adikady
zambet peste zambet si lumea va deveni mai buna..
adikady
zambet peste zambet si lumea va deveni mai buna..
adikady
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Sunt curios sa vad viziunea voastra despre viata.
 
AcasaPortalCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectareblogblog2fantasty forumworldmimi_blogfizicanew site
adikady iubire universală.doc24 sept-imprimanta.docdiana.dochttp://www.storage.to/get/kNp3pW3K/diana.doc
„fiinţă cu chip de înger si trup de femeie,nu te transforma într-un vampir,nu rănui acest vis care a devenit realitate...''
BUNA DIMINEATA SOARE,NU UITA CA TE IUBESC....
http://www.scribd.com/doc/23941850/buna-dimineata-soare
am decis sa creez un id pentru forum,cei care vor sa ma contacteze in legatura cu forumul,sau vor sa afle ultimele stiri/subiecte: adikady_forum@yahoo.com
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Ultimele subiecte
» Crizatii.net
exista invingatori in aceasta lume? EmptySam Ian 01, 2011 7:57 pm Scris de dsKed cristy

» revista literara visul-revista online de promovare a talentelor.
exista invingatori in aceasta lume? EmptyVin Oct 08, 2010 10:01 pm Scris de adikady

» poezii personale
exista invingatori in aceasta lume? EmptyJoi Sept 23, 2010 5:53 pm Scris de adikady

» Povestea Muzei mele
exista invingatori in aceasta lume? EmptyDum Aug 22, 2010 3:50 am Scris de LUMINITA AMON

» ce este copilaria?
exista invingatori in aceasta lume? EmptyVin Aug 20, 2010 9:14 pm Scris de adikady

» cand inima plange...
exista invingatori in aceasta lume? EmptyLun Aug 16, 2010 7:30 pm Scris de adikady

» OCHIUL DE LUMINA
exista invingatori in aceasta lume? EmptyMar Aug 10, 2010 3:04 am Scris de adikady

» Crezul unui invingator...
exista invingatori in aceasta lume? EmptyDum Aug 08, 2010 8:56 pm Scris de adikady

» M
exista invingatori in aceasta lume? EmptyVin Aug 06, 2010 5:55 am Scris de LUMINITA AMON

Top postatori
adikady
exista invingatori in aceasta lume? Vote_lcapexista invingatori in aceasta lume? Voting_barexista invingatori in aceasta lume? Vote_rcap 
LUMINITA AMON
exista invingatori in aceasta lume? Vote_lcapexista invingatori in aceasta lume? Voting_barexista invingatori in aceasta lume? Vote_rcap 
zero kiryu
exista invingatori in aceasta lume? Vote_lcapexista invingatori in aceasta lume? Voting_barexista invingatori in aceasta lume? Vote_rcap 
Perfect Sylar
exista invingatori in aceasta lume? Vote_lcapexista invingatori in aceasta lume? Voting_barexista invingatori in aceasta lume? Vote_rcap 
Toporisca
exista invingatori in aceasta lume? Vote_lcapexista invingatori in aceasta lume? Voting_barexista invingatori in aceasta lume? Vote_rcap 
vladimir
exista invingatori in aceasta lume? Vote_lcapexista invingatori in aceasta lume? Voting_barexista invingatori in aceasta lume? Vote_rcap 
Kristal
exista invingatori in aceasta lume? Vote_lcapexista invingatori in aceasta lume? Voting_barexista invingatori in aceasta lume? Vote_rcap 
Bia
exista invingatori in aceasta lume? Vote_lcapexista invingatori in aceasta lume? Voting_barexista invingatori in aceasta lume? Vote_rcap 
Mm <3D.Love
exista invingatori in aceasta lume? Vote_lcapexista invingatori in aceasta lume? Voting_barexista invingatori in aceasta lume? Vote_rcap 
mihaela
exista invingatori in aceasta lume? Vote_lcapexista invingatori in aceasta lume? Voting_barexista invingatori in aceasta lume? Vote_rcap 
Galerie
exista invingatori in aceasta lume? Empty
Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare
ajutor!pt o revista..
exista invingatori in aceasta lume? EmptyVin Oct 02, 2009 10:13 pm Scris de adikady
salut..am nevoie de ajutorul vostru...sper sa ma puteti ajuta..uitati cum sta treaba:doresc sa public si eu cevain revista scolii:poezie sau proza,sub pseudonimul de adikady,dar nu stiu ce sa trimit spre publicare..asadar am nevoie de voi pentru a ma ajuta in urmatorul lucru:"in caz ca exista pe forum,sau ati citit aici ceva care v-=a placut foarte mult,sau care merita publicat intr-o …

[ Lectura completa ]
Comentarii: 0
alchimie sentimentala..
exista invingatori in aceasta lume? EmptyDum Sept 13, 2009 2:35 am Scris de adikady
mesajul îngerilor către pământeni
„fiinţă cu chip de înger si trup de femeie,nu te transforma într-un vampir,nu rănui acest vis care a devenit realitate....”

cuvânt înainte-liniştea e îngrozitoare atunci când cuvântul e de aur

toti traim pe aceeasi planeta si putem intelege.
cuvantul pe care noi il rostim este o minune a lui Dumnezeu.de aceea cred ca …

[ Lectura completa ]
Comentarii: 6
despre blog
exista invingatori in aceasta lume? EmptyMar Iun 30, 2009 5:23 pm Scris de adikady
Very Happy prin acest blog vreau sa va transmit un mesaj pretios:de fiecare data cand va simtiti singuri ,cand credeti ca cineva va invins,sa va amintiti de puterea pe care o aveti sunny .atunci sa va ridicati si sa luptati.sa nu va dati niciodata batuti,pentru ca pana la urma veti invinge...viata..este misterul cel mai frumos din acest univers..iubirea este forta care o intretine,iar eu imi doresc sa …

[ Lectura completa ]
Comentarii: 0
Forum
Sondaj
preferi sa injuri sau sa vorbesti frumos?
 1sa injur
 2.sa vorbesc frumos
Vezi rezultatele
Statistici
Avem 94 membri înregistrați
Cel mai nou utilizator înregistrat este: jakelin

Membrii nostri au postat un numar de 1476 mesaje în 379 subiecte
Parteneri
forum gratuit

Cuvinte-cheie
omul
Bookmarking social
Bookmarking social reddit      

Pastrati adresa adikady pe site-ul dvs. de bookmarking social

Pastrati adresa adikady pe site-ul dvs. de bookmarking social

 

 exista invingatori in aceasta lume?

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
adikady
Admin
Admin
adikady


Numarul mesajelor : 795
Puncte : 10219
Data de inscriere : 30/06/2009
Varsta : 31

Foaie de personaj
joc: forum

exista invingatori in aceasta lume? Empty
MesajSubiect: exista invingatori in aceasta lume?   exista invingatori in aceasta lume? EmptyJoi Iul 02, 2009 9:54 pm

toti vor sa ajunga invingatori..dar oare exista asa ceva?a existat vreodata un invingator pe aceasta planeta?dorim sa ajungem celebri,dorim sa fim puternici si respectati.cand ajungem sa ne implinim visul,ne dam seama ca nu am reusit ceea ce ne propusesem..ne dorim mai mult,din ce in ce mai mult...apoi,cand nu ne asteptam,viata ne da o lovitura..si apoi inca una,ajungem sa cunoastem tristetile,zambetele devin doar niste amintiri..iubim si apoi constatam ca am fost tradati..speram sa devenim mai buni,dar n dam seama ca nu suntem in stare de nimic...vrem sa fim mai buni,dar nu reusim.ne dorim sa ne depasim limitele,dar ne dam batuti inainte de orice batalie...viata asta este oare un vis sau un cosmar pentru sufletele noastre...ne credem intotdeauna cei mai buni,ne credem invingatori,dar,atunci cand ne simtim cei mai puternici,intalnim persoane care ne ucid momentele fericite..
Sus In jos
https://adikady.forumgratuit.ro
Perfect Sylar
Admin
Admin



Numarul mesajelor : 109
Puncte : 5567
Data de inscriere : 28/07/2009
Varsta : 32
Localizare : Slobozia jud.Ialomita

exista invingatori in aceasta lume? Empty
MesajSubiect: Re: exista invingatori in aceasta lume?   exista invingatori in aceasta lume? EmptyMar Iul 28, 2009 5:55 pm

Oau . Destul de interesant,dar te-ai gandit ca tu sa fi invingatorul nu invinsul.Daca ii folosesti pe toti din jurul tau ca pe niste marionete,si nu te folosesc ei,atunci ajungi une vrei.Dementa si tradare ii spun unii,dar eu ii zic placerea de a face pe plac inimi.Suntem la randul nostru cu totii niste marioneta,iar lupta sa decis de mult si invingatorul e altcineva.Asteptam doar batalia finala pentru a vedea adevaratul invingator.
Puterea i se atribuie invingatorului,iar cuvintele celorlanti,adica invinsilor par fara noima.daca ajungi invingator nu vei mai putea fi invins deoarece sti sa te aperi,sti cum vor reactiona ceilati,deoarece si t uai facut ca ei.Deci vei putea lupta cu cei ce vor incerca sa-ti dea "palme" si vei ajunge sa ramai pe "tronul invingatorului".Sti e ca in Romania,acuam presedintii nu se tem de noi revolutii fiindca au invatat din greselile lui Ceausescu.
Sus In jos
adikady
Admin
Admin
adikady


Numarul mesajelor : 795
Puncte : 10219
Data de inscriere : 30/06/2009
Varsta : 31

Foaie de personaj
joc: forum

exista invingatori in aceasta lume? Empty
MesajSubiect: Re: exista invingatori in aceasta lume?   exista invingatori in aceasta lume? EmptyMier Iul 29, 2009 3:15 am

perfect sylar:nu pot profit de lumea aceasta.eu nu m-am referit neaparat la nimicurile genbani,casa masina,sau alte functii importante.stiu ca puterea este atribuita invingatorului,dar chestia este ca in lumea asta multi se considera invingatori,dar ei nu au castigat nimic..invingator in ce?caci atunci cand am avut iluzia,senzatia gresita ca avem ce ne trebuie,ca suntem niste invingatori,totul s-a ranuit.s-a intamplat ceva care a facut ca viata noastra de invingator sa dispara..probabil ca suntem invingatori printre noameni,pe acest pamant,dar lupta de suprematie a inceput de mult in acest univers..multi au inceput deja un drum spre victorie..dar trebuie sa ne gandim ca atata timp cat un vis al nostru destul de banal nu s-a indeplinit inca,sau ca o anumita persoana inferioara unui invingator nu etse de acord cu noi,se impotriveste,inseamna ca nu suntem chiar invingtori...
Sus In jos
https://adikady.forumgratuit.ro
Continut sponsorizat





exista invingatori in aceasta lume? Empty
MesajSubiect: Re: exista invingatori in aceasta lume?   exista invingatori in aceasta lume? Empty

Sus In jos
 
exista invingatori in aceasta lume?
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» cele mai ciudate legi din aceasta lume...
» oare exista?
» manga-o lume noua
» aceasta este viata mea..

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
adikady :: Diverse :: invingatori si invinsi-
Mergi direct la: