un joc...aventura aceasta a caruselului in care m-am urcat de buna voie,acum nu mai pot iesi.ma asteapta un da care va schimba complet viata mea.libertatea aceasta pe care mi-o doream foarte mult,iata ca niciodata nu va veni.sunt bucuros totusi ca voi fi fericit langa sotia mea...slujba de casatorie este minunata,nu fiindca este bine organizata sau datorita invitatiilor..este minunata datorita ei,datorita zambetului ei...
Sus In jos
https://adikady.forumgratuit.ro
Continut sponsorizat





despre casatorie! Empty
MesajSubiect: Re: despre casatorie!   despre casatorie! Empty

Sus In jos
 
despre casatorie!
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Parerea mea despre...
» despre blog
» despre parinti...
» Colega mea de banca
» despre divort...

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
adikady :: Psihologie :: casatoria si divortul-
Mergi direct la: