adikady
zambet peste zambet si lumea va deveni mai buna..
adikady
zambet peste zambet si lumea va deveni mai buna..
adikady
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Sunt curios sa vad viziunea voastra despre viata.
 
AcasaPortalCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectareblogblog2fantasty forumworldmimi_blogfizicanew site
adikady iubire universală.doc24 sept-imprimanta.docdiana.dochttp://www.storage.to/get/kNp3pW3K/diana.doc
„fiinţă cu chip de înger si trup de femeie,nu te transforma într-un vampir,nu rănui acest vis care a devenit realitate...''
BUNA DIMINEATA SOARE,NU UITA CA TE IUBESC....
http://www.scribd.com/doc/23941850/buna-dimineata-soare
am decis sa creez un id pentru forum,cei care vor sa ma contacteze in legatura cu forumul,sau vor sa afle ultimele stiri/subiecte: adikady_forum@yahoo.com
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Ultimele subiecte
» Crizatii.net
Iulia.(ingerul alb) si Adrian(cantator al nemuririi) EmptySam Ian 01, 2011 7:57 pm Scris de dsKed cristy

» revista literara visul-revista online de promovare a talentelor.
Iulia.(ingerul alb) si Adrian(cantator al nemuririi) EmptyVin Oct 08, 2010 10:01 pm Scris de adikady

» poezii personale
Iulia.(ingerul alb) si Adrian(cantator al nemuririi) EmptyJoi Sept 23, 2010 5:53 pm Scris de adikady

» Povestea Muzei mele
Iulia.(ingerul alb) si Adrian(cantator al nemuririi) EmptyDum Aug 22, 2010 3:50 am Scris de LUMINITA AMON

» ce este copilaria?
Iulia.(ingerul alb) si Adrian(cantator al nemuririi) EmptyVin Aug 20, 2010 9:14 pm Scris de adikady

» cand inima plange...
Iulia.(ingerul alb) si Adrian(cantator al nemuririi) EmptyLun Aug 16, 2010 7:30 pm Scris de adikady

» OCHIUL DE LUMINA
Iulia.(ingerul alb) si Adrian(cantator al nemuririi) EmptyMar Aug 10, 2010 3:04 am Scris de adikady

» Crezul unui invingator...
Iulia.(ingerul alb) si Adrian(cantator al nemuririi) EmptyDum Aug 08, 2010 8:56 pm Scris de adikady

» M
Iulia.(ingerul alb) si Adrian(cantator al nemuririi) EmptyVin Aug 06, 2010 5:55 am Scris de LUMINITA AMON

Top postatori
adikady
Iulia.(ingerul alb) si Adrian(cantator al nemuririi) Vote_lcapIulia.(ingerul alb) si Adrian(cantator al nemuririi) Voting_barIulia.(ingerul alb) si Adrian(cantator al nemuririi) Vote_rcap 
LUMINITA AMON
Iulia.(ingerul alb) si Adrian(cantator al nemuririi) Vote_lcapIulia.(ingerul alb) si Adrian(cantator al nemuririi) Voting_barIulia.(ingerul alb) si Adrian(cantator al nemuririi) Vote_rcap 
zero kiryu
Iulia.(ingerul alb) si Adrian(cantator al nemuririi) Vote_lcapIulia.(ingerul alb) si Adrian(cantator al nemuririi) Voting_barIulia.(ingerul alb) si Adrian(cantator al nemuririi) Vote_rcap 
Perfect Sylar
Iulia.(ingerul alb) si Adrian(cantator al nemuririi) Vote_lcapIulia.(ingerul alb) si Adrian(cantator al nemuririi) Voting_barIulia.(ingerul alb) si Adrian(cantator al nemuririi) Vote_rcap 
Toporisca
Iulia.(ingerul alb) si Adrian(cantator al nemuririi) Vote_lcapIulia.(ingerul alb) si Adrian(cantator al nemuririi) Voting_barIulia.(ingerul alb) si Adrian(cantator al nemuririi) Vote_rcap 
vladimir
Iulia.(ingerul alb) si Adrian(cantator al nemuririi) Vote_lcapIulia.(ingerul alb) si Adrian(cantator al nemuririi) Voting_barIulia.(ingerul alb) si Adrian(cantator al nemuririi) Vote_rcap 
Kristal
Iulia.(ingerul alb) si Adrian(cantator al nemuririi) Vote_lcapIulia.(ingerul alb) si Adrian(cantator al nemuririi) Voting_barIulia.(ingerul alb) si Adrian(cantator al nemuririi) Vote_rcap 
Bia
Iulia.(ingerul alb) si Adrian(cantator al nemuririi) Vote_lcapIulia.(ingerul alb) si Adrian(cantator al nemuririi) Voting_barIulia.(ingerul alb) si Adrian(cantator al nemuririi) Vote_rcap 
Mm <3D.Love
Iulia.(ingerul alb) si Adrian(cantator al nemuririi) Vote_lcapIulia.(ingerul alb) si Adrian(cantator al nemuririi) Voting_barIulia.(ingerul alb) si Adrian(cantator al nemuririi) Vote_rcap 
mihaela
Iulia.(ingerul alb) si Adrian(cantator al nemuririi) Vote_lcapIulia.(ingerul alb) si Adrian(cantator al nemuririi) Voting_barIulia.(ingerul alb) si Adrian(cantator al nemuririi) Vote_rcap 
Galerie
Iulia.(ingerul alb) si Adrian(cantator al nemuririi) Empty
Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare
ajutor!pt o revista..
Iulia.(ingerul alb) si Adrian(cantator al nemuririi) EmptyVin Oct 02, 2009 10:13 pm Scris de adikady
salut..am nevoie de ajutorul vostru...sper sa ma puteti ajuta..uitati cum sta treaba:doresc sa public si eu cevain revista scolii:poezie sau proza,sub pseudonimul de adikady,dar nu stiu ce sa trimit spre publicare..asadar am nevoie de voi pentru a ma ajuta in urmatorul lucru:"in caz ca exista pe forum,sau ati citit aici ceva care v-=a placut foarte mult,sau care merita publicat intr-o …

[ Lectura completa ]
Comentarii: 0
alchimie sentimentala..
Iulia.(ingerul alb) si Adrian(cantator al nemuririi) EmptyDum Sept 13, 2009 2:35 am Scris de adikady
mesajul îngerilor către pământeni
„fiinţă cu chip de înger si trup de femeie,nu te transforma într-un vampir,nu rănui acest vis care a devenit realitate....”

cuvânt înainte-liniştea e îngrozitoare atunci când cuvântul e de aur

toti traim pe aceeasi planeta si putem intelege.
cuvantul pe care noi il rostim este o minune a lui Dumnezeu.de aceea cred ca …

[ Lectura completa ]
Comentarii: 6
despre blog
Iulia.(ingerul alb) si Adrian(cantator al nemuririi) EmptyMar Iun 30, 2009 5:23 pm Scris de adikady
Very Happy prin acest blog vreau sa va transmit un mesaj pretios:de fiecare data cand va simtiti singuri ,cand credeti ca cineva va invins,sa va amintiti de puterea pe care o aveti sunny .atunci sa va ridicati si sa luptati.sa nu va dati niciodata batuti,pentru ca pana la urma veti invinge...viata..este misterul cel mai frumos din acest univers..iubirea este forta care o intretine,iar eu imi doresc sa …

[ Lectura completa ]
Comentarii: 0
Forum
Sondaj
preferi sa injuri sau sa vorbesti frumos?
 1sa injur
 2.sa vorbesc frumos
Vezi rezultatele
Statistici
Avem 94 membri înregistrați
Cel mai nou utilizator înregistrat este: jakelin

Membrii nostri au postat un numar de 1476 mesaje în 379 subiecte
Parteneri
forum gratuit

Cuvinte-cheie
omul
Bookmarking social
Bookmarking social reddit      

Pastrati adresa adikady pe site-ul dvs. de bookmarking social

Pastrati adresa adikady pe site-ul dvs. de bookmarking social

 

 Iulia.(ingerul alb) si Adrian(cantator al nemuririi)

In jos 
AutorMesaj
adikady
Admin
Admin
adikady


Numarul mesajelor : 795
Puncte : 10219
Data de inscriere : 30/06/2009
Varsta : 31

Foaie de personaj
joc: forum

Iulia.(ingerul alb) si Adrian(cantator al nemuririi) Empty
MesajSubiect: Iulia.(ingerul alb) si Adrian(cantator al nemuririi)   Iulia.(ingerul alb) si Adrian(cantator al nemuririi) EmptyDum Feb 07, 2010 3:54 am

e februarie este ziua indragostitilor,asadar m-am gandit sa incerc sa creez o poveste de dragoste dintre doi pamanteni..pentru asta,avceam nevoie de doua nume..am gasit un nume pentru domnisoara din povestea mea,Iulia..este poate doar imaginatie,poate doar un nume ales la intamplare,caci poate fi doar o ''simpla'' poveste literara..pentru indragostit,am stat,m-am gandit..nu am gasit nimic..multe nume au trecut,si nu m-a impresionat niciunul..initial eram gata sa aleg unul din urmatoarele nume:alin,marcel,george,catalin...etc..dar fara suparare,uneori ma bucur ca nu port asemenea nume..nu par potrivite intr-o poveste de dragoste,iar viata mea,este o poveste de dragoste..pooate cea mai frumoasa,dar ce pacat ca va ramane doar o amintire pe acest pamant,probabil neinteleasa..asadar,intru in lupta,intr-o asemenea situatie critica,lipsa de nume de persoane masculine,cu propriul meu nume..Adrian..pe cei doi ii voi localiza intr-un prezent indepartat,suna absurd,dar e timpul creatiei mele,daca nu exista,il creez imediat..spatiu..e,nu-l spun,ramane propriul meu secret!
sper ca nu v-am plictisit de la prima postare la aceasta tema..va doresc calatorie placuta..eu ma cam grabesc,am ceva treaba prin povestea aceasta..

titlu: Iulia si Adrian
personaje:
-principal-Iulia-ingerul alb(asta ramane,pare interesanta)
-secundar-Adrian-cantator al nemuririi(instabil,nu prea imi place,dar in fine,alte idei nu am,astept propuneri)
alte personaje:nu exista,doua sunt de ajuns..nu imi trebuie mai multe..aceasta poveste este un dans al iubirii,intre doua persoane..muzica e cea a naturii,a intregului univers.

ascultati aceste melodii:
raoul-ochi albastri
https://www.youtube.com/watch?v=mKB3dcLyeuc

declan galbraith-living years
https://www.youtube.com/watch?v=AwU_WIpvFdY

ps:pentru cei care vor sa puna intrebari incomode,totul este doar imaginatie..pentru cei carora nu le place,asta e|
Sus In jos
https://adikady.forumgratuit.ro
adikady
Admin
Admin
adikady


Numarul mesajelor : 795
Puncte : 10219
Data de inscriere : 30/06/2009
Varsta : 31

Foaie de personaj
joc: forum

Iulia.(ingerul alb) si Adrian(cantator al nemuririi) Empty
MesajSubiect: Re: Iulia.(ingerul alb) si Adrian(cantator al nemuririi)   Iulia.(ingerul alb) si Adrian(cantator al nemuririi) EmptyDum Feb 07, 2010 5:07 am

ps:-m-am gandit sa fac aceasta poveste pe doua parti,prima fiind exprimarea sentimentelor lui Adrian,si portretul pe care acesta il face iubitei,iar partea a doua sa prezinte sentimentele,trairile Iuliei..fiecare isi aminteste de un vis care se continua de fiecare data..amandoi se aflau in mijlocul unui peisaj minunat,dansand un dans nemuritor al iubirii,culegand inimi albastre din copacul vietii..si pentru a dinamiza actiunea,scriu intai din partea 1 ceva,apoi partea a doua,si tot la fel..sper ca va place ideea mea.
imi este mai usor sa scriu sub forma de scrisori,nu stiu de ce,dar poate ca intr-o viata anterioara oi fi fost un postas..

PARTEA 1...Adrian

6 februarie 2010,romania
dragul meu inger alb,Iulia...
te iubesc..asa imi incep aceasta scrisoare pe care sper sa o citesti intr-o zi..simt nevoia sa iti scriu,caci nu te-am mai vazut de ceva vreme,am incercat sa te caut,dar esti de negasit..si unde mai pun ca te visez in fiecare noapte,am acelasi vis,dar de fiecare data apari din ce in ce mai frumoasa..de fiecare data,te iubesc din ce in ce mai mult..nu mai pot trai fara toine..
glasul tau,care mi-a vindecat toate ranile atunci cand te-am cunoscut,astazi nu il mai aud..chipul tau nu imi mai incalzeste sufletul..dar in vis,simt ca ma iubesti..nu stiu cum,dar se face ca calatorim impreuna pe un taram necunoscut al iubirii..suntem inconjurati de e muzica supranaturala,daca o pot numi asa..este un cantec al naturii,al unei lumi perfecte..poate este doar imaginatie,dar cat de frumoasa poate sa fie.si de fiecare data ne prim in fata unui copac,in care cresc niste inimi albastre.culegem cate o inima si ne-o daruim reciproc,dar fiecare se topeste in mainile noastre.si atunci,ne imbratisam,ne privim in ochii,si incepem sa dansam..in jurul nostru,o lume perfecta,in sufletul nostru,o iubire perfecta..noi doi,o poveste reala,intr-un vis de neinteles..porti de fiecare data haine albe,si te asemeni unui inger..nici nu-ti poti inchipui cat de mult te pot iubi..dar nu inteleg cum,dar ma trezesc chiarf in mijlocul acelui dans..de fiecare data revin pe pamant..aceeasi lume cumplita,sau cel putin banala..
iti scriu acum rugandu-te sa revii..nu stiu unde te afli,dar vreau sa-mi cer iertare..stiu ca te-am ranit,stiu ca esti suparata pe mine,dar nu doresc sa suferi din cauza mea..esti un inger pe pamant,iubito..am nevoie de tine,de ochii tai atat de limpezi..te rog..te astept sa vii...astept cu nerabdare urmatorul vis.....

partea a 2a:Iulia
posibila scrisoare,6 februarie 2010
iubitul meu din vis,Adrian..
te visez de fiecare data,apari asemenea unui print indragostit..si te iubesc mereu..in fiecare clipa a visului..dar asta ma doare,fiindca stiu ca in realitate nu te pot iubi,incerc sa-ti marturisesc acest lucru,dar nu reusesc..m-ai ranit atat de tare,cand mi-ai marturisit ca ma iubesti..doaream sa te indragostesti de altcineva.caci stiam ca nu8 te pot iubi..era atat de bine daca incercai sa intelegi ca o simpla relatie de prietenie ar fi fost de ajuns.dar tu ai vrut iubire,si uite unde s-a ajuns..sincer,ma bucur ca nu te mai vad ziua,dar ma doare foarte mult atunci cand te iubesc in somn,cand am cosmaruri cu tine..suna atat de ciudat..si de neinteles..
dar revenind la vis..nu-mi aminti de inimile albastre,nu-mi aminti de glasul naturii..te rog,nu-mi reaminti ce e iubirea..prefer sa traiesc cu speranta ca am uitat semnificatia ei atat de profunda..oare,ce s-ar intampla daca amandoi am ramane prizonieri ai acelui vis?daca amandoi nu ne-am mai trezi niciodata si am ramane inconjurati de iubire..o,ochii tai verzai imi rascolesc amintiri dureroase..m-am indragostit atat de mult de ei,sunt precum sfairul.iar despre dansul nostru,atat de lin,atat de romantic..raman fara cuvinte.,.iti sciru,in speranta cu nu vei citi niciodata ce voi scrie,iti scriu si in speranta ca voi inceta sa te mai visez..nici nu stiu cum este mai bine..dar parca,nu pot trai langa tine..te rog,nu-mi reaprinde inimi,nu o indragosti de tine,caci stii ca nu putem trai impreuna.intregul vis este o iluzie.....nu exista iubire intre noi doi,iar daca ar exista,ea nu ar fi pentru oameni.,..prefer sa traiesc cu impresia ca m-am indragostit de un cantator al nemuririi,dar fiind doar un simplu vis din viata mea...uneori,ar fi atat de simplu daca te-as putea uita..dar tu reapari mereu in vis,si-mi reaprinzi inima..o,de cate ori am renascut la aparitia ta..de cate ori am murit in momentele dansului..dar glasul tau,ochii tai verzi m-au readus la viata..si totusi,e tata de greu sa traiesti si-n vis si-n realitate.
iarta-ma,dar nu pot face nimic..
Sus In jos
https://adikady.forumgratuit.ro
adikady
Admin
Admin
adikady


Numarul mesajelor : 795
Puncte : 10219
Data de inscriere : 30/06/2009
Varsta : 31

Foaie de personaj
joc: forum

Iulia.(ingerul alb) si Adrian(cantator al nemuririi) Empty
MesajSubiect: Re: Iulia.(ingerul alb) si Adrian(cantator al nemuririi)   Iulia.(ingerul alb) si Adrian(cantator al nemuririi) EmptyDum Feb 07, 2010 11:45 pm

partea 1-Adrian
7 februarie!
mesaj catre cel care a creat aceasta lume...
[de ce doamne ai facut o fiinta asa de frumoasa?toti zeii o invideaza,toti pamantenii o venereaza?de ce ai facut-o,mare creator,pe Iulia prea frumoasa?]
o,cat de mult mio-as dori sa-i uit privirea,sa-i uit acel zambet care ma ucide de fiecare data..cat mult mi-as dori sa pot trai fara ea,sa pot zambi fara sa-mi amintesc ca ea nu ma poate iubi..cat de mult imi doresc sa trec pe langa ea si sa nu ma mai simt ciudat..cat de frumos ar fi,daca ar fi un simplu om,un pamantean obisnuit pentru inima me..dar nu este asa..de fiecare data cand ii aud numele,sau rareori vocea,cand intalnesc acei ochii fierbinti,toata lumea din jur dispare..
stapane,cel cae m-ai creat pe mine,dar ai creat si aceasta fiinta minunata,cel care ai creat lumea inconjuratoare,vin astazi sa-ti multumesc pentru faptul ca mi-ai adus in viasta un inger,..un inger cu haine albe..uneori negre,spre gri..e atat de frumoasa cand straluceste,e atat de angelica cand zambeste..
privesc,spre norocul meu,o poza noua cu ea si cu prietena ei cea mai buna R..(nu am acceptul de a folosi numele prietenei ei,dar initiala cred ca o pot folosi)privesc poza de nenumarate ori,savurand-o de fiecare data mai puternic..observ ca pe mana poarta o bratara(model din aceasta bratara am si eu,dar nu asta conteaza acum...)zambetul ei..atat de neinteles..iar gura ei,un joc atat de tandru al razelor solare..sunt atat de fragede,dar in acelasi timp atat de fierbinti..ochii ei,ma privesc parca atat de ciudat..sunt cred singurii care traiesc si in aceasta fotografie care-mi cutremura sufletul..si culmea..poza este facuta in ziua in care romanii au sarbatorit unirea..oare..sufletele noastre,draga mea iubire,se vor uni vreodata?
maine o pot vedea din nou..ramane de vazut...

7 fara 15..atta era ceasul cand iulia a facut o poza cu fratele ei...o alta minune a tehnologiei..fotografia..uneori poate inspira pe cineva foarte mult..

partea a 2-a:Iulia-posibil raspuns
cat de prost poti sa fii...chiar nu poti intelege..ce bine ca nu mai oti comenta pozele..nu inteleg cu ai vazut totusi poza,caci ti-am dat restrictionare..in fine..maine nu te voi vedea,si nici marti..etc...
de visat..spre fericirea mea nu ...cred ca a trecut..mai mult ca sigur..
eu,inger alb...prea frumoasa?


ps:momentan se astepata decizile sacre ale universului..si de aceea..nimic mai mult..decat visam,fiecare cu ochii deschisi..eu la o lume in care iulia sa fie langa mine,ea la o lume,unde eu sa fiu cat mai departe de ea..buna gluma,dar pacat ca e adevarata..

si..pentru a aduce ceva fericire acelor persoane care isi pierd vremea aici..un cantec a la vacanta mare-asa-i romanu'
c-asa-i romanu de cand el se tine,pana nu fura nu se simte bine,nu doarme bine in plapuma sa,pana nu inseala statul cu ceva!
https://www.youtube.com/watch?v=e4m1j2Youo0
Sus In jos
https://adikady.forumgratuit.ro
adikady
Admin
Admin
adikady


Numarul mesajelor : 795
Puncte : 10219
Data de inscriere : 30/06/2009
Varsta : 31

Foaie de personaj
joc: forum

Iulia.(ingerul alb) si Adrian(cantator al nemuririi) Empty
MesajSubiect: news...asta nu e nimic..   Iulia.(ingerul alb) si Adrian(cantator al nemuririi) EmptyVin Feb 12, 2010 2:20 am

fictiune...
-salut Iulia...
clipele trec si nu-mi raspunde..este tot suparata pe mine..daca ar stii ca zambetul ei ma incanta de fiecare data,daca ar stii ca simpla ei privire ma face sa ma simt cel mai fericit om de pe pamant..cuvinte mici,dar cu intelesuri de necuprins..nu-mi vine mare lucru acum priun minte,caci timpul m-a depasit(pentru azi doar 30 min\)..of,daca Iulia ar stii cat de mult o iubesc,daca ar stii ce senzatii fierbinti se nasc in sufletul meu atunci cand o intalnesc..pentru inceput,incerc sa mai incerc:
-ce faci?esti bine?
-sunt bine..\
-ma bucur nespus de mmult..tocmai am eliberat iubirea din sufletul meu,si cred ca a ajuns in inima ta,sau cel putin asa era proiectul acestei iubiri eterne..
-fiisigur ca a gresit tinta..precum un bulgare de zapada,care se topeste inainte de a-si atinge tinta..
-asta m-a durut foarte mult...dar pana si ceruyl a devenit fierbinte..de unde atata zapada?
-priveste in jur,aseara a nins destul de nelinistit,...
-si-n inima focul tot mai bate...of ,draga mea iubire..atata zapada,ce peisaj minunat,dar nimic nu e mai frumos decat fiinta care se afla acum in fata mea..
-eu in spate nu vad pe nimeni..
-la tine ma refeream..

imi place ideea bulgarului de zapada,intre noi fie vorba asa e moda,acum te bati cu zapada..totul incepe de la prima aruncare a unui bulgfare..si apoi,,femei,copii,barbati..mai ceva ca la razboi..fiindca nu moare nimeni..sunt sadic...dar totusi,recunosc..azi jucat-am razboiul,esit invins..am tras,.am ratata..cu noroc am mai si nimerit..dar nu am putut sa lovesc,chiar si cu un bulgare amarat,care oricum se topea inainte de a-si atinge tinta,in persoana cea mai draga:iulia..
urmatoarea povestire..sper sa vie de ziua de pe 14...cica a indragostitilor..eu ar trebui sa o arbatoresc in fiecare zi...
acum plec..am treaba.sper ca nu va deranjat acest text...am facut puytina abatere de la parcursul actiunii,dar ma revansez data viitoare.,.
Sus In jos
https://adikady.forumgratuit.ro
adikady
Admin
Admin
adikady


Numarul mesajelor : 795
Puncte : 10219
Data de inscriere : 30/06/2009
Varsta : 31

Foaie de personaj
joc: forum

Iulia.(ingerul alb) si Adrian(cantator al nemuririi) Empty
MesajSubiect: Re: Iulia.(ingerul alb) si Adrian(cantator al nemuririi)   Iulia.(ingerul alb) si Adrian(cantator al nemuririi) EmptySam Apr 03, 2010 5:33 pm

de la un timp,cand incerc sa scriu despre Iulia,ma simt cuprins de un sentiment puternic,ciudat,acela ca nu voi mai apuca niciodata sa scriu..nu prea pot explica,caci este atat de diferit..nici nu prea mai pot sa scriu..raqr mai iese cate ceva interesant..probabil ar trebui sa ma pensionez,caci inima e prea obosita..si ma gandesc serios.cred ca e timpul sa pun cuvintele la o parte.sa las povestile si sa incerc sa joc rolul unui om normal..desi ma voi plictisi de la primul act,trebuie sa joc intreaga piesa..poate ca asa e mai bine..dar nu pot termina fara sa-mi iau ramas bun de la prietenia acestor sentimente nerostite niciodata.am facut un legamant puternic si-l voi respecta..iulia va fi ultima fiinta de pe acest pamant despre care voi scrie..va urma,daca voi mai apuca,caci proiectul e p[rea greu,multa munca,cele 100 de clipe de dragoste,dar astea poate se vor termina in vacanta de vara..asadar,povestea vietii mele sentimentale pare de neinteles,dar pentru mine e simplu...am iubit doua fiinte diferiyte,dar in acelasi timp de o frumusete rara..si inca le iubesc..:Diana si Iulia..oricat as incerca sa uit,nu pot,fiindca amintirile acelea sunt nemuritoare..iar daca probabil unii ma critica pentru asta,treaba lor,inseamna ca nu stiu sa iubeasca..inseamna ca nu au cunoscut asemenea fiinte,si au trait degeaba pe pamant..caci ei sunt doar niste simpli pamanteni..
dar cred ca,desi fac cea mai mare greseala din viata mea,trebuie sa
Sus In jos
https://adikady.forumgratuit.ro
adikady
Admin
Admin
adikady


Numarul mesajelor : 795
Puncte : 10219
Data de inscriere : 30/06/2009
Varsta : 31

Foaie de personaj
joc: forum

Iulia.(ingerul alb) si Adrian(cantator al nemuririi) Empty
MesajSubiect: Re: Iulia.(ingerul alb) si Adrian(cantator al nemuririi)   Iulia.(ingerul alb) si Adrian(cantator al nemuririi) EmptyDum Mai 02, 2010 2:28 am

Iulia e soarele meu..

Aham,asta era..soarele acela straniu care se agata de fiecare pata de cer,era iulia..razele de foc erau char ochii ei,dar ce ciudat stralucea in fiecare zi..zambea,dar in acelasi timp,te infioara cu privirea ei..o,cat de mult o iubeam,si cat de mult ma fascina..o iubesc si in clipa de fata,iar randurile pe care le scriu,sunt fara rost..stiu ca ea nu va citi,dar asta e,sunt ultimele marturisiri pe care le voi face pe acest pamant..jur,de acum incolo,totul va fi o iluazie,o minciuna.,.nu voi mai spune nimanui pe cine iubesc,.pentru ca nu se merita.//.voi sunteti orbi,voi nu auziti urletele mele de disperare..vocea inimii mele va este atat de straina..dar de ce vb despre voi?cine sunteti voi in fata acestei stele ce mi-a ars intreaga inima?of,da,sa vb despre ea..ea rasare luni la ora 7 fara ceva..alerg ca nebunul,urc treptele fiecarui nor,cu gandul de a imbratisa..dar ea zboara..of,zadarnic incerc,mai rau ma imbratisez..iubirea mea eternal..iti spun pentru ultima oara,te iubesc,.,caci peste ceva zile,cand veio rasari in drumul meu,o vcei face pentru ultima data..ma vei ucide,cu propriile maini..vei nbedea de ce,mentin suspansull..noapte buna..
Sus In jos
https://adikady.forumgratuit.ro
Continut sponsorizat





Iulia.(ingerul alb) si Adrian(cantator al nemuririi) Empty
MesajSubiect: Re: Iulia.(ingerul alb) si Adrian(cantator al nemuririi)   Iulia.(ingerul alb) si Adrian(cantator al nemuririi) Empty

Sus In jos
 
Iulia.(ingerul alb) si Adrian(cantator al nemuririi)
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Iulia
» Alba Iulia
» la multi ani IULIA.(S.isi)
» la multi ani iulia
» Iulia-manuscris catre eternitate..(jurnal de scrisori)

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
adikady :: Adikady2009 :: sentimentele mele-
Mergi direct la: