adikady
zambet peste zambet si lumea va deveni mai buna..
adikady
zambet peste zambet si lumea va deveni mai buna..
adikady
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Sunt curios sa vad viziunea voastra despre viata.
 
AcasaPortalCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectareblogblog2fantasty forumworldmimi_blogfizicanew site
adikady iubire universală.doc24 sept-imprimanta.docdiana.dochttp://www.storage.to/get/kNp3pW3K/diana.doc
„fiinţă cu chip de înger si trup de femeie,nu te transforma într-un vampir,nu rănui acest vis care a devenit realitate...''
BUNA DIMINEATA SOARE,NU UITA CA TE IUBESC....
http://www.scribd.com/doc/23941850/buna-dimineata-soare
am decis sa creez un id pentru forum,cei care vor sa ma contacteze in legatura cu forumul,sau vor sa afle ultimele stiri/subiecte: adikady_forum@yahoo.com
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Ultimele subiecte
» Crizatii.net
diana!ochii vad,inima cere... - Pagina 2 EmptySam Ian 01, 2011 7:57 pm Scris de dsKed cristy

» revista literara visul-revista online de promovare a talentelor.
diana!ochii vad,inima cere... - Pagina 2 EmptyVin Oct 08, 2010 10:01 pm Scris de adikady

» poezii personale
diana!ochii vad,inima cere... - Pagina 2 EmptyJoi Sept 23, 2010 5:53 pm Scris de adikady

» Povestea Muzei mele
diana!ochii vad,inima cere... - Pagina 2 EmptyDum Aug 22, 2010 3:50 am Scris de LUMINITA AMON

» ce este copilaria?
diana!ochii vad,inima cere... - Pagina 2 EmptyVin Aug 20, 2010 9:14 pm Scris de adikady

» cand inima plange...
diana!ochii vad,inima cere... - Pagina 2 EmptyLun Aug 16, 2010 7:30 pm Scris de adikady

» OCHIUL DE LUMINA
diana!ochii vad,inima cere... - Pagina 2 EmptyMar Aug 10, 2010 3:04 am Scris de adikady

» Crezul unui invingator...
diana!ochii vad,inima cere... - Pagina 2 EmptyDum Aug 08, 2010 8:56 pm Scris de adikady

» M
diana!ochii vad,inima cere... - Pagina 2 EmptyVin Aug 06, 2010 5:55 am Scris de LUMINITA AMON

Top postatori
adikady
diana!ochii vad,inima cere... - Pagina 2 Vote_lcapdiana!ochii vad,inima cere... - Pagina 2 Voting_bardiana!ochii vad,inima cere... - Pagina 2 Vote_rcap 
LUMINITA AMON
diana!ochii vad,inima cere... - Pagina 2 Vote_lcapdiana!ochii vad,inima cere... - Pagina 2 Voting_bardiana!ochii vad,inima cere... - Pagina 2 Vote_rcap 
zero kiryu
diana!ochii vad,inima cere... - Pagina 2 Vote_lcapdiana!ochii vad,inima cere... - Pagina 2 Voting_bardiana!ochii vad,inima cere... - Pagina 2 Vote_rcap 
Perfect Sylar
diana!ochii vad,inima cere... - Pagina 2 Vote_lcapdiana!ochii vad,inima cere... - Pagina 2 Voting_bardiana!ochii vad,inima cere... - Pagina 2 Vote_rcap 
Toporisca
diana!ochii vad,inima cere... - Pagina 2 Vote_lcapdiana!ochii vad,inima cere... - Pagina 2 Voting_bardiana!ochii vad,inima cere... - Pagina 2 Vote_rcap 
vladimir
diana!ochii vad,inima cere... - Pagina 2 Vote_lcapdiana!ochii vad,inima cere... - Pagina 2 Voting_bardiana!ochii vad,inima cere... - Pagina 2 Vote_rcap 
Kristal
diana!ochii vad,inima cere... - Pagina 2 Vote_lcapdiana!ochii vad,inima cere... - Pagina 2 Voting_bardiana!ochii vad,inima cere... - Pagina 2 Vote_rcap 
Bia
diana!ochii vad,inima cere... - Pagina 2 Vote_lcapdiana!ochii vad,inima cere... - Pagina 2 Voting_bardiana!ochii vad,inima cere... - Pagina 2 Vote_rcap 
Mm <3D.Love
diana!ochii vad,inima cere... - Pagina 2 Vote_lcapdiana!ochii vad,inima cere... - Pagina 2 Voting_bardiana!ochii vad,inima cere... - Pagina 2 Vote_rcap 
mihaela
diana!ochii vad,inima cere... - Pagina 2 Vote_lcapdiana!ochii vad,inima cere... - Pagina 2 Voting_bardiana!ochii vad,inima cere... - Pagina 2 Vote_rcap 
Galerie
diana!ochii vad,inima cere... - Pagina 2 Empty
Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare
ajutor!pt o revista..
diana!ochii vad,inima cere... - Pagina 2 EmptyVin Oct 02, 2009 10:13 pm Scris de adikady
salut..am nevoie de ajutorul vostru...sper sa ma puteti ajuta..uitati cum sta treaba:doresc sa public si eu cevain revista scolii:poezie sau proza,sub pseudonimul de adikady,dar nu stiu ce sa trimit spre publicare..asadar am nevoie de voi pentru a ma ajuta in urmatorul lucru:"in caz ca exista pe forum,sau ati citit aici ceva care v-=a placut foarte mult,sau care merita publicat intr-o …

[ Lectura completa ]
Comentarii: 0
alchimie sentimentala..
diana!ochii vad,inima cere... - Pagina 2 EmptyDum Sept 13, 2009 2:35 am Scris de adikady
mesajul îngerilor către pământeni
„fiinţă cu chip de înger si trup de femeie,nu te transforma într-un vampir,nu rănui acest vis care a devenit realitate....”

cuvânt înainte-liniştea e îngrozitoare atunci când cuvântul e de aur

toti traim pe aceeasi planeta si putem intelege.
cuvantul pe care noi il rostim este o minune a lui Dumnezeu.de aceea cred ca …

[ Lectura completa ]
Comentarii: 6
despre blog
diana!ochii vad,inima cere... - Pagina 2 EmptyMar Iun 30, 2009 5:23 pm Scris de adikady
Very Happy prin acest blog vreau sa va transmit un mesaj pretios:de fiecare data cand va simtiti singuri ,cand credeti ca cineva va invins,sa va amintiti de puterea pe care o aveti sunny .atunci sa va ridicati si sa luptati.sa nu va dati niciodata batuti,pentru ca pana la urma veti invinge...viata..este misterul cel mai frumos din acest univers..iubirea este forta care o intretine,iar eu imi doresc sa …

[ Lectura completa ]
Comentarii: 0
Forum
Sondaj
preferi sa injuri sau sa vorbesti frumos?
 1sa injur
 2.sa vorbesc frumos
Vezi rezultatele
Statistici
Avem 94 membri înregistrați
Cel mai nou utilizator înregistrat este: jakelin

Membrii nostri au postat un numar de 1476 mesaje în 379 subiecte
Parteneri
forum gratuit

Cuvinte-cheie
omul
Bookmarking social
Bookmarking social reddit      

Pastrati adresa adikady pe site-ul dvs. de bookmarking social

Pastrati adresa adikady pe site-ul dvs. de bookmarking social

 

 diana!ochii vad,inima cere...

In jos 
4 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
adikady
Admin
Admin



Numarul mesajelor : 795
Data de inscriere : 30/06/2009

Foaie de personaj
joc: forum

diana!ochii vad,inima cere... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: diana!ochii vad,inima cere...   diana!ochii vad,inima cere... - Pagina 2 EmptyDum Sept 06, 2009 10:12 pm

mirosul lor..parfumul care se odihneste pe trupul lor,fraged,face ravagii..il simt,alerg dupa el..sunt asadar la vanatoare,intr-un joc unde stiu ca voi invinge daca voi pierde..curios dar asa este..pentru ca atunci cand vanezi,cand rapesti viata unei caprioare,le-ai pierdut,pentru un moment,pe celalalte..unele erau poate mai bune,dar asta iti este hrana,rodul propriului tau efort..nu conteaza daca va place sau nu aceasta vanatoare,atata timp cat nu ma puteti opri,voi continua...am devenit un monstru,care-si va proteja caprioare,numai atunci dupa ce o va rapi...imi voi ingriji inamicul nevinovat,ranit tocmai de mine?daca vreau sa traiesc,asa voi face..suna inspaimantator,dar asta este viata mea..suntem in jungla,un animal este facut sa ucida..sa ucida libertatea caprioarelor,si apoi sa renasca in ele,flacara iubirii..dar totusi,caprioara poarta in ea,povara greselilor care au facut-o sa fie atat de delicata,atat de frumoasa,incat m-a facut sa ma indragostesc de ea..
Sus In jos
https://adikady.forumgratuit.ro
adikady
Admin
Admin



Numarul mesajelor : 795
Data de inscriere : 30/06/2009

Foaie de personaj
joc: forum

diana!ochii vad,inima cere... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: ochii tai..   diana!ochii vad,inima cere... - Pagina 2 EmptyLun Sept 14, 2009 11:34 pm

stau si te privesc..in jurul meu.,cativa prieteni..dar ce conteaza,eu doar pe tine te vad,..stiu,probabil din cauza miopiei,dar te vad foarte bine..iti privesc ochii-la fel de stralucitori precum ii stiam..au trecut 3 luni si nu te-am vazut ..dar toata aceste momente au trecut...zambetul tau a spalat urmele durerii,de pe nisipul incins al vietii mele..cat ma bucur ca nu esti prea atenta in aceste momente la mine..este mult mai bine asa..te privesc..si este minunat..stralucesti..ochii tai..izvorul pasiunii si al proprii mele tradari...pentru ca atunci cand te vad pasesc pe doua taramuri foarte diferite..primul este cel al fericirii,pentru ca in fata mea se afla o raza de soare coborata pe pamant..trebuie sa renunt,adica sa mor...stiu,ti-am aflat gandurile,.stiu ce gandesti..nu sunt cel pe care il cauti,nu sunt cel la care visezi in fiecare noapte..iubesti pe altcineva.sentimentele tale sunt pentru altcineva..ok,nu te condamn...dar eu voi parasi aceasta lume,inima mea,va avea intotdeauna mirosul zambetului tau in ea,parfumul dragostei//
ai invins..m-ai cucerit cu ajutorul unui singur zambet(probabil intamplator sau din dorinta de a te comporta frumos)..m-ai cucerit cu ochii tai fierbinti,stralucitori,caci numai eu stiu cat de sclipitori,stralucitori sunt..apoi,a urmat cursa,vanatoare..tu erai,inca esti,caprioara de care vanatorul,eternul ucigas al padurii,se indragostise..eu eram cel care trebuia sa te ucida..atata tot.,..trebuia dopar sa te musc..o mica rana...si apoi gata,totul s-ar fi terminat..erai un simplu desert pentru mine..dar ai avut intuitia,norocul,sau pur si simplu ghinionul de a ma privi..ai stat pe loc,asteptandu-ma sa ajung la tine,...nu ti-a fost frica..si astazi am inteles de ce,esti mult prea rapida,cred ca am imbatranit..si,in momentul in care am ajuns langa tine,cand ti-am privit ochii ...profunzi,si in acelasi timp,m-au facut sa ma indragostesc de tine..si tu imi erai hrana,femeia pe care nu trebuia sa o bag in seama..apoi,ai fugit..am incercat sa te prind,dar nu am putut..zambetul tau mi-a inghetat puterea de a te prinde..desi eraq fierbinte,m-a inghetat../.m-am indragostit de tine..dar ,trebuie sa renunt..frumusetaea ta a trezit in mine dorinta de a te avea langa mine,si asta te-ar rani cu siguranta..nu neaparat datorita faprtului ca sunt un monstru..cine stie,poate ca nu sunt chiar un monstru..sunt indragostit-viciu periculos pentru o fiinta ca mine..asa ca este mai bine sa renunt,nu vreau sa-ti rapesc liberatatea,sau si mai rau,dragostea..nu vreau sa-ti rapesc in nici-un fel..fericirea..asa ca,final de poveste....totul s-a terminat,indiferent de ce se va mai intampla..nu voi inceta nicodata a te iubesc,dar nu voi fi nciciodata persoana care va accepta sa te raneasca..din pacate,indiderent de sentimentele tale,sau ale mele,nu vom fi niciodata impreuna..
Sus In jos
https://adikady.forumgratuit.ro
adikady
Admin
Admin



Numarul mesajelor : 795
Data de inscriere : 30/06/2009

Foaie de personaj
joc: forum

diana!ochii vad,inima cere... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: trebuie sa renunt..   diana!ochii vad,inima cere... - Pagina 2 EmptyLun Sept 21, 2009 3:05 am

trebuie sa renunt..nu vreau,dar trebuie..nu-mi doresc acest lucru,nu pot face asa ceva..dar pentru tine trebuie sa incerc..te iubesc la nebunie,esti tot ce am mai bun pe aceasta lume,in acest univers..esti viata mea.,dar nu pot continua..mi-am dat seama ca te ranesc,iubirea mea iti produce durere.trebuie sa renunt..chiar daca asta inseamna sa mor..sau si mai rau,sa fiu nefericit intreaga mea viata...nu sunt potrivit pentru tine,nu sunt acel fat frumos pe care il astepti...nu sunt,nu sunt cel mai bun pentru tine..sunt doar un om..nu te pot face fericita,nu te pot face sa zambesti..nu pot face nimic pentru tine..iubirea mea,este un obstacol in viata ta..meriti ceva mai bun..mult mai bun..nu voi inceta sa te mai iubesc..te voi iubi etern,toata viata mea..nu voi iubi pe nimeni precum te iubesc pe tine..tu esti dragostea unica,prima si ultima..esti rasaritul vietii mele..esti tot,dar tocmaide aceea,fiindca te iubesc voi face acest lucru..sper sa ma intelegi..voi inceta sa arat ca te iubesc.te voi lasa in pace,nu te voi mai stresa niciodata..nu te voi mai necaji..esti libera..stiu ca iubesti pe altcineva,nu sunt deloc gelos..sunt fericit,pentru ca stiu ca esti fericita atunci cand iubesti..pentru tine viata merge mai departe,a mea se va opri aici..nu stiu cat timp voi mai sta aici,dar vreau sa-ti spun pentru ultima data te iubesc...
Sus In jos
https://adikady.forumgratuit.ro
LUMINITA AMON
membri
membri



Numarul mesajelor : 276
Puncte : 5723
Data de inscriere : 13/07/2009
Varsta : 36

diana!ochii vad,inima cere... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: diana!ochii vad,inima cere...   diana!ochii vad,inima cere... - Pagina 2 EmptyLun Sept 21, 2009 3:33 am

I love you Nu pot iubi pe nimeni ...,decit pe tine,desi e absurd,ca ma ranesti contnu! Iti pot numai tie da inima mea,ceilalti au murit,nu ma mai intereseaza I love you

Am cautat in zadar sa fug sa,ma imbat cu apa rece...,dar nu reusesc...,nu reusesc sa scap,de iubirea ,de magnetul care ma atrage spre tine....,de valul unduios care ma poarta si ma duce tot mai departe de tarm,spre tine ,spre iubirea ta,spre centrul inimii tale.chiar daca,vei incerca sa-mi dai drumul ...,in inima mea va ramane ,intitdeauna ceva nerezolvat.O cautare nesatisfacuta ....UN ZAHIR...,fara intoracere fara sanse de rezolvare. I love you Trebuie sa te ating ,sa te vad,fara ajutoare tehnice..Acestea.nu ar face decit sa-mi redea ceva ireal, ceva fals,o umbra...,doar a fiintei tale! Am nevoie de tine ...doar o data! Dupa aceea imi poti da drumul daca vrei.nu poti sa te mai joci cu mine,cu cuvintele...,fie ele bune sau rele! e iresponsabil...e inuman...iti spun ca te iubesc cum n-am iubit vreodata...lasa-ma sa te cuprind. I love you


Iubire

Luminita
Sus In jos
Perfect Sylar
Admin
Admin



Numarul mesajelor : 109
Puncte : 5567
Data de inscriere : 28/07/2009
Varsta : 32
Localizare : Slobozia jud.Ialomita

diana!ochii vad,inima cere... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: diana!ochii vad,inima cere...   diana!ochii vad,inima cere... - Pagina 2 EmptyLun Sept 21, 2009 7:08 pm

Omul cred ca ti-am spus de n ori ca numele Diana,ma afecteaza foarte,dar foarte mult si pe mine.Se pare ca amandoi suntem in aceiasi oala.Bine ca e cu persoana diferit,si n uaceiasi,asata mi s-ar fi parut foarte grav.Se pare ca Anaid (asa spun eu sa nu-si da seama lumea de cine vb,si mai pun si-un R in fata de la numele meu) face mari deranj si-n viata ta.Esti una din cele 20 de persoane din viata mea,omule,carora nu le-am putut da u nsfat concret si se pare ca din acest motiv.Tu esti aproape ca si mine,numai ca eu acuma nu recunosc a-mi palce de fata ce poarta numele de Diana,ci zic ca e o fata ca alte fete.Dar cu adevarat eu simnt altceva.Bine a mea e brunta cu ochii caprui si e zodia taur,a ta cum e?( nu spune la fel)
Sus In jos
LUMINITA AMON
membri
membri



Numarul mesajelor : 276
Puncte : 5723
Data de inscriere : 13/07/2009
Varsta : 36

diana!ochii vad,inima cere... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: diana!ochii vad,inima cere...   diana!ochii vad,inima cere... - Pagina 2 EmptyLun Sept 21, 2009 8:03 pm

farao A mea e blonda,dar mai bine zis carunta,cu ochiii albastri si zodia rac cu ascendent in scorpion.Sau poate e varsator....nu smai stiu am uitat de atita oboseala,de incercari si chaten!


iubire

Luminita
Sus In jos
adikady
Admin
Admin
adikady


Numarul mesajelor : 795
Puncte : 10219
Data de inscriere : 30/06/2009
Varsta : 31

Foaie de personaj
joc: forum

diana!ochii vad,inima cere... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: diana!ochii vad,inima cere...   diana!ochii vad,inima cere... - Pagina 2 EmptyLun Sept 21, 2009 10:03 pm

bruneta,ochi care au o culoare intre verde si negru,cred,depinde cum se simte..iar la zodie-gemeni,eu sunt taur..dar asa cum am zis..gata,s-a terminta..o iubesc in continuare,dar nu voi mai vorbi sau scrie niciodata despre ea..nu o voi uita,o voi iubi in liniste..buna ideea cu Anaid..dar pana acum am cautat doar parerea ei,pe care nu am aflat-o inca..si nu cred ca o voi afla vreodata..
Sus In jos
https://adikady.forumgratuit.ro
LUMINITA AMON
membri
membri



Numarul mesajelor : 276
Puncte : 5723
Data de inscriere : 13/07/2009
Varsta : 36

diana!ochii vad,inima cere... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: diana!ochii vad,inima cere...   diana!ochii vad,inima cere... - Pagina 2 EmptyLun Sept 21, 2009 10:25 pm

I love you Parerea mea e una. un bun proverb:"Ochii verzi niciodata sa nu-i crezi".

Dar a mea ....hmmmm,e asa de dulce de infantila,de jucausa,inteligenta dar si vicleana....,ca m-a cucerit cu totul,nu ...sint in stare sa spun ca eu sint zodia de aer Balanta,iar ea e zodie de aer Varsator...,e indecent sa o agasez cu atita scris,dar un lucru tot terebuie sa-i spun pe pititelea...,mi-e draga ca lumina ochilor....,oare o vrea cineva sa mi-o fure? I love you
Sus In jos
Toporisca
membri
membri



Numarul mesajelor : 41
Puncte : 5430
Data de inscriere : 02/09/2009

Foaie de personaj
joc: experienta

diana!ochii vad,inima cere... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: diana!ochii vad,inima cere...   diana!ochii vad,inima cere... - Pagina 2 EmptyLun Sept 21, 2009 10:35 pm

LUMINITA AMON a scris:
I love you Parerea mea e una. un bun proverb:"Ochii verzi niciodata sa nu-i crezi".

Dar a mea ....hmmmm,e asa de dulce de infantila,de jucausa,inteligenta dar si vicleana....,ca m-a cucerit cu totul,nu ...sint in stare sa spun ca eu sint zodia de aer Balanta,iar ea e zodie de aer Varsator...,e indecent sa o agasez cu atita scris,dar un lucru tot terebuie sa-i spun pe pititelea...,mi-e draga ca lumina ochilor....,oare o vrea cineva sa mi-o fure? I love you
Aoleu, ce ma intarata lesbienele afro
Sus In jos
Perfect Sylar
Admin
Admin



Numarul mesajelor : 109
Puncte : 5567
Data de inscriere : 28/07/2009
Varsta : 32
Localizare : Slobozia jud.Ialomita

diana!ochii vad,inima cere... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: diana!ochii vad,inima cere...   diana!ochii vad,inima cere... - Pagina 2 EmptyMar Sept 22, 2009 8:44 pm

Citat :
Aoleu, ce ma intarata lesbienele
Credeam ca numai eu sunt cu fanteziile astea,dar vad ca si tie-ti plac lesbienele,dar eu detest gay.Trecem peste.

PAST/COPY :
Compatibilitati zodii:
Taur - Gemeni

Taur si Gemeni? Pamânt inflexibil si vântul adolescentei?... Mult o sa trebuiasca sa va mai schimbati amândoi ca sa mearga relatia asta...

Fiecare semn al zodiacului are calitatile care lipsesc celui care îl preceda... Gemenii vin fix dupa Taur, asa ca ei nu se uita când se arunca-n vreun proiect, nu numara de zece ori înainte de a taia (de fapt, nici macar nu numara) si stiu ca visele si ocaziile dispar când stai prea mult sa te hotarasti... Nativul din Gemeni îsi asuma riscuri, este ascutit la minte, spumos în conversatii, foarte versatil si schimbator si are un dar al comunicarii de te sperie! Este cel mai bun la asta... Însa tu ai nevoie de radacini, de riscuri calculate, de carari sigure si de prudenta în toate.

Geamanul poate sa traiasca si-ntr-o valiza, atât de mult simte nevoia sa calatoreasca, sa se plimbe, sa mearga pe la prieteni, expozitii, dineuri, orice, numai sa nu stea în casa. Iar asta este exact ce-ti doresti tu cel mai mult : sa poti sa stai acasa linistit, cu cineva alaturi, în siguranta unui camin departe de lumea dezlantuita. Iarasi, Geamanul nu este foarte atras de posesiuni materiale, parca simte ca-l trag în jos chestiile astea prea prozaice, iar tu exact asta vrei de la viata. Scopurile voastre difera atât de mult!! Iar ritmul nebunesc-rapid al vietii unui nativ Gemeni aproape ca-l sperie pe Taurul cel linistit, care merge încet si rabdator, care nu se arunca în chestii necunoscute doar asa, ca sa vada ce-o sa iasa...

Dar uite ce zice de combinatia mea : Taur-Pesti :
Compatibilitati zodii:
Pesti - Taur

Apa si Pamânt, dar ce Pamânt! Pâna si stelele mustacesc auzind de combinatia asta : merita o încercare!

Din fericire pentru tine, Taurul este foarte senzual, cu picioarele pe Pamânt, practic si, în plus, face din sex o arta. Mai curând Taurul va fi fascinat de tine decât invers. Îi plac calitatile tale de vizionar, spiritul rafinat si altruismul tau.

O mica problema : materialismul Taurului e cam mare, asa ca va trebui sa te adaptezi. Dar merita, fiindca vei primi foarte multa atentie în schimb (un Taur va încerca întotdeauna sa dea cel putin atât cât primeste).

Taurului chiar îi place sa strânga bani si obiecte si sa faca avere. Pestele crede ca astea sunt chestii lumesti, superficiale si nu prea întelege de ce ar trebui sa se streseze atâta numai pentru bani! Taurul face asta instinctiv, dar este un punct câstigat, fiindca, pâna la urma, cineva tot va trebui sa aduca bani în casa.

Gata maine ii spun ca o iubesc.A v-am spus ca ea este cea mai buna prietena a verisoarei mele?Nup's,da va spun acum[,iar ca parintii nostri sunt prieteni de familie?Dar no idoi n-am avu ocazia niciodata sa ne intalnim.Cand ei(parintii ei veneau la noi),eu nu eram acasa si viceversa,sau cand ai mei se dueau la ei u nu mergeam.Cum naiba am omis eu chestia asta nu stiu.Ady e chiar bun topic-ul asta.
Sus In jos
Toporisca
membri
membri



Numarul mesajelor : 41
Puncte : 5430
Data de inscriere : 02/09/2009

Foaie de personaj
joc: experienta

diana!ochii vad,inima cere... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: diana!ochii vad,inima cere...   diana!ochii vad,inima cere... - Pagina 2 EmptyMar Sept 22, 2009 9:00 pm

De fapt, nimeni nu iubeste pe nimeni. Sunteti profuuuuund atrasi de corpul dumnealor si va formati in mintiuca o personalitate a ei. Gen, persoanele de care sunteti indragostiti exista doar in mintea voastra. In realitate nu exista.
Sus In jos
adikady
Admin
Admin
adikady


Numarul mesajelor : 795
Puncte : 10219
Data de inscriere : 30/06/2009
Varsta : 31

Foaie de personaj
joc: forum

diana!ochii vad,inima cere... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: diana!ochii vad,inima cere...   diana!ochii vad,inima cere... - Pagina 2 EmptyMier Sept 23, 2009 4:00 am

razvane,sper sa o cuceresti..sa ma tii la curent cu ceea ce s va intampla..despre zodiac-in general este adevarat,ma regasesc prin randurile acelea..apropo,eu sunt pasionat intr-un fel de astrologie,pe cand ea,o considera ceva inutil-deci,ne potrivim de minune..dar,acum serios,am renunat,desi o iubesc in continuare...o necajeam,o faceam nefericita..in cohii ei vedeam suparare,deoarece eu nu sunt potrvit pentru ea,nu sunt destul de bun...pentru ea,exista un fat frumos care o va gasi in curand si o va face fericita..deci,nu vor mai fi probleme...totul va fi normal pentru cei din jur,poate si pentru ea..
Sus In jos
https://adikady.forumgratuit.ro
LUMINITA AMON
membri
membri



Numarul mesajelor : 276
Puncte : 5723
Data de inscriere : 13/07/2009
Varsta : 36

diana!ochii vad,inima cere... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: diana!ochii vad,inima cere...   diana!ochii vad,inima cere... - Pagina 2 EmptyMier Sept 23, 2009 4:42 am

I love you Intotdeauna m-au fascinat Zodiacele! Bineinteles si Geometria sacra in combinatie cu Astrologia!Si i ging,eram pe la 28 de ani aproape obsedata...ha,ha,ha.Tot timpul consultam ..,la fiecare miscare ,raspunsurile date de oracol!Si caligrafia ,cyromantia,etc.Ce sa mai....,pina la un moment dat cind am inceput sa ma orientez dupa semne! Atunci am inceput sa ma mai detasez de aceste mici "obsesii"!

Da,te rog ..,spune-mi cum s-a terminat! ai cucerit-o?

Te iubesc
Sus In jos
LUMINITA AMON
membri
membri



Numarul mesajelor : 276
Puncte : 5723
Data de inscriere : 13/07/2009
Varsta : 36

diana!ochii vad,inima cere... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: diana!ochii vad,inima cere...   diana!ochii vad,inima cere... - Pagina 2 EmptyMier Sept 23, 2009 11:41 pm

I love you Lesbienele sint fete de treaba! crede-ma .....am cunoscut eu odata citeva! I love you

cred ca tot pe la vreo 28 de ani! Unii isi descopera sexualitatea si inainte de 30 de ani ,sau inainte sa stie ce inseamna PC.-UL!!! farao
Sus In jos
adikady
Admin
Admin
adikady


Numarul mesajelor : 795
Puncte : 10219
Data de inscriere : 30/06/2009
Varsta : 31

Foaie de personaj
joc: forum

diana!ochii vad,inima cere... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: diana!ochii vad,inima cere...   diana!ochii vad,inima cere... - Pagina 2 EmptyDum Sept 27, 2009 1:15 am

am si eu o curiozitate:de unde s-a ajuns de la diana la lesbiene?felicit pe razvan pentru partea astrologica publicata aici..va multumesc tuturor celor care ati cititit sau ati scris pe acest topic..il voi inchide,deoarece doresc sa deschid unul nu,partea a doua:diana-misterul gandurilor tale...dar,rabdare,am nevoie de materiale..
Sus In jos
https://adikady.forumgratuit.ro
Continut sponsorizat





diana!ochii vad,inima cere... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: diana!ochii vad,inima cere...   diana!ochii vad,inima cere... - Pagina 2 Empty

Sus In jos
 
diana!ochii vad,inima cere...
Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
 Subiecte similare
-
» ...nemuritoarea iubire necunoscuta...
» cand scriu cu inima...
» diana!misterul gandurilor tale..partea a doua...
» ultima scrisoare
» In inima Iuliei...nu voi ajunge niciodata

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
adikady :: festivalul national al iubirii!-
Mergi direct la: