adikady
zambet peste zambet si lumea va deveni mai buna..
adikady
zambet peste zambet si lumea va deveni mai buna..
adikady
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Sunt curios sa vad viziunea voastra despre viata.
 
AcasaPortalCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectareblogblog2fantasty forumworldmimi_blogfizicanew site
adikady iubire universală.doc24 sept-imprimanta.docdiana.dochttp://www.storage.to/get/kNp3pW3K/diana.doc
„fiinţă cu chip de înger si trup de femeie,nu te transforma într-un vampir,nu rănui acest vis care a devenit realitate...''
BUNA DIMINEATA SOARE,NU UITA CA TE IUBESC....
http://www.scribd.com/doc/23941850/buna-dimineata-soare
am decis sa creez un id pentru forum,cei care vor sa ma contacteze in legatura cu forumul,sau vor sa afle ultimele stiri/subiecte: adikady_forum@yahoo.com
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Ultimele subiecte
» Crizatii.net
adikady nu fraudeaza! EmptySam Ian 01, 2011 7:57 pm Scris de dsKed cristy

» revista literara visul-revista online de promovare a talentelor.
adikady nu fraudeaza! EmptyVin Oct 08, 2010 10:01 pm Scris de adikady

» poezii personale
adikady nu fraudeaza! EmptyJoi Sept 23, 2010 5:53 pm Scris de adikady

» Povestea Muzei mele
adikady nu fraudeaza! EmptyDum Aug 22, 2010 3:50 am Scris de LUMINITA AMON

» ce este copilaria?
adikady nu fraudeaza! EmptyVin Aug 20, 2010 9:14 pm Scris de adikady

» cand inima plange...
adikady nu fraudeaza! EmptyLun Aug 16, 2010 7:30 pm Scris de adikady

» OCHIUL DE LUMINA
adikady nu fraudeaza! EmptyMar Aug 10, 2010 3:04 am Scris de adikady

» Crezul unui invingator...
adikady nu fraudeaza! EmptyDum Aug 08, 2010 8:56 pm Scris de adikady

» M
adikady nu fraudeaza! EmptyVin Aug 06, 2010 5:55 am Scris de LUMINITA AMON

Top postatori
adikady
adikady nu fraudeaza! Vote_lcapadikady nu fraudeaza! Voting_baradikady nu fraudeaza! Vote_rcap 
LUMINITA AMON
adikady nu fraudeaza! Vote_lcapadikady nu fraudeaza! Voting_baradikady nu fraudeaza! Vote_rcap 
zero kiryu
adikady nu fraudeaza! Vote_lcapadikady nu fraudeaza! Voting_baradikady nu fraudeaza! Vote_rcap 
Perfect Sylar
adikady nu fraudeaza! Vote_lcapadikady nu fraudeaza! Voting_baradikady nu fraudeaza! Vote_rcap 
Toporisca
adikady nu fraudeaza! Vote_lcapadikady nu fraudeaza! Voting_baradikady nu fraudeaza! Vote_rcap 
vladimir
adikady nu fraudeaza! Vote_lcapadikady nu fraudeaza! Voting_baradikady nu fraudeaza! Vote_rcap 
Kristal
adikady nu fraudeaza! Vote_lcapadikady nu fraudeaza! Voting_baradikady nu fraudeaza! Vote_rcap 
Bia
adikady nu fraudeaza! Vote_lcapadikady nu fraudeaza! Voting_baradikady nu fraudeaza! Vote_rcap 
Mm <3D.Love
adikady nu fraudeaza! Vote_lcapadikady nu fraudeaza! Voting_baradikady nu fraudeaza! Vote_rcap 
mihaela
adikady nu fraudeaza! Vote_lcapadikady nu fraudeaza! Voting_baradikady nu fraudeaza! Vote_rcap 
Galerie
adikady nu fraudeaza! Empty
Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare
ajutor!pt o revista..
adikady nu fraudeaza! EmptyVin Oct 02, 2009 10:13 pm Scris de adikady
salut..am nevoie de ajutorul vostru...sper sa ma puteti ajuta..uitati cum sta treaba:doresc sa public si eu cevain revista scolii:poezie sau proza,sub pseudonimul de adikady,dar nu stiu ce sa trimit spre publicare..asadar am nevoie de voi pentru a ma ajuta in urmatorul lucru:"in caz ca exista pe forum,sau ati citit aici ceva care v-=a placut foarte mult,sau care merita publicat intr-o …

[ Lectura completa ]
Comentarii: 0
alchimie sentimentala..
adikady nu fraudeaza! EmptyDum Sept 13, 2009 2:35 am Scris de adikady
mesajul îngerilor către pământeni
„fiinţă cu chip de înger si trup de femeie,nu te transforma într-un vampir,nu rănui acest vis care a devenit realitate....”

cuvânt înainte-liniştea e îngrozitoare atunci când cuvântul e de aur

toti traim pe aceeasi planeta si putem intelege.
cuvantul pe care noi il rostim este o minune a lui Dumnezeu.de aceea cred ca …

[ Lectura completa ]
Comentarii: 6
despre blog
adikady nu fraudeaza! EmptyMar Iun 30, 2009 5:23 pm Scris de adikady
Very Happy prin acest blog vreau sa va transmit un mesaj pretios:de fiecare data cand va simtiti singuri ,cand credeti ca cineva va invins,sa va amintiti de puterea pe care o aveti sunny .atunci sa va ridicati si sa luptati.sa nu va dati niciodata batuti,pentru ca pana la urma veti invinge...viata..este misterul cel mai frumos din acest univers..iubirea este forta care o intretine,iar eu imi doresc sa …

[ Lectura completa ]
Comentarii: 0
Forum
Sondaj
preferi sa injuri sau sa vorbesti frumos?
 1sa injur
 2.sa vorbesc frumos
Vezi rezultatele
Statistici
Avem 94 membri înregistrați
Cel mai nou utilizator înregistrat este: jakelin

Membrii nostri au postat un numar de 1476 mesaje în 379 subiecte
Parteneri
forum gratuit

Cuvinte-cheie
omul
Bookmarking social
Bookmarking social reddit      

Pastrati adresa adikady pe site-ul dvs. de bookmarking social

Pastrati adresa adikady pe site-ul dvs. de bookmarking social

 

 adikady nu fraudeaza!

In jos 
AutorMesaj
adikady
Admin
Admin
adikady


Numarul mesajelor : 795
Puncte : 10219
Data de inscriere : 30/06/2009
Varsta : 31

Foaie de personaj
joc: forum

adikady nu fraudeaza! Empty
MesajSubiect: adikady nu fraudeaza!   adikady nu fraudeaza! EmptyJoi Feb 04, 2010 12:28 am

o mini revolutie...poate ca veti rade,dar asta fac,merg la razboi..marele ONETTI a avut dreptate:criticii sunt ca moartea,mai intarzie uneori,dar apar negresot..
acum 2 saptamani,daca nu ma insel,am publicat pe acest forum varianta lunga a unui eseu despre iubire(15 pagini in world)_acum cateva zile am selectat din el,munca .,..sa tai cuvinte e chiar dificil..findca uneori tai ce nu trebuie...si totul se duce pe rapa!dar nu pentru asta fac revolutie..mai citeste lumea din cand in cand,ce mai scriu,iar unii dintre ei mi-au spus ca acel eseu nu-mi apartine,ca este copiat din alti scriitori..insa,acest eseu este format dintr-un amestec de ganduri,de pasaje pe care le-am scris,eu,pe acest forum la diferite teme precum:diana,ochii vad inima cere,buna dimineata soare,sisi,poem absurd,apus sau rasarit,etc..nu mi le aduc aminte acum pe toate,dar in principiu acestea au fost temele din care am extras si am conturat acest eseu..particip la un concurs cu el,nu stiu ce o iesi,dar vreau locul intai,numai asa pot demonstra unicitatea lui..dar daca,comisia cuprinde si astfel de oameni?
de aceea,avand in vedere ca acest forum nu a primit nici-o reclamatie,chiar daca am postat linkul pe blogurile lui paulo coelho(aici am pus si texte|),revista visul,si alte saituri de creatie,demonstreaza intr-un fel unicitatea acestora.pentru ca mai ales pe saiturile oficiale ale scriitorilor,orice comentariu,chiar daca nu este in limba engleza,este verificat..si orice plagiere,avand in vedere legislatia,drepturile de autor s-ar pedepsi..si pana la urma pentru ce lucru as risca sa plagiez pe cineva,stiind ca as fi dispus la o penalizare drastica?
de asemenea,echipa tehnica a forumului gratuit,platforma acestui forum,a decis sa verifice toate forumurile,iar rezultatul verificarii acestui forum a demonstrat faptul ca respecta in totalitate regulile:limbaj adecvat,unicitate,liniste..aici poate prea multe..suntem pasnici..
ma retrag,ies la pensie,si nu am inca 17 ani..asta da,merita apreciata performanta.asa cum am anuntat,o data cu terminarea celor 100 de povesti nemuritoare,activitatea mea pe acest forum se va incheia..poate pentru totdeauan..dupa luna aprilie,caci momentan sunt in vacanta,voi incepe ultima provocare..voi povesti,sau cel putin voi incerca,intamplarile pe taramul iubirii...sau poate al vietii..ramane de vazut..voi folosi nume reale,dar si fictive..mai e timp pana atunci.
concursul este prin februarie,pe la mijlocul lunii..probabil ca cineva va aprecia sau poate nu va fi de acord cu gandurile mele..va voi tine la curent.
apropo,lumea crede ca l-am plagiat pe PAULO COELHO-putin probabil,cum as putea face asa ceva:i-am citit cartile,conform teoriei lui king,ceea ce citim ramane intiparit in noi,avem ceva din stilul scriitorilor,dar noi nu urmam acel drum..fiecare isi alege cuvantul propriu si singurul drum al vietii:vreau sa ajung presedinte!sa nu uitati sa ma votati!
insa,pentru cei care citesc o data pe saptamana ,sau au citit acum ceva vreme stiu ca m-ai degraba sunt putin influentat de muzica lui declan galbraith,peter,marc si sue..aurel moldoveanu!insa,cand rareori mai scriu,scriu dupa propriile mele batai ale inimi..doar sufletul meu,necunoscut,creeaza..
poate nu va fi nicio revolutie,dar invit pe orice persoana,indiferent de gradul de alfabetizare,sa vina si sa-mi spuna cam ce nota ar merita textele de pe acest forum,si daca sunt sau nu plagiate!astept orice parere!
multumesc cu aceasta ocazie unei prietene de pe conquiztador:2nadreamsi caresse
http://www.conquiztador.ro/forum_msg.php?tid=14101

multumesc foarte mult si madalinei,membru al acestui forum,care practic m-a cucerit,si o consider o prietena adevarata,primul comenatriu al ei pe acest forum afost la tema:poem absurd fiind urmatorul:[E uimitor cat de mult iubesti si minunatul fel in care ai decis sa iti exprimi dragostea ar fi trebuit sa o faca ,cel putin,sa iti acorde putina atentie.Probabil nu stie ce pierde,nu stie ca ii va parea rau pt comportamentul ei,caci el te merita dar tu nu il meriti.Cat despre felul in care scri nu am ce sa spun....nu as putea exprima in cuvinte cat de frumoase mi se par toate textele pe care le-ai scris,la fel si poeziile.Si fi sigur ca ai un loc printe ingeri:) caci doar un inger ar putea scrie atat de frumos.Si daca ea va citi acest mesaj o rog doar sa se mai gandeasca...si daca nu ai inteles bn mai gandeste-te o data si inca o data pana vei intelege ca el te iubeste neconditionat fara sa ceara nimic in schimb si ca sute de fete si-ar dori sa gaseasca un baiat care sa le iubeasca asa mult:p-mada]


recent,am publicat pe versuri si creatii doua texet de pe forum:sper sa va placa
http://www.versuri-si-creatii.ro/creatii/a/adikady-6zuuuhp/

si pentru a incheia intr-o atmosfera placuta acest comentariu,am ales op melodie preferata,cantata de declan galbraith
https://www.youtube.com/watch?v=4Colt6R-3_8&feature=browch

Sus In jos
https://adikady.forumgratuit.ro
 
adikady nu fraudeaza!
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» regulament forum adikady
» Adikady--sfarsit de calatorie
» Sugestii pentru forumul Adikady

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
adikady :: Adikady2009 :: opinii personale-
Mergi direct la: